Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Potrzebuję zamówić piwo z moją etykietą

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • anteks
    maruda
    • 08-2003
    • 10738

    #16
    Z własnym kapslem to może być problem, browar może też nie posiadać akurat takiego stylu jaki potrzebujesz. Z etyketą też może być problem bo piwa z nalewarki są zaraz etykietowane. Ale możesz próbować. Gdybyś mieszkał bliżej to może bym pomógł
    Mniej książków więcej piwa

    Comment

    • Szkaradzio
      Junior
      • 04-2018
      • 6

      #17
      Bardzo Wam dziękuję za pomoc. Decyzji jeszcze nie ma, ale na dziś mam takie opcje:

      1. Zamówić w lokalnym browarze, niestety o dość kiepskich opiniach (troche się boję). Ale ten browar jako jedyny pozwala na zamówienie ok 100 butelek, bez etykiet i mogę nawet dać własne kapsle. (jedyny minut to fakt, że butelki muszą być 0,5, a etykiety robiłem pod 0,33, ale to drobiazg)
      2. Drzeć etykiety z innych piw - dziś wziałem kilka na próbę - leżą w Wannie
      3. Zamówić w browarze knajpowym kegi (te małe po 5l). I przelewać samemu. Cena kosmiczna i obawiam sie o gaz. To czego sie dowiedziałem u managera - to, ze oni nie mają gazowanego piwa, i jesli nalewają do butelek, to z nalewaka. Troche mnie to dziwi - czy nie okaże sie, ze po przelaniu i otwarciu za tydzień mam zupe chmielową całkowicie pozbawianą gazu?

      Decyzja jutro... ide zdzierać naklejki.

      Sz

      Comment

      • anteks
        maruda
        • 08-2003
        • 10738

        #18
        Zamówiłeś piwa we Wschowie?
        Jak to nie mają gazowanego piwa? Sprzedają piwo bez gazu?
        Mniej książków więcej piwa

        Comment

        • Szkaradzio
          Junior
          • 04-2018
          • 6

          #19
          POrażka, porażka..

          Piwo "bez gazu" jest z Bierhalle - on jest oczywiście z gazem, ale wg tego co mowią w Browarze, to jest naturalny gaz i bez problemu mozna przelać.. sam nie wiem czy wierzyć.

          Teraz odklejanie naklejek z piwa - oryginalna etykieta odeszła super.. a potem sie okazało, że mi źle zrobili etykiety - są niby mierzone na 0,33 ale są za duże.

          Ta impreza będzie pod hasłem "żyj trzeźwo", a następną zrobię ponownie piwo o zamówie m niejsze etykiety

          dzieki wszystkim za pomoc.

          Sz

          Comment

          • Pancernik
            Senior
            • 09-2005
            • 9733

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Szkaradzio Wyświetlenie odpowiedzi
            Ta impreza będzie pod hasłem "żyj trzeźwo"...
            NIE!!! Nie idźcie tą drogą...

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎