Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Rzeszów, Słowackiego 16, Browar Manufaktura

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • WiHuRa
    • 11-2010
    • 129

    #31
    Cały czas 5 piw. Wszystkie warzone na miejscu.

    Comment

    • Prusak
      Senior
      • 07-2005
      • 4312

      #33
      Miałem pecha, byłem 30.04. Generalnie trudno powiedzieć coś złego o lokalu, obsłudze, toaletach itd. Choć jakiejś specjalnej atmosfery piwnej tam nie ma, po prostu, dość typowy browar restauracyjny, z ekranami, nawet z małym tarasem. Piwa - średnio, ale to już gdzie indziej.

      Comment

      • dlugas
        Senior
        • 04-2006
        • 4014

        #34
        NEW ENGLAND
        Amarillo, Mosaic, Citra
        Goryczka 2/5
        Słodycz 2,5/5
        Moc 3/5
        Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
        Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
        FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

        Comment

        • Pancernik
          Senior
          • 09-2005
          • 9732

          #35
          Duży obiekt w niezbyt dużym "centrum handlowym" w absolutnym centrum Rzeszowa, rzut beretem od rynku. Wnętrze mało oryginalne, całkiem sympatyczne, choć w południe całkiem puste.
          Gdyby nie to, że z kilkudziesięciu wolnych stolików, państwo z piszczącym i wyjącym niemowlęciem wybrało ten zaraz obok , mógłbym spędzić tutaj niespieszne popołudnie w amoku przedświątecznych zakupów...
          Zjadłem jakąś zupę, chyba żurek (całkiem smaczny), a na deser zamówiłem czekoladowego fondanta, którego pan kelner przyniósł, gdy już o nim zupełnie zapomniałem...
          Kibelki mają pisuary powycinane z KEG-ów, całkiem, jak w Sopocie . Do picia pięć rodzajów piwa: pszenica, pils, stout i APA (można dostać je w desce degustacyjnej), do tego sezonowe, czyli tym razem żytnie lekkie. Piwa opiszę tam, gdzie ich miejsce.

          Comment

          • Petitpierre
            Senior
            • 01-2014
            • 2560

            #36
            Ostatnia wizyta rok temu-więc wyszło, że należy odświeżyć pamięć. Zamówienie zrealizowane dla wszystkich w jednym czasie. Bardzo dobrze uwarzone New England, fajny staut, z pszenicą i marcowe jakieś potknięcia. Pizza serowa na medal. Burger wege ciekawy, dobre miał ziemniaczki, bo jednak ciecierzyca mięsa nie zastąpi. Piątek, to nie wiem czemu zamykane już o 24ej.
            Mały porterek-przyjaciel nerek

            Comment

            • woosaa
              Senior
              • 07-2005
              • 1548

              #37
              Aktualnie brak swoich piw i nie wiadomo kiedy zaczną warzyć(info od kelnera).
              mb WOS

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎