Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czernihiwśkyj, Czernihiwśke Biła Nicz

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    #46
    Aktualne foto:
    Attached Files
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

    Comment

    • WojciechT
      Senior
      • 09-2012
      • 2546

      #47
      Dla mnie zdecydowanie za słodkie. Karmelowe, ze sporą dawką kolendry. Przy przełykaniu typowy dla witbierów kwasek.

      Comment

      • leona
        PremiumUżytkownik
        • 07-2009
        • 5853

        #48
        Jedno z najchętniej kupowanych przeze mnie piw na Ukrainie, w początkach tego tysiąclecia. Miało czekoladę, karmel, słodową bazę ale i rześkość. Choć teraz to wykastrowany, kawoinkowy koncerniak tylko dwa kroki będący przed pseudokraftem z polskich fabryk, za 3,90 zł mógłby być dobrą dla niego alternatywą.

        Comment

        • Pivotal
          Senior
          • 05-2013
          • 671

          #49
          BARWA: Nieprzejrzysty brąz. [4.5]
          PIANA: Wysoka, głownie drobnoziarnista, beżowa, dość trwała, opadając pozostawia koronkę, utrzymuje się do końca. [3.75]
          ZAPACH: Łagodny... wyczuwalna kolendra, nuty cytrusowe, zbożowe i lekki karmel. [3.5]
          SMAK: Kolendry, ziaren zbożowych, owoców cytrusowych, karmelu, ciasta pieczonego. Piwo o niskiej goryczce. [3.75]
          WYSYCENIE: Spore, utrzymujące się do końca. [4.5]
          OPAKOWANIE: Jak w poście#46... ogólnie jest okej. [4.25]

          UWAGI: Warka do 25.01.2018, wypite 7.02'18. Piwo słodkawe, ale i kwaskowe - całkiem smaczne. Zdaje się, że to mój pierwszy ciemny WIT.

          Comment

          • darekd
            PremiumUżytkownik
            • 02-2003
            • 12171

            #50
            Nadal fajne i jedna z bardziej oryginalnych powszechnych piw ukraińskich.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎