Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Gościszewo k.Sztumu, Gościszewo 11, sklep przy browarze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • krzychal1
    Senior
    • 12-2008
    • 236

    #16
    Może ktoś był ostatnio w Gościszewie i może podrzucić obecną ofertę sklepu przy browarze?

    Comment

    • Shedao
      Senior
      • 09-2007
      • 900

      #17
      Do Gościszewa dostaniemy się z Malborka busem firmy AŻ Rydwan, który w dni powszednie jeździ ok. co godzinę. Odjazd spod dworca, potem kolejne przystanki w centrum, kolejny po Malborku to już Gościszewo (ogólnie 11 minut jazdy).

      Obecnie sklep działa w godzinach 7-15 w dni powszednie. Możemy w nim zakupić praktycznie całą ofertę browaru Gościszewo.

      Rycerz - 3 zł
      Ogród Mistrza (witbier) - 4,50 zł
      Sołtys - 4 zł
      Hipis - 4 zł

      Tyle kupiłem, reszcie porobiłem zdjęcia więc jeśli kogoś bardzo interesuje szczególne piwo to proszę pisać, a sprawdzę na aparacie za ile jest. Ale ogólnie między 3 a 4,50 wszystko, poza jakimś chyba porterem, widać że produkt kraftowy, premium, 50 zł za butelkę

      Ma być jakiś remont, po którym w sklepie mają się znaleźć też gościszewskie gadżety. Na dzień mojej wizyty (3 lipca), nie dało się kupić ani otwieracza, ani szklanki, ani nic.

      Jako ciekawostkę podam, że zaraz przy wjeździe na główną drogę Gościszewa, a więc parędziesiąt(?) metrów od browaru, jest spożywczak. W którym nie kupimy żadnego piwa z Gościszewa. Tak samo z drugim spożywczakiem, bliżej przystanku.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎