Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Okocim, Czeska Szyszka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Okocim, Czeska Szyszka

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • marqqq
    Senior
    • 12-2014
    • 659

    #2
    Co to za cudo? Widział ktoś?

    Comment

    • Warzywo
      Senior
      • 08-2016
      • 955

      #3
      Przecież to Staropolski pod marką Okocimia (Browary Sezonowe) - nawet na folderach tzw. browarów sezonowych jest jasno napisane, że warzy to Starpolski

      Comment

      • dyczkin
        Serce w kolorze blaugrana
        • 05-2011
        • 3657

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marqqq Wyświetlenie odpowiedzi
        Co to za cudo? Widział ktoś?
        Leją u mnie
        Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

        Moje warzenie // Piwny Wojownik

        Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

        Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19166

          #5
          Czyli co? Nikt nie zmienił tytułu wątku?

          Skusiłem się dzisiaj mając do wyboru butelkowego portera czy laną "nowość". Oczywiście wiedziałem co to twór ten, który to sygnuje, ale spodziewałem się więcej chmielu i w ogóle więcej, choć niekoniecznie %. Smakował jak koncernowy lager, tyle, że miał dłużej pianę. Chmielu było trochę więcej niż ciut za mało. A z Czechami to miało niewiele wspólnego.

          Comment

          • otvirak
            Senior
            • 04-2005
            • 766

            #6
            trochę więcej niż ciut za mało

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
            Czyli co? Nikt nie zmienił tytułu wątku?

            Skusiłem się dzisiaj mając do wyboru butelkowego portera czy laną "nowość". Oczywiście wiedziałem co to twór ten, który to sygnuje, ale spodziewałem się więcej chmielu i w ogóle więcej, choć niekoniecznie %. Smakował jak koncernowy lager, tyle, że miał dłużej pianę. Chmielu było trochę więcej niż ciut za mało. A z Czechami to miało niewiele wspólnego.

            Genialna miara: "trochę więcej niż ciut za mało" Niejednego matematyka Waść właśnie sponiewierał I dobrze - należy im się
            niepoprawny czechofil


            Młody junaku pamiętaj: zbilansowana dieta to piwo w obu dłoniach!
            WISŁA MISTRZ!

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎