Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2018.04.13-14 - Białoruś, Mińsk - XI Międzynarodowa Giełda Piwnych Akcesoriów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19165

    2018.04.13-14 - Białoruś, Mińsk - XI Międzynarodowa Giełda Piwnych Akcesoriów

    Przyszłoroczna edycja odbędzie się 14 kwietnia.
  • yoreck
    Senior
    • 04-2004
    • 526

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
    Przyszłoroczna edycja odbędzie się 14 kwietnia.
    Tomek,w przyszłym roku giełda jest 2 dniowa 13-14/04. Jedziemy?

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19165

      #3
      Dwudniowa to ona jest zawsze, bo w piątek jest wycieczka. Chyba, że masz informację, że rzeczywiście są dwa dni giełdy. Jak będę miał wolne to mogę rozważać, ale blisko będzie nasza bialska giełda, więc nie wiem czy organizacyjnie dam radę.

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19165

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yoreck Wyświetlenie odpowiedzi
        Tomek,w przyszłym roku giełda jest 2 dniowa 13-14/04. Jedziemy?
        13-go jest ekskursja. Giełda jest jak w ciągu ostatnich lat jednodniowa.

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13949

          #5
          No to 13/14 czy 14/15 ?

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19165

            #6
            Napisałem w zgłoszeniu 14-15. Być może będzie dwudniowa. 13-go jest wycieczka jak zwykle.

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19165

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yoreck Wyświetlenie odpowiedzi
              Tomek,w przyszłym roku giełda jest 2 dniowa 13-14/04. Jedziemy?
              I miałeś rację. W piątek po wycieczce będzie parogodzinna (18-22) sesja wymian. Trochę to dziwne, ale co mi tam... 14-go w godz. 8-16 jak zwykle. Miejsce postindustrialne jak w zeszłym roku, tyle że w ciekawszej okolicy - Oktiarbska 16. Niedaleko jest knajpka Enzo, oraz kilka innych kafejek. O ile dobrze kojarzę, w zeszłym roku odbyła się tam halloweenowa edycja Minsk CraftBeer Fest.

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19165

                #8
                Parę dni temu "cichcem" ogłoszono jaki mają plan organizatorzy na piątek. Liczyłem na browar, gdzieś poza Mińskiem.

                Zatem wygląda to tak:

                Data: 13-14 kwietnia 2018
                Miejsce: Inkubator kultury "ОК16", Mińsk, ul. Oktiabrskaja, 16
                Giełda: 14 kwietnia: 8:00 - 16:00 (sesja główna); 13 kwietnia: 18:00 - 22:00 (sesja dodatkowa)

                Poza tym program imprezy przewiduje (fakultatywnie):

                13 kwietnia, 10:00 - 16:00 - wycieczka po Mińsku (jeszcze ustalenia trwają)
                14 kwietnia, 18:00 - 22:00 - spotkanie pogiełdowe

                Noclegi:
                Hotel Ripo (РИПО) (ul. Korolia, 12)

                Opłaty:
                Giełda: stolik - 10 BYN; bez stołu - 5 BYN; podwójny stół - 15 BYN;
                Wycieczka - ok 40 BYN;
                Spotkanie pogiełdowe - indywidualnie, każdy za siebie;
                Nocleg - ok 50 BYN single, 60 BYN/za os za dwójkę. Cena ze śniadaniem.

                Organizator: "Клуб Коллекционеров Пивной Атрибутики "Пивные Волаты"
                Przedstawiciel: Ших Сергей
                e-mail: convention@volaty.by
                Telefon / Viber: +375-29-7587910
                Skype: spin.s

                BTW, miały być zniżki za rejestrację do końca stycznia. Na razie cisza o tym. W zeszłym roku było 150 osób z 10 krajów. W tym organizatorzy chcą osiągnąć 200 (ambitne, ale czy możliwe?!).
                Na tę chwilę zapisali się poza miejscowymi Słowacy, Serbowie, Łotysze, Litwini, Polacy (są debiutanci), Ukraińcy i Rosjanie oraz dwa rodzynki z USA i Izraela. Brakuje jeszcze sporo nazwisk z Łotwy i Ukrainy oraz Mołdawian. Na uczestników spoza dawnego Sowieckiego Sajuza już bym nie liczył. Bilety lotnicze są już drogie.
                Last edited by e-prezes; 21-03-2018, 11:01.

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19165

                  #9
                  Wiza jest. Bilety też. Jedziemy! Birofilia i piwa przygotowane. Sławek będę pamiętał o smokach.

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19165

                    #10
                    Z tego co słyszałem wycieczka po Mińsku zorganizowana przez organizatora nie była zła, choć z racji, że w niej nie uczestniczyłem to nie wiem czy było muzeum Alivaria i browar. Formuła 2 dniowa nie tylko mnie bardzo się podobała i mam nadzieję, że utrzymają ją na dłużej.
                    My zaliczyliśmy 2 nowe białoruskie browary oraz piwa z 2 kolejnych (nie licząc kontraktowych) przy okazji wizyty na giełdzie. 5 dni, 4 miasta i mnóstwo zabawy.
                    Last edited by e-prezes; 17-04-2018, 22:14.

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19165

                      #11
                      Na razie relacja Pawła Egorowa z giełdy i około giełdowych spotkań. Jak widać było kilku Serbów, był Duńczyk, który był dwa lata temu oraz kolekcjoner z Izraela. Na liście byli także Słowacy, kolekcjonerzy z Niemiec, jeden z USA oraz Mołdovy i Naddniestrza (tego ostatniego nie znalazłem, ale w tłumie mógł mi się zgubić) oczywiście nie licząc zwyczajowych uczestników tej giełdy. Dla mnie to już na pewno ostatnia wyprawa do Mińska.

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎