Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

XVII Zlot Browar.biz - ploty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19159

    #61
    Nie sprawdzałem odległości, ale jest też w regionie nowo otwarty w Kraśniczynie "Incognito".
    Jestem po wstępnych rozmowach ze znanym browarem z okolic. Nie widzi problemu i zaprasza. Mają na miejscu sprzęt, więc imprę można przenieść na teren browaru. Gorzej z miejscami na spanie. "Forest" nad Zalewem ogranicza hałas po 22:00 ze względu na sąsiedztwo innych ośrodków, mniej rozrywkowych. Tam tylko 52 miejsca + ew. namioty.
    W Firleju na tę chwilę jest częściowo klepnięty ośrodek. Sprawa wyjaśni się do wtorku najpóźniej czy będzie więcej niż ok. 40 osób + namiot.

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19159

      #62
      Do wieczora ma odpowiedzieć także ośrodek z bliskich okolic Poniatowej (Trzebiesza). Do tygodnia mam mieć także informację z miejscowych punktów informacji turystycznej o ośrodkach tej wielkości.
      Dajcie mi czas do 8 czerwca to dowiem się co i jak. Jak nie, to można wdrażać plan awaryjny.
      Last edited by e-prezes; 30-05-2018, 11:47.

      Comment

      • dadek
        Senior
        • 09-2005
        • 4538

        #63
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
        Akurat mam niespodziewany dzień wolny jutro, więc mogę obdzownić opcję lubelską. Skontaktować się z browarem i jak uzyskam wstępne akceptacje to mogę przejąć część organizacji.
        Piwne podziemie, Jagiełło, Sulewski - jestem za .

        Comment

        • Warzywo
          Senior
          • 08-2016
          • 955

          #64
          E-prezes jeżeli coś konkretnego trzeba pomóc daj znać na PW. Mogę też swoim nazwiskiem coś firmować

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19159

            #65
            Na razie jest problem z noclegiem. Trzebiesza odpada. Firlej będę wiedział dopiero we wtorek czy zmieszczą więcej ludzi, a Forest koło Lublina ma ograniczenie hałasu. Z Piwnym Podziemiem myślę nie byłoby problemu mam telefon do Darka. W Jagielle byłem w 2009 roku, ale dużo się tam zmieniło.

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19159

              #66
              Opcja druga! Okolica nad Bugiem - Domki w Wólka Nadbuźna. W odległości 30 minut BroVca i do godziny Stara Szkoła.

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19159

                #67
                Jest jeszcze opcja pojezierza łęczyńsko-włodawskiego, ale stamtąd do Poniatowej czy do Chełma i Kraśniczyna jest ponad godzinę drogi. Najbardziej realną widzę tę opcję nadbużańską, co dziś rano dzwoniłem. Wieczorem będę miał wstępną kalkulację.
                Last edited by e-prezes; 01-06-2018, 13:32.

                Comment

                • zgoda
                  Senior
                  • 05-2005
                  • 3516

                  #68
                  Jak tak na zlot w półtorej godziny?! Ale okolica przesłodka.
                  Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                  Comment

                  • Pancernik
                    Senior
                    • 09-2005
                    • 9729

                    #69
                    Ale za to ze zlotu... Jadę prosto do Zakopanego... .

                    Comment

                    • ART
                      mAD'MINd
                      • 02-2001
                      • 23782

                      #70
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                      Do wieczora ma odpowiedzieć także ośrodek z bliskich okolic Poniatowej (Trzebiesza). Do tygodnia mam mieć także informację z miejscowych punktów informacji turystycznej o ośrodkach tej wielkości.
                      Dajcie mi czas do 8 czerwca to dowiem się co i jak. Jak nie, to można wdrażać plan awaryjny.
                      Czas jest
                      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                      Comment

                      • nikita_banita
                        Senior
                        • 06-2003
                        • 1363

                        #71
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                        Opcja druga! Okolica nad Bugiem - Domki w Wólka Nadbuźna. W odległości 30 minut BroVca i do godziny Stara Szkoła.
                        Masz moje wielkie ZA - małe, ciekawe i przyjazne browary. Okolica świetna.

                        Comment

                        • fuliano
                          Senior
                          • 07-2010
                          • 1825

                          #72
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                          Opcja druga! Okolica nad Bugiem - Domki w Wólka Nadbuźna. W odległości 30 minut BroVca i do godziny Stara Szkoła.
                          Jak tylko by wpuściki naszą bandę to jestem absolutnie za

                          Comment

                          • e-prezes
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 19159

                            #73
                            "Forest" na Zalewem Zęborzyckim kategorycznie odmówił. I powodem nie jest brak miejsc.
                            Zatem zostały dwie opcje noclegowe.
                            • Pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie w ośrodku "Łukcze":

                            11 domków Standard 5 osobowych oraz 1 domek Standard 4 osobowy. W sumie możemy zapewnić 59 miejsc noclegowych. W domkach znajdują się dwa pokoje. W każdym domku jest 5 łóżek oprócz tego jednego. Koszt 50 zł/nocleg/os. + 20 śniadanie/os. + 50 zł za grilla/os. + 5 zł koszt drewna/os.
                            Tydzień po rezerwacji mam wpłacić zadatek w wysokości 40%.

                            oraz
                            • Nad Bugiem, ośrodek "Pod Sosną" (link już zapodałem), też domki.
                            Szczegóły na stronie ośrodka. Tu Pani wstępnie potwierdziła koszt 200 zł/os. za pobyt, w tym nocleg 2 doby, ognisko, z jadłem i 1 śniadanie. Resztę warunków rezerwacji mam dostać dziś wieczorem.

                            Decydujcie!

                            Comment

                            • e-prezes
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 19159

                              #74
                              Ja osobiście preferuję opcję nad Bugiem, bo koszt transportu do browaru wyjdzie taniej. Niemniej jeśli z Łukczy to jest godzina z hakiem zarówno do Zakładowego (mam już wstępną deklarację właściciela) jak i do Piwnego Podziemia. Obejrzyjcie na stronie ośrodki i zdecydujcie, choćby głosem tych wygadanych, który.

                              Comment

                              • Pancernik
                                Senior
                                • 09-2005
                                • 9729

                                #75
                                Mnie wszystko jedno, ale może lepsza byłaby ta miejscówka, która byłaby WYŁĄCZNIE dla nas...? Chociaż w zeszłym roku też tak niby było, a jak było, to pamiętamy... .

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎