Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czechy, Havířov, Jílová 2, Pivovar Venuše

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • heckler
    Senior
    • 09-2012
    • 1817

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Raciborz Wyświetlenie odpowiedzi
    A rozwijając temat w Czechach na ich festiwalach czy jak to zwał w przeciwieństwie do polski bardzo rzadko pojawiają się właściciele, sladkowie. Najczęściej prywatne podmioty które dostają namiot z danego browaru, kupują piwo i sobie handlują piwem
    A to ciekawych rzeczy można się dowiedzieć . Może i nie byłem na tak wielu festiwalach w Czechach ja Ty, ale na tych co ja byłem i rozmawiałem z ludźmi na straganach to wszyscy byli pracownikami, sladkami i bardzo często właścicielami/współwłaścicielami tegoż browaru. Nie spotkałem się z podnajętym straganem. No, ale widocznie jeździmy na inne imprezy.
    Czemu tak jest? Taki festiwal to również znakomite miejsce do zawarcia nowych umów handlowych, pozyskanie nowych restauracji gdzie sprzeda się swoje piwo.
    Dla tego przeważnie zawsze ktoś kompetentny z danego browaru jest na imprezie.
    Napisałem, że warzą dalej, bo były ku temu wątpliwości, a rozmawiałem z pracownikiem browaru (może właścicielem )który osobiście nalewał mi piwo na straganie.
    Czy mówił prawdę i czy piwo było ich? Nie wiem.
    " Czechy, Havířov, Jílová 2, Pivovar Venuše" TAK, i właśnie dlatego TU o piwie z tego browaru, a nie np. z Kohuta napisałem. W czym widzisz problem?

    Comment

    • Raciborz
      Senior
      • 06-2004
      • 594

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika heckler Wyświetlenie odpowiedzi
      A to ciekawych rzeczy można się dowiedzieć . Może i nie byłem na tak wielu festiwalach w Czechach ja Ty, ale na tych co ja byłem i rozmawiałem z ludźmi na straganach to wszyscy byli pracownikami, sladkami i bardzo często właścicielami/współwłaścicielami tegoż browaru. Nie spotkałem się z podnajętym straganem. No, ale widocznie jeździmy na inne imprezy.
      Czemu tak jest? Taki festiwal to również znakomite miejsce do zawarcia nowych umów handlowych, pozyskanie nowych restauracji gdzie sprzeda się swoje piwo.
      Dla tego przeważnie zawsze ktoś kompetentny z danego browaru jest na imprezie.
      Napisałem, że warzą dalej, bo były ku temu wątpliwości, a rozmawiałem z pracownikiem browaru (może właścicielem )który osobiście nalewał mi piwo na straganie.
      Czy mówił prawdę i czy piwo było ich? Nie wiem.
      " Czechy, Havířov, Jílová 2, Pivovar Venuše" TAK, i właśnie dlatego TU o piwie z tego browaru, a nie np. z Kohuta napisałem. W czym widzisz problem?
      Ostatni wpis w tym temacie, według mojego zdania w tym dziale opisujemy dany lokal i piwo w nim lane ?. A opis konkretnego piwa to chyba w innym miejscu ?. I jeszcze zdanie o festiwalach, proponuje test. Jutro w Bohuminie jest festiwal, przejdz wszystkie stoiska i zapytaj o właściciela lub sladka. Pewnie poza Zabakiem, Bezdomovec i Pivovarski Dum będzie o to ciężko. No może jeszcze Łukasz z Albrechtic się pojawi

      Comment

      • heckler
        Senior
        • 09-2012
        • 1817

        #18
        Boziu!! Ty chyba nie chcesz zrozumieć co się do Ciebie pisze. Ja nie opisywałem piwa, tylko dałem krótką informację, że browar dalej warzy, ale na podstawie rozmowy i skosztowanego piwa. Informację z festynu, a nie z browaru, bo tam byłem. Myślę, że może ważną informację, bo nikt dokładnie nie wiedział co się obecnie dzieje z browarem.
        To według Ciebie gdzie powinienem to napisać??
        Co do drugiej części Twojego postu, to proszę nie brnij już dalej i nie wypisuj tych głupot. Zaśmiecasz temat i forum. Chcesz dyskutować o festiwalach, to załóż nowy wątek i po sprawie.
        Ps.

        Np. we Frydku na prawie 30 browarów ponad połowa to byli pracownicy, lub właściciele. Wiem, byłem, rozmawiałem (z pozostałymi nie). Jak chcesz więcej info to na pw mogę podesłać.

        Comment

        • Raciborz
          Senior
          • 06-2004
          • 594

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika heckler Wyświetlenie odpowiedzi
          Na festynie we Frydku-Mistku mieli swój stragan. W ofercie były tylko dwa piwa:

          -Milver svetla 11-ka za 25 Kc. Skłamałbym gdybym napisał, że było złe. Smakowało mi. (na zdjęciu)
          -Milver THC za 30 Kc. To to takie zielone, konopne. Nie piłem.

          Czyli działają dalej.
          To nie jest opis piwa ?

          Comment

          • heckler
            Senior
            • 09-2012
            • 1817

            #20
            Wzmianka o tym, że browar warzy na podstawie krótkiej informacji o piwie.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎