Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czarna Lista nieuczciwych kolekcjoneröw

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Kryzys_Finansowy
    Member
    • 02-2009
    • 58

    #91
    Ostrzeżenie

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika DJ_Stas Wyświetlenie odpowiedzi
    Ostrzegam przed użytkownikiem Allegro o nicku "korchel12".
    Po wygranej aukcji przelałem na konto "korchel12" należność, ale towaru nigdy nie otrzymałem a "korchel12" unikał i unika kontaktu.
    Ostrzegam, bo po odwieszeniu konta przez Allegro "korchel12" znów aktywnie sprzedaje. Obecnie zbiera pozytywne komentarze, ale polecam przed zalicytowaniem przejrzeć negatywne i neutralne komentarze użytkownika "korchel12" i ocenić ryzyko transakcji.
    Obecnie wnioskuję do Allegro o zawieszenie konta "korchel12".
    Potwierdzam - nieuczciwy allegrowicz.

    Comment

    • thedude
      Junior
      • 12-2011
      • 4

      #92
      s

      Potwierdzam, rowniez zostalem oszukany przez tego sprzedawce. Okolo roku temu wygralem pare aukcji, towaru nigdy nie dostalem ani zadnej odpowiedz. Nie polecam.

      Comment

      • Rzeszowiak
        Piwny Radykał
        • 04-2009
        • 1596

        #93
        Z kilkudniowym opóźnieniem, ale towar od tej Pani dostałem. Tak dla odmiany.

        Comment

        • ARTHUR
          Senior
          • 07-2004
          • 2338

          #94
          Kolejny oszukaniec kolekcjoner kapsli

          FERNANDO HAM (CC.I # 2260)
          mycardcollection@hotmail.com

          Oszukuje przy wysyłaniu kapsli.

          Comment

          • Kryzys_Finansowy
            Member
            • 02-2009
            • 58

            #95
            korchel12

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rzeszowiak Wyświetlenie odpowiedzi
            Z kilkudniowym opóźnieniem, ale towar od tej Pani dostałem. Tak dla odmiany.
            "korchel12" ma konto zawieszone po raz kolejny - zalecam jednak ostrożność przy transakcjach z "korchel12".

            Comment

            • skandal
              Senior
              • 05-2002
              • 1439

              #96
              Pierwszy raz zdarzyła mi się taka sytuacja na giełdzie kolekcjonerskiej. Miało to miejsce w Budapeszcie, tej jesieni. W PL nikomu nie trzeba tłumaczyć że robiąc wymianę podstawek, za podstawki np. polskie współczesne nie dostanie się egzotyki. Niestety trafiłem na takiego sprytnego zdaje się austryjaka któremu ta wiedza była obca. Możliwe również że udawał idiotę który nie potrafi zrozumieć prostego zdania w jezyku angielskiem że "wymiana na polskie". Pokazałem też z których kartonów można brać. I tak za współczesną Austrię i Niemcy straciłem 3 wafle serbskie, St. Vincent i Belize, 4 takie same Bośniackie i prawdopodobnie jeszcze jakiąś egzotyke. Mój wielki błąd że zaufałem i nie sprawdziłem co wybrał. Z rąk mu wyjąłem Reunion w ostatniej chwili. Dodatkowo podejrzane było ukrywanie wybranych wafli i szybkie schowanie ich do swojej siatki. Cóż trudno, odrobię ale na następny raz po prostu będę patrzał na ręce i chyba podczas nie obecności przykrywał stół plandeką...

              Comment

              • badejza
                Senior
                • 03-2009
                • 277

                #97
                Nie polecam wymiany z użytkownikiem zeko. Umówiłem się z nim na wymianę kapsli za etykiety pod koniec stycznia. zeko mój list otrzymał - mam potwierdzenie nadania z poczty, natomiast ja do tej pory nie dostałem obiecanych kapsli. Próby kontaktu przez e-mail czy na pw też były nieowocne.
                Mam cichą nadzieję, że może zeko przeczyta tę wiadomość i jednak wyśle te kapsle. Wtedy z miłą chęcią odwołam te słowa.
                Chamstwo w państwie, Panie.

                Comment

                • badejza
                  Senior
                  • 03-2009
                  • 277

                  #98
                  Chciałbym odwołać mój poprzedni post. Co prawda po kilkunastu tygodniach oczekiwania, ale jednak dostałem list od zeko. W liście kapsle takie jak umówione w wymianie, plus do tego kilka gratisów.
                  Zatem zeko okazał się być uczciwym kolekcjonerem - trzeba było tylko na niego trochę poczekać.
                  Chamstwo w państwie, Panie.

                  Comment

                  • kantoweczka
                    Member
                    • 01-2009
                    • 76

                    #99
                    Koniec z wymianą listową

                    Za pośrednictwem Browaru wymieniałem się wielokrotnie .Bardzo dziękuję wszystkim uczciwym kolekcjonerom.Myślałem że Browar Biz jest dla ludzi dorosłych,wymieniłem ostatnio 58 etykiet z browarów restauracyjnych i małych .Dzisiaj dostałem przesyłkę owszem 58 sztuk i nawet takie jak umówione tyle tylko że wszystkie odklejane i podklejane na biały papier.Mówi się trudno , może to moja wina nie napisałem temu"koledze"że zbieram nowe i wysyłam nowe.Proponuję zadawać takie pytanko.POZDRAWIAM """KOLEKCJONERA Z GLIWIC""""

                    Comment

                    • kantoweczka
                      Member
                      • 01-2009
                      • 76

                      SPROSTOWANKO

                      Witam dzisiaj wróciły do mnie etykiety które wysłałem do kolekcjonera z GLIWIC .ja także odesłałem .Wiem że teraz zawsze będę pytał jakie etykiety są proponowane.Pozdrawiam

                      Comment

                      • Cooper
                        Senior
                        • 11-2002
                        • 6055

                        Generalnie przy wymianie etykiet ich wartość określa(ło?) się zwyczajowo tylko pod względem ich wieku (np na podstawie norm) czy - ale to bardziej ostatnimi laty gdy powstały browary nowego typu -czy są to koncernowe czy np restauracyjne lub małe rzemieślnicze te z "nowej fali". Kiedyś po prostu wszystkie browary były przemysłowowe i państwowe. To były główne cechy którymi określano wartość etykiet przy wymianach np 100 etykiet PN-73 za 100 innych z tego okresu. Nikt nie wnikał czy ety są nowe czy odklejane. Skupiał się jedynie nad tym co mu dochodzi do zbioru.
                        Widać teraz pojawiło się takie kryterium, ewentualnie jest ono tak istotne dla konkretnych osób. Nie wiem czy ktoś byłby zadowolony gdybym wysłał mu nówki ale za to bardzo popularne, ogólnodostępne ety craftowe a w zamian chciał odklejane ety typu premiumowe limitówki, robione dla firm i niedostępne w sprzedaży sklepowej.
                        Ja patrzę co dochodzi mi do zbioru. Wolę więcej dochodzących odklejek niż masowe cięte z 10-metrowej wstęgi nówki. Jeśli z czasem trafię nówkę to se podmienię ale nie jest to priorytet. Może jednak jestem tutaj odosobniony.
                        Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                        1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                        Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                        Comment

                        • kantoweczka
                          Member
                          • 01-2009
                          • 76

                          Witam i pewnie nie było by sprawy gdyby były to starsze etykiety lub trudno dostępne ,a to chodzi o etykiety z tzw rolki.Dziękuję za opinię .Pozdrawiam

                          Comment

                          • ARTHUR
                            Senior
                            • 07-2004
                            • 2338

                            UWAGA NA KOLEJNEGO OSZUSTA Z CCI.

                            Tak więc napisał do mnie list ( maila) że chce się wymienić na kapsle ale tylko egzotyczne wysłał mi skany swoich kapsli jakie ma na wymianę z Egzotyki i fakt byłem nimi zainteresowany.A więc ja przesłałem mu moje skany Egzotyków no i wybrał j a wybrałem i wtenczas się zaczeło List wysłałem on list wysłał.I po jakimś czasie otrzymałem list z kapslami a dokładnie 25 masówką z Niemiec.Więc odpisuje mu a ty już koniec informacji na maila porostu go skasował albo zablokował.

                            Więc uwaga na Иванов Михаил

                            adres mailowy podany skradziony innej osobie
                            "Иванов Михаил" <caps-coasters@yandex.ru>

                            Adres skrzynka na poczcie tez innej osoby
                            Russia, 300000, Tula, PO Box 3090 Morozov Andrey

                            Ps.wysyła skany tylko egzotycznych kapsli i bardzo szybko chce się wymieniać tak więc uważajcie na oszusta co adresy i dane podrabia.Te dane są 2 innych osób gdyż juz sprawdzałem i rozmawiałem z nimi .

                            Comment

                            • ARTHUR
                              Senior
                              • 07-2004
                              • 2338

                              UWAGA KOLEJNY OSZUŚCI !!!

                              1.EDUARDO F.JUAREZ
                              Post office Box 140
                              Puenta Gorda Town
                              Toledo District Belize
                              Central America.

                              2.MARCEL LEXA
                              Sololovska 1330/63
                              OSTRAVA Poruba Czechy

                              OSZUŚCI wysyłają skany kapsli chcą wymiany a co do czego dojdzie nie wysyłają kapsli kontaktu znikają na mailu tel.na Facebook.
                              Uważajcie oferują kapsle Egzotyki .

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎