Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bloczki kelnerskie czyli Kelnerbloki Coopera

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    #91
    Poprzedni link już padł. Tutaj bardziej pewna i stabilna lokalizacja mojej wirtualnej kolekcji jakby co.
    Na dziś 128 sztuk w tym ostatnie trafienie. Nieznany mi wcześniej wzór z Łodzi/Ciechomic
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

    Comment

    • concerto
      Senior
      • 09-2003
      • 859

      #92
      Linku brak.
      "... ja nie tylko literat, ale i Gombrowicz!"

      Comment

      • nikita_banita
        Senior
        • 06-2003
        • 1363

        #93
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika concerto Wyświetlenie odpowiedzi
        Linku brak.
        Masz w podpisie...

        Comment

        • concerto
          Senior
          • 09-2003
          • 859

          #94
          Ano jest.
          "... ja nie tylko literat, ale i Gombrowicz!"

          Comment

          • Cooper
            Senior
            • 11-2002
            • 6055

            #95
            Faktycznie pisząc post miałem wlepić link w tekst i zapomniałem. Link co prawda jest w stopce ale tak proforma wrzucam poniżej.



            Jakby ktoś coś gdzieś to nie lękajcie się pisać.
            Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
            1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

            Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

            Comment

            • pizmak666
              Senior
              • 12-2006
              • 1898

              #96
              Cooper, co tam słychać w bloczkowym interesie?
              „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

              "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

              Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

              Comment

              • Cooper
                Senior
                • 11-2002
                • 6055

                #97
                Oszty a już myslałem że nowy post na głownej w moim temacie to ktoś zarzucił jakiś fajny skan albo ma coś fajnego na wymianę/sprzedaż
                Aktualna, bodajże 134-sztukowa ilość, to już grubsze majonezy i ciężko coś dobrać choć niebawem powinna dojść kolejna sztuka z Bydgoszczy ale jeszcze nie doszła
                Póki co album z blokami wyemigrował z web-albumu na bardziej popularny FB. Link do niego w stopie mojego postu poniżej.
                Jak ktoś coś gdzieś to nie lekajcie się pisać !
                Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎