Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

XVII Zlot Browar.biz - ploty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19159

    Pytanie czy jest on w pobliżu tamtych?

    Comment

    • Doran
      Senior
      • 05-2011
      • 486

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
      Pytanie czy jest on w pobliżu tamtych?
      i to jest kwestią wyboru, gdyż te większe są nieco dalej od 5-osobowych (okolica basenu)
      Kraków ul. Józefa 6/1U

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19159

        Ale przez weekend namieszaliście Oficjalnie domek nr 4 jest "Namieszany". Czekam jeszcze na decyzję Anki, ale myślę, że chyba można zamykać listę. Nie ma debiutantów? Wstyd!

        Comment

        • Doodeck
          Senior
          • 05-2003
          • 1612

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
          Ale przez weekend namieszaliście Oficjalnie domek nr 4 jest "Namieszany"
          Sorry Tomasz - moja wina. ale już wszystko wyprostowane.
          Dalekosiężny
          Obserwator
          Obiektów
          Dynamicznie
          Epatujących
          Ciekawymi
          Koncepcjami

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19159

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
            Nie ma debiutantów? Wstyd!
            ojski i Jelczarus to debiutanci
            BTW, czyżby ventor to ventor90?
            Last edited by e-prezes; 16-07-2018, 10:00.

            Comment

            • Kl_audiczka
              Junior
              • 06-2015
              • 3

              e-prezes Potwierdzam, razem z Piracką Muzą i Witojem przywieziemy debiutanta Ojskiego. Hajsy dziś poszły, nie ma odwrotu
              qui bibit, dormit; qui dormit, non peccat; qui non peccat, sanctus est; ergo qui bibit sanctus est

              Comment

              • Małażonka
                Senior
                • 03-2003
                • 4602

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                ojski i Jelczarus to debiutanci
                BTW, czyżby ventor to ventor90?
                Szczerze w to wątpię

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23782

                  Wpisujcie proszę swoje sugestie piwne - jakie piwa powinny pojawić się na zlotowym kranie/kranach. Na pewno będzie parę pozycji z Podgórza, reszta - kwestia otwarta póki co
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19159

                    Ja bym chciał jakiegoś RIS-a, barley wine lub portera do ciumkania. Żadnych kwasów!

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19159

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                      Bo nie przeklikałeś do końca.

                      Daję znać, że tylko 33 osoby przeklikały się do celu natomiast na liście domkowej widziałem ponad 50 osób.
                      Ja chyba też nie dokończyłem, bo żadnego maila nie mam.

                      Comment

                      • fuliano
                        Senior
                        • 07-2010
                        • 1825

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                        Ja bym chciał jakiegoś RIS-a, barley wine lub portera do ciumkania. Żadnych kwasów!
                        A ja wszystko to co e-prezes wymienił, tj również i kwas, który jest dobry na upały, a takie przewiduje we wrześniu

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23782

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                          Ja chyba też nie dokończyłem, bo żadnego maila nie mam.
                          Mam wrażenie że możesz jednak znać numer konta i bez tego
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • e-prezes
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 19159

                            Od biedy nawet mogę przelać z jednego na drugie Pytałem, bo mam wrażenie, że przechodziłem proces zakupu, ale nic na poczcie nie znalazłem. Sam wspomniałeś, że sporo jeszcze nie "przeklikało".

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23782

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                              Od biedy nawet mogę przelać z jednego na drugie Pytałem, bo mam wrażenie, że przechodziłem proces zakupu, ale nic na poczcie nie znalazłem. Sam wspomniałeś, że sporo jeszcze nie "przeklikało".
                              musiałeś po drodze odpuścić sobie klikanie i nie przeszedłeś do końca (strona z ID zamówienia). W zlotowniku 43 osoby dały radę
                              Last edited by ART; 18-07-2018, 21:00.
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              • artur66
                                Junior
                                • 07-2012
                                • 19

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                                Wpisujcie proszę swoje sugestie piwne - jakie piwa powinny pojawić się na zlotowym kranie/kranach. Na pewno będzie parę pozycji z Podgórza, reszta - kwestia otwarta póki co
                                Ja będę rozmawiał z Markiem z browaru DUKLA

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎