Zasady dotyczące cookies: W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności”. Po zalogowaniu komunikat nie jest widoczny.

Browar.biz
Nazwa Użytkownika Hasło
Sklep Wyszukiwarka Forum Browaru Poczta Zarejestruj się!

Dowiedz się więcej o PremiumUżytkownikach

Do niezależnego funkcjonowania BrowarBiz potrzebuje Twojego wsparcia. Co piszą BrowarBizoWspieracze na ten temat?
Od dawna miałem zamiar wesprzeć najważniejszą dla polskiego rynku prawdziwego piwa inicjatywę. Biorąc po uwagę ile cennych informacji dostarcza mi serwis Browar.biz żałuję, że nie zrobiłem tego wcześniej. Mam nadzieję, że wsparcie moje oraz innych użytkowników pzowoli na rozwój serwisu oraz pozyskanie kolejnych adeptów dla naszej sekty ;)
Tomolek
BrowarBiz jest Ci przydatny? Dołóż swoją cegiełkę!

Odpowiedz

Narzędzia Sposób wyświetlania
Stare 15-04-2018, 17:44
marian1920 marian1920 is offline
Senior

Miejscowość: Świętochłowice
Standardowy Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Rosja 2018

Witam, zbliżają się mistrzostwa i pewnie browary będą wymyślać cuda, żeby przyciągnąć kolekcjonerów.
Jak na razie to widziałem, że Carlsberg wypuścił butelki z kapslami (32szt).
Jeśli ktoś zauważy coś innego związanego z Mistrzostwami, to niech pisze tutaj
Stare 15-04-2018, 17:55
Fotka Użytkownika: Cooper
Cooper Cooper is offline
(44) Lubi wypić

Miejscowość: WyspaWolności&Tolerancji
Standardowy

Witnica po raz kolejny puściła serię kapsli z flagami. Ciekawe czy i w tym roku będzie jakiś babol typu reprezentacja UK.
Zawierciański Na Jurze ma też 1 kapsel z flagami z naszej grupy ale coś podejrzewam że inicjatywa z nazwijmy to mocnym wpływem jednego z kolekcjonerów.

Zbiór/oferowane/poszukiwane birofilia z Mazowsza, Irlandii, Tanzanii oraz zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Web-Albumie
Odpowiedz cytując
Stare 15-04-2018, 19:05
Fotka Użytkownika: robox
robox robox is offline
= kapslarz =

Miejscowość: L U B I N
Standardowy

Cytat:
Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
Witnica po raz kolejny puściła serię kapsli z flagami. Ciekawe czy i w tym roku będzie jakiś babol typu reprezentacja UK.
Nie zauważyłem, aby tym razem zaskoczyli kolekcjonerów jakimś "rarytasem" .

Wspieraj swój Browar! Stań się Premium Użytkownikiem!
Odpowiedz cytując
Stare 15-04-2018, 20:03
bigzbig70 bigzbig70 is offline
Member

Miejscowość: Inowrocław
Standardowy

Na Jurze ma 8 kapsli z wszystkimi grupami.
Odpowiedz cytując
Stare 16-04-2018, 14:16
Fotka Użytkownika: Jack75g
Jack75g Jack75g is offline
Senior

Miejscowość: Głogów Małopolski
Standardowy

Promocja na mundial 2018 "Warka - biało czerwoni" - do wygrania pod kapslem lub zawleczką 2 miliony chust z autografem trenera Nawałki.

Wódeczka? Nie dziękuję, żony i piwa nie zdradzam ...
Odpowiedz cytując
Stare 16-04-2018, 20:18
Fotka Użytkownika: Cooper
Cooper Cooper is offline
(44) Lubi wypić

Miejscowość: WyspaWolności&Tolerancji
Standardowy

To się Nawałka nabazgrał.
Faktycznie zapomniałem o tym promo. Są osobne kapsle do Warki JP i do Warki Strong.
Kapsel-przegrywka, kapsel-browar i kapsel-chusta.

Zbiór/oferowane/poszukiwane birofilia z Mazowsza, Irlandii, Tanzanii oraz zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Web-Albumie
Odpowiedz cytując
Stare 17-04-2018, 10:03
nikita_banita nikita_banita is offline
Senior

Standardowy

Gloger puścił serię trzech piw "piłkarskich" w nawiązaniu do Mistrzostw - gol,gol,gol; wolej oraz karniak.
Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Narzędzia
Sposób wyświetlania

Zasady
Zakładać nowe dyskusje: Nie możesz
Odpowiadać: Nie możesz
Dodawać załączniki: Nie możesz
Edytować własne wiadomości: Nie możesz

Kod vB: Tak
Mordki: Tak
Kod [IMG]: Nie