Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czechy, Brno, Hrnčířská 23, Minipivovar Magistr [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • heckler
    Senior
    • 09-2012
    • 1817

    #16
    Podczas wizyty w Brnie ten browar odwiedziłem jako ostatni. Piwa zakupiłem tylko na wynos w litrowych pet-ach.
    Na kranach mieli:
    -Kelly polotmave
    -Scotta svetle, oba w/w piwa pite później na kwaterze niczym mnie nie urzekły. Może dla tego, że z plastiku? Myślę że podczas następnej wizyty w Brnie udam się do browaru w celu dokonania konsumpcji piw na miejscu.
    -Císařský Weizen , oraz tmave. Tych dwóch nie kupowałem.
    Attached Files

    Comment

    • heckler
      Senior
      • 09-2012
      • 1817

      #17
      W browarze czas się zatrzymał. W szczególności widać to po kurzu zalegającym na warzelni. W środku lokalu ściany zdało by się też odświeżyć raz na jakiś czas.
      Z piw dostępne były:

      -Velikonocni 12-ka zielone piwo w cenie 32 Kc. Nie próbowałem.

      -Katerina 10-ka w cenie 25 / 20 Kc. Nawet smaczne. Na zdjęciu razem z IPĄ.

      -Scotta 12-ka w cenie 29 Kc. Taka typowa klasyka.

      -APA 11-ka w cenie 32 Kc. za 0.4l. Bez większych doznań smakowych.

      -Weizen pszeniczny w cenie 35 Kc. Nie zamówiłem.

      -Weizen wiśniowy. Cena j/w.

      Ceny piw jak na Brno bardzo fajne. Co do smaku próbowanych piw też nie mam się do czego doczepić. Kufle i podstawki bez firmowego loga.
      Attached Files

      Comment

      • Shedao
        Senior
        • 09-2007
        • 900

        #18
        Browar rzekomo czynny jest od poniedziałku do soboty między 11 a 23, dlatego w niedzielę 29.07 przeszliśmy się pod niego raczej z rozpędu (i z faktu, że mieliśmy blisko hotel), niż w nadziei że tam wejdziemy. No i było zamknięte. Co już nas zdziwiło, to że od drzwi odbiliśmy się też następnego dnia, w poniedziałek ok. godziny 18. Lokal z zewnątrz sprawiał wrażenie, jakby co najmniej od kilku dni nie działał. Wypłowiała tablica z przeterminowanymi ogłoszeniami, brak żadnej informacji co się stało.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎