Zasady dotyczące cookies: W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności”. Po zalogowaniu komunikat nie jest widoczny.

Browar.biz
Nazwa Użytkownika Hasło
Sklep Wyszukiwarka Forum Browaru Poczta Zarejestruj się!

Dowiedz się więcej o PremiumUżytkownikach

Do niezależnego funkcjonowania BrowarBiz potrzebuje Twojego wsparcia. Co piszą BrowarBizoWspieracze na ten temat?
Moje wsparcie BrawarBizu to taki odruch serca... Często korzystam z ogromnej wiedzy zawartej na tych stronach, ostatnio np. rady Marusi uratowały we mnie piwowara domowego. Jako że sam nie lubię za bardzo pisywać, postanowiłem dać coś od siebie w taki sposób. Może moja drobna pomoc przyczyni się choć trochę do dalszej działalności tego portalu.
Wosiu
BrowarBiz jest Ci przydatny? Dołóż swoją cegiełkę!

Odpowiedz

Narzędzia Sposób wyświetlania
Stare 28-02-2017, 12:43
Fotka Użytkownika: Cooper
Cooper Cooper is offline
(44) Lubi wypić

Miejscowość: WyspaWolności&Tolerancji
Standardowy

Generalnie przy wymianie etykiet ich wartość określa(ło?) się zwyczajowo tylko pod względem ich wieku (np na podstawie norm) czy - ale to bardziej ostatnimi laty gdy powstały browary nowego typu -czy są to koncernowe czy np restauracyjne lub małe rzemieślnicze te z "nowej fali". Kiedyś po prostu wszystkie browary były przemysłowowe i państwowe. To były główne cechy którymi określano wartość etykiet przy wymianach np 100 etykiet PN-73 za 100 innych z tego okresu. Nikt nie wnikał czy ety są nowe czy odklejane. Skupiał się jedynie nad tym co mu dochodzi do zbioru.
Widać teraz pojawiło się takie kryterium, ewentualnie jest ono tak istotne dla konkretnych osób. Nie wiem czy ktoś byłby zadowolony gdybym wysłał mu nówki ale za to bardzo popularne, ogólnodostępne ety craftowe a w zamian chciał odklejane ety typu premiumowe limitówki, robione dla firm i niedostępne w sprzedaży sklepowej.
Ja patrzę co dochodzi mi do zbioru. Wolę więcej dochodzących odklejek niż masowe cięte z 10-metrowej wstęgi nówki. Jeśli z czasem trafię nówkę to se podmienię ale nie jest to priorytet. Może jednak jestem tutaj odosobniony.

Zbiór/oferowane/poszukiwane birofilia z Mazowsza, Irlandii, Tanzanii oraz zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Web-Albumie
Odpowiedz cytując
Stare 28-02-2017, 22:39
Fotka Użytkownika: kantoweczka
kantoweczka kantoweczka is offline
Member

Miejscowość: WĘGIERSKA GÓRKA
Standardowy

Witam i pewnie nie było by sprawy gdyby były to starsze etykiety lub trudno dostępne ,a to chodzi o etykiety z tzw rolki.Dziękuję za opinię .Pozdrawiam
Odpowiedz cytując
Stare 16-04-2018, 11:49
Fotka Użytkownika: ARTHUR
ARTHUR ARTHUR is offline
Senior

Miejscowość: SZCZECIN
Standardowy

UWAGA NA KOLEJNEGO OSZUSTA Z CCI.

Tak więc napisał do mnie list ( maila) że chce się wymienić na kapsle ale tylko egzotyczne wysłał mi skany swoich kapsli jakie ma na wymianę z Egzotyki i fakt byłem nimi zainteresowany.A więc ja przesłałem mu moje skany Egzotyków no i wybrał j a wybrałem i wtenczas się zaczeło List wysłałem on list wysłał.I po jakimś czasie otrzymałem list z kapslami a dokładnie 25 masówką z Niemiec.Więc odpisuje mu a ty już koniec informacji na maila porostu go skasował albo zablokował.

Więc uwaga na Иванов Михаил

adres mailowy podany skradziony innej osobie
"Иванов Михаил" <caps-coasters@yandex.ru>

Adres skrzynka na poczcie tez innej osoby
Russia, 300000, Tula, PO Box 3090 Morozov Andrey

Ps.wysyła skany tylko egzotycznych kapsli i bardzo szybko chce się wymieniać tak więc uważajcie na oszusta co adresy i dane podrabia.Te dane są 2 innych osób gdyż juz sprawdzałem i rozmawiałem z nimi .
Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Narzędzia
Sposób wyświetlania

Zasady
Zakładać nowe dyskusje: Nie możesz
Odpowiadać: Nie możesz
Dodawać załączniki: Nie możesz
Edytować własne wiadomości: Nie możesz

Kod vB: Tak
Mordki: Tak
Kod [IMG]: Nie
HTML: Nie

Dowiedz się więcej o PremiumUżytkownikach

Godziny podane są wg strefy czasowej GMT +1. Stronę wygenerowano o 10:26.

Browar.biz: ©2000 - 2018, Pub.Net wszelkie prawa zastrzeżone | Serwis przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Oprogramowanie Forum: vBulletin ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Swoje piwo domowe uwarzysz z Centrum Piwowarstwa - zaopatrujemy Piwowarów domowych w surowce i sprzęt do warzenia a Piwoszy w wiedzę o piwie i piwowarstwie.