Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ukraina, Kamieniec Podolski, Zarwańska 17, Beer Fest

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Aldach
    Senior
    • 07-2003
    • 1269

    Ukraina, Kamieniec Podolski, Zarwańska 17, Beer Fest

    Mały multitap w Kamieńcu Podolskim. Do wyboru 10 rodzajów lanego piwa min. z browarów w Chmielnickim, Berdyczowie czy niefiltrowane z lokalnego małego browaru w Kamieńcu, o którym nie znalazłem informacji w internecie (być może z powodu bariery językowej). Ceny od 15 hrywien (ok. 2.20 zł) do 23 hrywien (ok 3.40 zł) za pół litra. Oprócz tego niezły wybór butelkowych z browaru w Mikołajowie i Berdyczowie.
    Do tego duży wybór przekąsek, głownie wiele rodzajów suszonych ryb i kalmarów.
    Ciekawy sposób nalewania piwa - najpierw do kranika przytwierdza się półlitrowy pet, do którego leje się piwo a dopiero później barman przelewa je do zmrożonego kufla.
    Można też zamówić na wynos pety o pojemnościach 05 l, 1l, 1.5 l i 2l. Im większa objętość tym niższa cena.
  • Prusak
    Senior
    • 07-2005
    • 4305

    #2
    Jak nazywa się ów browar w Kamieńcu? Na mapach piwnych jakaś firma stamtąd jest odnotowana...

    Comment

    • Aldach
      Senior
      • 07-2003
      • 1269

      #3
      Niestety na nalewaku nie ma nazwy, jedyne info pochodzi od barmana. Podobno mały prywatny browar. Ale tylko podobno..
      Last edited by Aldach; 18-07-2018, 19:32.

      Comment

      • Prusak
        Senior
        • 07-2005
        • 4305

        #4
        O. K. dzięki. Szkoda, bo można byłoby uaktualnić i sprecyzować informacje na mapie piwnej Ukrainy.

        Comment

        • Cooper
          Senior
          • 11-2002
          • 6055

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Aldach Wyświetlenie odpowiedzi
          Można też zamówić na wynos pety o pojemnościach 05 l, 1l, 1.5 l i 2l. Im większa objętość tym niższa cena.
          Czyli 2-litrowe piwo jest tańsze od półlitrowego ?
          Dobra, przytrollowałem, wiem o co chodzi ale trochę to dziwnie w Twoim zdaniu wyszło. W sumie normalne że handlowo wychodzi taniej za tą samą ilość piwa gdy kupi się jej więcej/większe opakowanie.
          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

          Comment

          • Aldach
            Senior
            • 07-2003
            • 1269

            #6
            Zapomniałem dodać, że do petów na wynos mają swoistą "kapslownicę" dzięki czemu pet jest zamknięty jak fabryczne,

            Comment

            • Aldach
              Senior
              • 07-2003
              • 1269

              #7
              I małe zdjęcie baru
              Attached Files

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎