Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Kielce, Petyhorska 24, Odido

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • lechu-kielce
    Senior
    • 12-2005
    • 278

    #31
    Odwiedziłem ostatnio sklep i co zobaczyłem na półkach: Pinta- HopLaaga, Król Lata, A Ja Pale Ale, Atak Chmielu, Modern Drinking, American Black, Browar Zakładowy- Pierwsza Zmiana, Fajrant, Produkt Wzorcowy, Cięzki Ładunek, Samurai Rebellion, Warszawsko Wiedeński, Belgijska Blondynka, Revolta, Jeleni Most, Higieja, Piotrek z Bagien, Panakeja, Chmielarz Cascade Lager, Lach, Andy's ESB, Pilsweizer Trzcinowe, Trzy Mary, Dobry Pasterz, Luzak, Bogaty Dziad, 1 na 100, Po Godzinach- Apple Wheat i Cherry Milk, Pacyfik, Tenczynek lager, Barbakan, Pivo, Kormorany w komplecie, Ciechany w komplecie, Miłosławy w komplecie, Wąsosz x5 oraz Kieleckie z Połczyna.

    Comment

    • lechu-kielce
      Senior
      • 12-2005
      • 278

      #32
      Po dzisiejszym rajdzie znalazłem się niedaleko sklepu więc zajrzałem i oto co zastałem: Piwojad Sweet Saison, DrBrew Strawberry Ale, DrBrew Grape Lager, Pacific Pale Ale, Mera IPA, Dla Paskudnych Pijaków z Brodacza, OwocoweLove Czarne, Kpt. Jack z Browar Jana, Mistrz Twardowski- Barbakan, Czechosłowackie z Pilsweizer, Revolta Earl Grey AIPA i OatMeal IPA, Tenczynek Imperial Stout, Czarna Wołga, Rowing Jack, Amber Czarny Bez, Marynka Wąsosz, Napój Kotpiwek, Chytra Baba a do zestawu Pinty doszły Ognie Szczęścia i Lublin to Dublin.

      Comment

      • lechu-kielce
        Senior
        • 12-2005
        • 278

        #33
        Na półkach zauważyłem takie oto piwa: Miś Wojtek z miętą syryjską, Piwo Ryżowe z Wąsosza, Malinowy Beret, Vienna Lager z Maryensztadt, Bernard Ciemna Strona...Lasu, Czarny Kot Czarny Charakter, Irlandzkie Zielone, Palm.

        Comment

        • lechu-kielce
          Senior
          • 12-2005
          • 278

          #34
          Oto co zauważyłem na półkach będąc dziś w sklepie: Słoneczna Dżoana z BigChill, Idzie Zima z Łańcuta, Grażyna Sprężyna z Waszczukowe, Marynka Pils, Pacific z Artezana, Błędna Owca z Czarnego Kota, Twierdzowe Korzenne, Opowieść Wigilijna z Wąsosza, Pomorskie, Ciechan Porter Grudniowy, Vermont IPA z Pinty, Irlandzkie Czerwone i Ciemne z Krajana, Benediktiner Weissbier.

          Comment

          • lechu-kielce
            Senior
            • 12-2005
            • 278

            #35
            Na półkach pojawiły się: Marlon i Nomono z Solipiwko, Brett IPA i Havana Stout z Pinty, Ale Szopka z Browaru Na Jurze, Dla Paskudnych Pijaków z Brodacza, Limanowskie Ale i Lager z Browars, Jubileuszowe Dubbel z Raciborza, Jaśnie Pian z Browars i Cnotliwa Marzanna z PiwoWarowni.

            Comment

            • lechu-kielce
              Senior
              • 12-2005
              • 278

              #36
              Na chmielowych półeczkach: Yam Yam z Deer Bear, Cienki Bolek z Browar na Jurze, Grodzisk Naturalne- Kwiat Czarnego Bzu i Czerwona Porzeczka, Bojan Fajrant, Melonowe i Czarna Porzeczka z Bytowa, Cymbopogon z Artezana, Olimpijskie z Olimpu, American Wheat z Lwówka, Celtyckie Cherry i Dark Honey, Perfekcyjna Pani Domu i Niezła Sztuka z Hoplala, Warka Obiecana z Browars, Summer Freakout i Gold Digga z Piwne Podziemie, Limanowskie Pils z Browars, Polka z Bytowa, Bearnard Awiatik.

              Comment

              • lechu-kielce
                Senior
                • 12-2005
                • 278

                #37
                Zajrzałem do sklepu i oto co me oczy zauważyły: Łosiedlowe i Zdrój Świętokrzyski z Czarnego Kota, Jurajskie Świąteczne z Zawiercia, Black Boss z Witnicy, Dżoana Tropikana z Waszczukowe, Ciemna Noc z Pivovarii, Jaśnie Pian z Browars, Tajemnice Króla, Opactwo Króla i Piernikowy Foch z Jana Olbrachta a poza tym Pinta, Wąsosz i Kormoran w komplecie.

                Comment

                • lechu-kielce
                  Senior
                  • 12-2005
                  • 278

                  #38
                  Ostatnio na półkach pojawiły się: Kaczor i Bolek z krakowskiego browaru BK oraz Porter, Pszeniczne jasne i ciemne, Lubuskie Imbirowe, ciemne Miodowe z Witnicy oraz komplet z Blok Ekipy.

                  Comment

                  • lechu-kielce
                    Senior
                    • 12-2005
                    • 278

                    #39
                    Ostatnia wizyta i tak: Desitka, Dry Stout i Polish Pale Ale z Waszczukowe, Antek z BK, Blada Marija z PiwoWarowni, Za Ostatni Grosz z Czarnego Kota, Deadwood, Geronimo i Winchester z Faktorii, Ale Meksyk z Browaru Na Jurze, Kryształ z Łańcut/Pinta, Kujawskie Ciemne, Darłowskie Zamkowe Jasne, Chill Beer z Kormorana, Whisky Stout ze Staropolskiego, Pszeniczne z Witnicy, Zdrój Świętokrzyski, Czarny Kot, Biały Kot, Radomskie Mocne i Pils (Browar Czarny Kot).

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎