Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Budweiser B:Original z Lidla

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • yoda79
    Senior
    • 01-2013
    • 861

    #16
    Premium to lep na naiwnych, zielone butelki to porażka. Krócej nie potrafię.

    Comment

    • anteks
      maruda
      • 08-2003
      • 10738

      #17
      Jak premium to=lepsze
      Mniej książków więcej piwa

      Comment

      • Bul
        Junior
        • 05-2015
        • 6

        #18
        dobre bo proporcjonalna jakosc do ceny, pewnie gdybys kupil po 5zl czyli tyle po ile stoi normalnie to powiedzialbys, ze beznadziejne. taka magia

        Comment

        • kiszot
          Senior
          • 08-2001
          • 8081

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seruos Wyświetlenie odpowiedzi

          Nie jestem smakoszem piwa, chociaż różnych piw, również z browarów rzemieślniczych próbuję i lubię wypić coś nowego. Znudziły mi się Żywce, Tyskie, Warki i tak dalej, więc stwierdziłem, że kupie tego Budweisera i zobaczę co to warte. Okazuje się, że piwo jest rewelacyjne, naprawdę pozytywnie mnie zaskoczyło.
          No nieźle,prawie mnie przekonałeś do kupna.
          Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
          1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

          Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
          Mein Schlesierland, mein Heimatland,
          So von Natur, Natur in alter Weise,
          Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
          Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

          Comment

          • mor842
            Senior
            • 07-2015
            • 114

            #20
            Ja ostatnio odświeżyłem sobie kubki smakowe wersją B:Classic. Swoją drogą ten typ nazewnictwa jest moim zdaniem z dupy wzięty. Stwierdziłem że za 2,39 zł dostajemy kawał solidnego piwa, któremu zielona butelka jakoś specjalnie nie przeszkadza. Gdyby tak smakowały polskie piwa w tym samym przedziale cenowym...

            Comment

            • LESNICZYy
              Senior
              • 01-2018
              • 950

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mor842 Wyświetlenie odpowiedzi
              Ja ostatnio odświeżyłem sobie kubki smakowe wersją B:Classic. Swoją drogą ten typ nazewnictwa jest moim zdaniem z dupy wzięty. Stwierdziłem że za 2,39 zł dostajemy kawał solidnego piwa, któremu zielona butelka jakoś specjalnie nie przeszkadza. Gdyby tak smakowały polskie piwa w tym samym przedziale cenowym...
              Za 2,40 to mam Miłosława z promocji który już jakoś smakuje w porównaniu z tymi zielonymi ale z gustami podobno się nie dyskutuje

              Comment

              • mor842
                Senior
                • 07-2015
                • 114

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika LESNICZYy Wyświetlenie odpowiedzi
                Za 2,40 to mam Miłosława z promocji który już jakoś smakuje w porównaniu z tymi zielonymi ale z gustami podobno się nie dyskutuje
                Też bym wybrał Miłosława bez zastanowienia. Sęk w tym że najpierw trzeba trafić na niego w promocji. Te, które spotykałem to cena średnio 3,50zł - 3,60 zł w porywach do 4 zetów. A w tej cenie wolał bym kupić np Opata Bittera. Szczerze to po "zaistnieniu" na rynku piwnej rewolucji już trochę polskich piw wypiłem. I tych tanich i tych droższych. No i jakoś niewielki procent mi tak naprawdę smakował. Wolę wydać pieniądze na jakiegoś sprawdzonego czecha. Nie są idealne ale jak dla mnie bardziej pijalne. I przede wszystkim nie ruinują portfela. No ale to tylko mój gust, mój smak i moje zdanie. Poza tym w cenie 2,40 zł nie znalazłem godnego konkurenta dla tego Budwisera. Oczywiście z piw ogólnodostępnych. Twoje zdrowie!
                Last edited by mor842; 05-05-2018, 20:07.

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎