Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

XVII Zlot Browar.biz - ploty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • slavoy
    Senior
    • 10-2001
    • 5052

    Narzekasz jak stara baba. Data zlotu jest znana praktycznie z rocznym wyprzedzeniem, więc naprawdę niemożność ogarnięcia JEDNEGO dnia urlopu na piątek (choćby z puli "kacowych") jest dla mnie niezrozumiała.
    A żeby Cię jeszcze mocniej pod-Q, to powiem, że w drodze na zlot planuję międzylądowanie z noclegiem w pewnym znanym wielu forumowiczom czeskim browarku
    Dick Laurent is dead.

    Comment

    • slavoy
      Senior
      • 10-2001
      • 5052

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krakus Wyświetlenie odpowiedzi
      Bardziej pagórki.
      E, no, w jakieś dwie godzinki z ośrodka da się dodreptać na jeden ze szczytów Korony Gór Polski, więc nie jest tak źle. Po drodze można zaliczyć także jedno z najgorzej ocenianych schronisk górskich w Polsce, więc góry pełno gembo
      Dick Laurent is dead.

      Comment

      • Krakus
        Senior
        • 04-2007
        • 167

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
        E, no, w jakieś dwie godzinki z ośrodka da się dodreptać na jeden ze szczytów Korony Gór Polski, więc nie jest tak źle. Po drodze można zaliczyć także jedno z najgorzej ocenianych schronisk górskich w Polsce, więc góry pełno gembo
        Wyprawa mogłaby być ciekawa, tylko kto by nam beczki z piwem nosił?

        Comment

        • Warzywo
          Senior
          • 08-2016
          • 955

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
          Narzekasz jak stara baba. Data zlotu jest znana praktycznie z rocznym wyprzedzeniem, więc naprawdę niemożność ogarnięcia JEDNEGO dnia urlopu na piątek (choćby z puli "kacowych") jest dla mnie niezrozumiała.
          A żeby Cię jeszcze mocniej pod-Q, to powiem, że w drodze na zlot planuję międzylądowanie z noclegiem w pewnym znanym wielu forumowiczom czeskim browarku
          Ja marudzę? Była super miejscówka ale...zaczeli marudzić Ci co by im było za daleko i zmieniono żeby Wam było blisko. To przez marudy narzekające została zmieniona miejscówka.Nad Bugiem bym nie marudził. A co do wolnych dni to nie jeden z conajmmniej 3 trzeba eziąć żeby miało sens jechać przy pochłaniającym cały dzień dojezdzie bo tyle potrwa z Warszawy z kilkoma przesiadkami o ile w ogóle da się tam dojechać.

          Comment

          • sergioP
            • 09-2005
            • 1261

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Warzywo Wyświetlenie odpowiedzi
            Ja marudzę?
            Nieee. Skąd?

            Jedynym, o ile pamiętam, argumentem przeciw "super miejscówce" była jej cena.
            Nie ciągnę dalej tego wątku, ponieważ mogę być nieobiektywny.
            Wszak mam najbliżej
            - Wiesz Luciu, co ci powiem?
            - ???
            - ...napiłbym się piwa.

            ------------------------------------------
            Dzień dobry panu.
            Poproszę dwa piwa...albo nawet trzy.

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19159

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
              E, no, w jakieś dwie godzinki z ośrodka da się dodreptać na jeden ze szczytów Korony Gór Polski, więc nie jest tak źle. Po drodze można zaliczyć także jedno z najgorzej ocenianych schronisk górskich w Polsce, więc góry pełno gembo
              Nad Bugiem też miały być atrakcje fakultatywne. Nie ma co biadolić. Warzywo w przyszłym roku ty organizujesz zlot . Dziś wieczorem lub jutro z rana ART wrzuci imprezę w zlotownik.

              Comment

              • kiszot
                Senior
                • 08-2001
                • 8081

                Takie czasy,ze jak zlotu nie ma maks 2 h drogi od domu to sie nie jedzie.
                Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                So von Natur, Natur in alter Weise,
                Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                Comment

                • Małażonka
                  Senior
                  • 03-2003
                  • 4602

                  Ja, jak zwykle, z kijem w mrowisko.

                  Bo, mi to ganc pomada, gdzie ten zlot będzie, szczególnie, że ostatnimi czasy już tak namiętnie nie pcham się wszędzie...,ale czy ktoś ruszył litery by zobaczyć na miejscu co nas będzie czekać - choćby jak daleko od miejsca ogólnie przez nas okupowanego znajduje się ten pawilon, gdzie zamierza się bawić "elyta"? Bo, mnie to osobiście nieco niepokoi... Już na jednym ze Zlotów byłam pouczana telefonicznie przez Policję, że mam się dopiero odzywać, jak już będę utłuczona

                  Bug..., oczywiście ogromna przeginka, szczególnie, że z takimi cenami poza sezonem z całego serca życzę Pani bankructwa, jednak z drugiej strony: organizacja spędu w miejscu nie widzianym, bez wcześniejszego rozeznania - duża odwaga. Ale przecież, ja się nie znam.

                  To tak, rzutem w mrowisko, żeby nie było

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19159

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Małażonka Wyświetlenie odpowiedzi
                    Ja, jak zwykle, z kijem w mrowisko.

                    Bo, mi to ganc pomada, gdzie ten zlot będzie, szczególnie, że ostatnimi czasy już tak namiętnie nie pcham się wszędzie...,ale czy ktoś ruszył litery by zobaczyć na miejscu co nas będzie czekać - choćby jak daleko od miejsca ogólnie przez nas okupowanego znajduje się ten pawilon, gdzie zamierza się bawić "elyta"? Bo, mnie to osobiście nieco niepokoi... Już na jednym ze Zlotów byłam pouczana telefonicznie przez Policję, że mam się dopiero odzywać, jak już będę utłuczona

                    Bug..., oczywiście ogromna przeginka, szczególnie, że z takimi cenami poza sezonem z całego serca życzę Pani bankructwa, jednak z drugiej strony: organizacja spędu w miejscu nie widzianym, bez wcześniejszego rozeznania - duża odwaga. Ale przecież, ja się nie znam.

                    To tak, rzutem w mrowisko, żeby nie było
                    No i ktoś mnie przejrzał. Dlatego oponowałem za zlotem w moim rejonie, że jestem w stanie być na miejscu zanim się zlot odbędzie. Osoba, która mi pomaga była w ośrodku/zna go i ja mu wierzę. Tak jak wspominałem nie gwarantuję braku interwencji służb mundurowych. Ośrodek wynajmując nam domki i krawaciarzom stołówkę chyba liczy się z tym, że te dwa światy mogą się ze sobą zetknąć. Liczę, że odbędzie się to bez ekscesów i tyle. Wszak nie ponoszę żadnej odpowiedzialności za zlot, bo nie jestem stroną umowy w świetle prawa pomiędzy nabywającym a stroną gwarantującą usługi.

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19159

                      Ponieważ moja ostatnia wypowiedź wprowadziła w stan konsternacji osoby decyzyjne pragnę wyjaśnić, iż można mnie uważać za osobę pomagającą w zorganizowaniu zlotu. Zebrałem informacje i je tu umieściłem.
                      Ponadto podkreślam, iż w sensie prawnym nie jestem stroną umowy i każdy uczestnik uczestniczy w zlocie na własną odpowiedzialność. Za wszelkie szkody przez niego spowodowane odpowiada sam.
                      Wycena kosztów zlotu została oparta na uzgodnieniach telefonicznych i pewnych założeniach hipotetycznych. W związku z czym są obarczone ryzykiem za które nie odpowiadam. Mówiąc w skrócie miało być po taniości - jest!
                      Nie odpowiadam także za piwo, które będzie na zlocie, bo nawet nie wiem jakie będzie.
                      Wszelkie pozostałe skargi i zażalenia przyjmuję jako osoba firmująca zlot.

                      Comment

                      • slavoy
                        Senior
                        • 10-2001
                        • 5052

                        Właśnie przeczytałem sobie temat ze zlotu w Waszecie i morda mi się cieszy ogromnie
                        Ja już chcę jechać!
                        Dick Laurent is dead.

                        Comment

                        • e-prezes
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 19159

                          Od tego czasu wykruszyła się nam ekipa.

                          Comment

                          • Pancernik
                            Senior
                            • 09-2005
                            • 9729

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
                            E, no, w jakieś dwie godzinki z ośrodka da się dodreptać na jeden ze szczytów Korony Gór Polski, więc nie jest tak źle. Po drodze można zaliczyć także jedno z najgorzej ocenianych schronisk górskich w Polsce, więc góry pełno gembo
                            Pewnie nie będzie mi się chciało iść na Lubomira, ale myślałem o wyskoku na sobotni obiad na Kudłacze. To schronisko naprawdę takie kulawe? Pytam, bo nigdy tam nie byłem...

                            Aha, no i jadę. Gdzieś tam, dalej jeszcze niż Pcim .

                            Comment

                            • artur66
                              Junior
                              • 07-2012
                              • 19

                              1. - Fuliano
                              2. - Człowiek z WMB
                              3. - Agnieszka Pszeniczanka
                              4. - Warzywo

                              MYŚLENICE

                              1. - Ahumba
                              2. - zgoda
                              3. - Art
                              4. - Maggyk
                              5. - Ojciec
                              6. - slavoy
                              7. - Marusia
                              8. - Antoś
                              9. - Doran
                              10. - Doranowa
                              11. - Puszek_72
                              12. - Dadek
                              13. - Krakus
                              14. - leona
                              15. Jurandofil
                              16. artur66

                              Comment

                              • Pancernik
                                Senior
                                • 09-2005
                                • 9729

                                1. - Fuliano
                                2. - Człowiek z WMB
                                3. - Agnieszka Pszeniczanka
                                4. - Warzywo

                                MYŚLENICE

                                1. - Ahumba
                                2. - zgoda
                                3. - Art
                                4. - Maggyk
                                5. - Ojciec
                                6. - slavoy
                                7. - Marusia
                                8. - Antoś
                                9. - Doran
                                10. - Doranowa
                                11. - Puszek_72
                                12. - Dadek
                                13. - Krakus
                                14. - leona
                                15. Jurandofil
                                16. artur66
                                17. Pancernik

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎