Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dokąd zmierza Browar.biz ?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • anteks
    maruda
    • 08-2003
    • 10738

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Prusak Wyświetlenie odpowiedzi
    No dobrze, ale gdzie w tym wszystkim są wady bbizu? Czyli co: tu nie można w sposób sensowy wymieniać opinii na temat piwa. Co jeszcze tu powinno być poza większą szybkością reagowania na niektóre zjawiska? Dużo kolorowych, migających obrazków, gołe baby w wyskakujących okienkach? Chciałbym wiedzieć, co oznacza słowo "rozwój" w tym wypadku.
    Dla wielu, wadą jest brak możliwości hejtu
    Mniej książków więcej piwa

    Comment

    • Prusak
      Senior
      • 07-2005
      • 4312

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Admirador Wyświetlenie odpowiedzi
      Zdecydowana większość osób wchodzi na forum jako goście. Sam też tak robiłem co najmniej dwa lata, zanim zdecydowałem się zarejestrować.
      Przed chwilą było zarejestrowani-goście 20:343. Więc aż tak całkiem wiatr po tym forum nie hula
      Forum jest mocno oldskulowe, to oczywiste, inne też pewnie już nie będzie. Ale dla wielu wciąż najlepsze
      Odlsku.. co? Jakie jest forum? Bo nie rozumiem.... Nie, to nie jest oczywiste. W ogóle oczywistości w dzisiejszym świecie jest niewiele, a najbardziej bawi, kiedy o oczywistościach mówią zwolennicy ciągłych zmian, dla których nic, kompletnie nic nie powinno być, z ideologicznego automatu, oczywiste.
      Last edited by Prusak; 26-05-2018, 22:47.

      Comment

      • Admirador
        Senior
        • 03-2015
        • 431

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Prusak Wyświetlenie odpowiedzi
        Odlsku.. co? Jakie jest forum? Bo nie rozumiem.... Nie, to nie jest oczywiste. W ogóle oczywistości w dzisiejszym świecie jest niewiele, a najbardziej bawi, kiedy o oczywistościach mówią zwolennicy ciągłych zmian, dla których nic, kompletnie nic nie powinno być, z ideologicznego automatu, oczywiste.
        Wyraz może wygląda dziwnie, ale jest jak najbardziej poprawny

        Forum jest w starym stylu, staroświeckie, klasyczne, tradycyjne. Tak to widzę.
        Czy to dobrze czy źle, kwestia gustu. Ja nie mam z tym problemu. Więc ten fragment o "zwolennikach ciągłych zmian..." - nie pod ten adres.

        Comment

        • Prusak
          Senior
          • 07-2005
          • 4312

          Ja po prostu nie znoszę namolnego posługiwania się anglicyzmami, to wszystko.

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19167

            Duża ilość niezalogowanych wynika z faktu, że strona wylogowuje po jakimś czasie zalogowanego użytkownika. A na pewno część usuerów przegląda forum w formie niezalogowanej, a dopiero jak chce się wypowiedzieć loguje się. Nie ma w tym nic dziwnego. Przyjrzałbym się raczej ilości zalogowanych przez jakiś okres czasu. Ale to też nie oddaje jak wiele osób korzysta z tego forum. Ja na RB mam stary profil i nic tam nie oceniam chyba od lat. Co nie znaczy, że nie korzystam i nie loguje się.

            Comment

            • pizmak666
              Senior
              • 12-2006
              • 1898

              B.Biz nie zmierza nigdzie. Stoi w miejscu.Od jakiś 10 lat. Po b. długim namyśle stwierdziłem, że nie wysiadam z tego pociągu, więc też zbytnio nie krytykuję.Przyzwyczaiłem się.
              „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

              "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

              Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

              Comment

              • Promil03
                Senior
                • 10-2007
                • 2833

                To może ja dorzucę swoje przemyślenia. Zarejestrowałem się w 2007 roku głównie dla działu "kolekcjonerstwo". Potem pierwsze wymiany, pierwsze giełdy w Żywcu, pierwsze poznane osoby z bbiz i w końcu pierwszy Zlot. Wszystko to było dla mnie nowe, ciekawe, wręcz magiczne. Wyjazdy na drugi koniec Polski, spotkania, zwiedzane browary, itd. Zacząłem opłacać też członkostwo.
                Miałem trochę czasu i chęci, więc zaangażowałem się w organizację corocznych spotkań gwiazdkowych, prowadzić dział ze zmianami parametrów i ogólnie udzielać się na forum.
                Szybko przekonałem się jednak, że ludziom ciężko dogodzić i po kilku latach straciłem zapał (i to uważam za swoja porażkę).
                Potem wszedłem w branżę piwną i zmieniło się dużo. Przede wszystkim notoryczny brak czasu. Choć nadal starałem się uczestniczyć w życiu bbiz, nie chciałem tego robić i być równocześnie kojarzony z pracą w browarze. Dlatego odpuściłem. Potem za względu na brak czasu był pierwszy opuszczony Zlot, pierwsze odpuszczone Dni Porterowe itd
                Ze smutkiem przeczytałem, że nie odbywają się już plebiscyty na Piwo Roku, a teraz może zabraknąć Zlotu, choć nie wiem czy mógłbym pojechać. Na szczęście z wieloma użytkownikami widzę się często na festiwalach i eventach (pozdrawiam Warszawę, Wrocław, Trójmiasto ) dlateo nie straciłem do końca kontaktu z Wami.
                Ktoś napisał, że "Starej Gwardii" jest tutaj dobrze. Pewnie tak, ale co będzie jak przestaną się odbywać Zloty? Co dalej? Wielu z nas niestety już nie ma i cieszą się dobrym piwem w raju. To nieuniknione
                Wielu z nas pracuje w branży w wielu browarach, wielu jest blogerami i siedzi w branży. Każdy jest pewnie wdzięczny bbiz, Gosi i Arturowi, ale życie toczy się dalej.
                O funkcjonalności strony głównej i innych "wadach" bbiz się nie wypowiadam bo tak było zawsze i chyba taki urok bbiz.

                Pozdrawiam wszystkich ze Starej Gwardii i pamiętajcie, że u mnie zawsze macie kufelek gratis
                PS. Sorry, za chaotyczny post, ale piję właśnie portera z Żywca i tak mnie na wspominki wzięło

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19167

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
                  PS. Sorry, za chaotyczny post, ale piję właśnie portera z Żywca i tak mnie na wspominki wzięło
                  No to zdrówko takimż samym porterkiem

                  PS. ale w ramach wspominek wspominałem portera EB.
                  Last edited by e-prezes; 29-05-2018, 21:19.

                  Comment

                  • anteks
                    maruda
                    • 08-2003
                    • 10738

                    Jak wspominać to tylko takimi
                    https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater
                    Mniej książków więcej piwa

                    Comment

                    • zgoda
                      Senior
                      • 05-2005
                      • 3516

                      Ja się nie zmieniam, bb też się nie zmienia. Jak w domu.
                      Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                      Comment

                      • leona
                        PremiumUżytkownik
                        • 07-2009
                        • 5853

                        Dokąd zmierza b.biz?
                        Akurat dzisiaj idealnie opisują to słowa Roberta Brylewskiego wygłoszone w 80tym roku: Jesteśmy przeciw wszystkiemu, co jest przeciw nam!

                        Comment

                        • Petitpierre
                          Senior
                          • 01-2014
                          • 2560

                          Czyli "no future" Pistols'ów.
                          Mały porterek-przyjaciel nerek

                          Comment

                          • Prusak
                            Senior
                            • 07-2005
                            • 4312

                            Jak podkreśliłem, mniej mnie intersuje dokąd zmierza browar biz, ale zauważyłem od pewnego czasu mniejszą ilość i mniejszą częstotliwość wpisów. Może dlatego, że zaczął się sezon wiosenno-letni?

                            Comment

                            • e-prezes
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 19167

                              Nie, piszą te same osoby z małego zbioru użytkowników. Niestety.

                              Comment

                              • Doodeck
                                Senior
                                • 05-2003
                                • 1612

                                Marcin, Tomek, Wasze zdrowie nocnym porterkiem. Trzeba by się kiedyś spotkać pomiędzy KRK, KTW i DG Może Sosnowiec ?
                                Dalekosiężny
                                Obserwator
                                Obiektów
                                Dynamicznie
                                Epatujących
                                Ciekawymi
                                Koncepcjami

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎