Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sevibräu, Sevelen, Stampfstr.2

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zgroza
    Senior
    • 03-2008
    • 3597

    Sevibräu, Sevelen, Stampfstr.2

    Sevelen to taka wioska po drugiej stronie Renu co Vaduz. Nic szczególnego, dziura straszna.
    Browar typowo hobbystyczny, jako uzupełnienie do głównego interesu - handlu sprzętem dla piwowarstwa domowego (pozdrowienia dla Marusi :*).
    Roczna produkcja: około 90 hl w 7 gatunkach. Kocioł warzelny: 70 l, z tego co zrozumiałem. Dystrybucja: na miejscu (środy i soboty, bądź można się wcześniej umówić) i 4 knajpy (1 w Buchs).
    Piwowarzy (ona i on) b. rozmowni, b. domowopiwowarscy, Piwowarka (Marusiu, :*) na zdjęciu poniżej.
    Szkło mają, nie widziałem. Kartony mają, jeden wzór. Kapsli nie mają.
    Attached Files
    Last edited by zgroza; 07-11-2009, 20:01.
    Lotna ekspozytura browaru

    Też Was kocham.
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19165

    #2
    Czyli w znajdującej się w sąsiednim budynku restauracji Metzgerei było ich piwo?

    Comment

    • zgroza
      Senior
      • 03-2008
      • 3597

      #3
      Nie pamiętam...
      Lotna ekspozytura browaru

      Też Was kocham.

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
        Czyli w znajdującej się w sąsiednim budynku restauracji Metzgerei było ich piwo?
        Jak ja byłem to nie było



        E-prezesie, czemu wyciągasz takie wątki sprzed 9 lat?
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19165

          #5
          Wątek dotyczy browaru, a ja szperam co brakuje na mapach Pendiego. Poza tym autor nie podał tych 4 lokali, więc się zainteresowałem. Tutaj odgrzebałem sprzed 6 lat. To źle?

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎