Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Moja kolekcja zrywek i nakładek na butelki

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • banasrobert
    Senior
    • 03-2004
    • 251

    #16
    Dawno nic nowego nie doszło ale w końcu jest:

    niemieckojęzyczna zrywka z browaru sukcesorów Karola Anstadt w Łodzi

    wkrótce jeszcze kilka ciekawostek, które do mnie dotarły i oczekują na sesję fotograficzną

    Comment

    • banasrobert
      Senior
      • 03-2004
      • 251

      #17
      Od dziś oficjalnie rusza Katalog w nowej odsłonie, jako strona internetowa. Od ostatniej wersji publikowanej w lutym tego roku pojawiło się dużo nowości, w tym takie, które będą niespodzianką (dotychczas o nich nie pisałem). Zmiany nastąpiły także w numeracji zrywek w katalogu (szczególnie Warszawa i Lwów) co spowodowane było bałaganem, jaki powstał na skutek ujawniania się kolejnych wzorów na przestrzeni lat. Katalog wymaga ode mnie jeszcze sporo pracy, uzupełniania ale mam nadzieję, że docelowo będzie zawierał o wiele więcej informacji i fotografii niż dotychczasowy w formie pliku pdf.
      Starałem się aby katalog był jak najbardziej czytelny.
      Bardzo proszę o ocenę mojej pracy i informacje o zauważonych błędach, a także o propozycje ewentualnych zmian.

      Katalog jest efektem podjętej przeze mnie próby usystematyzowania wiedzy o części zamknięć od butelek stosowanych w polskim browarnictwie, winiarstwie i gorzelnictwie. Powstał w 2014 roku na bazie mojej kolekcji oraz "starego" katalogu kapsli stworzonego przez Bartka "Sikora" i od tamtego czasu

      Comment

      • banasrobert
        Senior
        • 03-2004
        • 251

        #18
        Zapraszam do odwiedzenia tworzonego przeze mnie Katalogu, który w ciągu ostatniego roku powiększył się o nowe eksponaty. I tak jak w poprzednim poście bardzo proszę o ocenę mojej pracy i informacje o zauważonych błędach, a także o propozycje ewentualnych zmian.

        Oczywiście cały czas aktualny jest mój apel o kontakt w przypadku, gdyby ktoś z Forumowiczów odczuł nieodpartą potrzebę powiększenia mojej kolekcji lub dodania nowego wzoru do Katalogu. Szczegóły stronie głównej.


        Katalog jest efektem podjętej przeze mnie próby usystematyzowania wiedzy o części zamknięć od butelek stosowanych w polskim browarnictwie, winiarstwie i gorzelnictwie. Powstał w 2014 roku na bazie mojej kolekcji oraz "starego" katalogu kapsli stworzonego przez Bartka "Sikora" i od tamtego czasu

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎