Zasady dotyczące cookies: W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności”. Po zalogowaniu komunikat nie jest widoczny.

Browar.biz
Nazwa Użytkownika Hasło
Sklep Wyszukiwarka Forum Browaru Poczta Zarejestruj się!

Dowiedz się więcej o PremiumUżytkownikach

Do niezależnego funkcjonowania BrowarBiz potrzebuje Twojego wsparcia. Co piszą BrowarBizoWspieracze na ten temat?
BrowarBiz wsparłem dlatego, że choć nie jestem zbyt aktywnym użytkownikiem, to zaglądam tu codziennie od dłuższego czasu i chciałbym aby BrowarBiz rósł w siłę (...).
noodles
BrowarBiz jest Ci przydatny? Dołóż swoją cegiełkę!

Brak obrazka!Czarna Owca: ExlibRIS Bourbon BA
Ekstrakt: 24.0% wag. | Alkohol: 10.0% obj. / 7.5% wag.
__
Ocena redakcji:
Ocena Użytkowników: 4.425
__
Dodaj opis i ocenę tego piwa!Dodaj komentarz (bez oceniania)!Dodaj to piwo do ulubionych!
Dotychczas 0 osob/y dodalo/y to piwo do ulubionych
Odpowiedz

Narzędzia Sposób wyświetlania
Stare 21-03-2018, 21:42
Fotka Użytkownika: dyczkin
dyczkin dyczkin is online now
Serce w kolorze blaugrana

Miejscowość: Polkowice
Standardowy Czarna Owca, ExlibRIS Bourbon BA

Piwo gotowe do oceny

Moje warzenie // Piwny Wojownik

Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
Odpowiedz cytując
Stare 12-07-2018, 01:36
rafalek21 rafalek21 is offline
Senior

Miejscowość: Warszawa
Standardowy Ocena z ARTomatu

Kolor: Bardzo ciemny, prawie czarny, przy tafli rubinowe przebłyski. [5]
Piana: Bardzo niska, średnio trwała, lekko zdobi szkło. [3.5]
Zapach: Wyraźna wanilia, potem czekolada, po za tym chyba leciutko kokos i orzechy(albo nugat jeśli dobrze kojarzę), ogólnie skojarzenia mam bourbonowe, dość intensywny, bardzo fajny. [4.5]
Smak: Wanilia, czekolada, kakao, orzechy, średnio palone, wyraźne nuty bourbonowe, pełne, umiarkowanie słodkie, goryczka co najmniej średnia, lekko alkoholowy(tak bourbonowo). [4.5]
Wysycenie: Niewysokie - idealne. [5]
Opakowanie: Etykieta nietypowa, ale podoba mi się, czytelna, w miarę dokładny skład, goły kapsel. [4]
Uwagi: Bardzo smaczny, słodkawy i waniliowy RIS. Jeden z lepszych jakie piłem. Warka do 15.03.2019.

Moja ocena: [4.425]
Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Narzędzia
Sposób wyświetlania

Zasady
Zakładać nowe dyskusje: Nie możesz
Odpowiadać: Nie możesz
Dodawać załączniki: Nie możesz
Edytować własne wiadomości: Nie możesz

Kod vB: Tak
Mordki: Tak