Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Najciekawsze piwa w naszych kolekcjach

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Camillus88
    Junior
    • 07-2010
    • 20

    Najciekawsze piwa w naszych kolekcjach

    Proponuję temat, byśmy podzielili się naszymi najlepszymi, najciekawszymi, najstarszymi piwami w kolekcjach/piwniczkach. To ja zacznę i to część mojej kolekcji
    Attached Files
  • ARTHUR
    Senior
    • 07-2004
    • 2338

    #2
    Widzę że większość piw jest z Belgii.

    Comment

    • seba_gliwice
      Senior
      • 10-2003
      • 374

      #3
      Nie chciałbym się "mądrować", bo to w sumie nie moja sprawa, ale sugerowałbym trzymanie tych piw raczej w piwnicy, w temperaturze piwnicznej, niż w domu ... Upały mogą zrobić swoje, a szkoda zmarnować takie skarby

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19159

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ARTHUR Wyświetlenie odpowiedzi
        Widzę że większość piw jest z Belgii.
        Belgii to ja widzę może z 8 butelek. Poza tym parę amerykańców, a reszta krajowa produkcja.

        Comment

        • Camillus88
          Junior
          • 07-2010
          • 20

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika seba_gliwice Wyświetlenie odpowiedzi
          Nie chciałbym się "mądrować", bo to w sumie nie moja sprawa, ale sugerowałbym trzymanie tych piw raczej w piwnicy, w temperaturze piwnicznej, niż w domu ... Upały mogą zrobić swoje, a szkoda zmarnować takie skarby
          Jeszcze co najmniej po 1 szt. znajduje się w piwnicy, ale powoli brak tam miejsca Spokojnie leżakuje tam 6 transporterów polskich portretów, BW, jest nawet Samiec Alfa i wymrażanki ze Spółdzielczego

          Comment

          • Micho441
            • 04-2008
            • 812

            #6
            Przedstaw to najstarsze piwo z kolekcji.

            Comment

            • Cooper
              Senior
              • 11-2002
              • 6055

              #7
              No właśnie bo tam same nowości widzę. Zresztą pokazałeś zdjęcie kolekcji i nadal nie wiemy jakie są tam najciekawsze piwa.
              Żeby nie było trollingu i offtopu coś merytorycznie od siebie. 80-letni stout Haberbuscha a z nowszych 14-letnie portery z Browaru Warszawskiego i około 15-letni z Dojlid.
              Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
              1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

              Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

              Comment

              • volodos
                Senior
                • 09-2008
                • 717

                #8
                Dawaj fotę tego Haberbuscha

                Comment

                • Cooper
                  Senior
                  • 11-2002
                  • 6055

                  #9
                  Już dekadę temu to zrobiłem :P
                  Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                  1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                  Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                  Comment

                  • Camillus88
                    Junior
                    • 07-2010
                    • 20

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
                    No właśnie bo tam same nowości widzę. Zresztą pokazałeś zdjęcie kolekcji i nadal nie wiemy jakie są tam najciekawsze piwa.
                    Żeby nie było trollingu i offtopu coś merytorycznie od siebie. 80-letni stout Haberbuscha a z nowszych 14-letnie portery z Browaru Warszawskiego i około 15-letni z Dojlid.
                    Ja buduje kolekcję od niedawna, więc najstarszy u mnie Porter Perla ma dw do 23.11.2016 Ciechan Porter do 30.01.2017, reszta podobnie (portery ogólnodostępne kupowałem po 5 szt., jedna do wypicia na świeżo, druga na styk terminu a 3 szt do transportera w piwniczce).
                    Cooper, zazdroszczę egzemplarzy

                    Comment

                    • tyskikufel
                      Senior
                      • 04-2003
                      • 772

                      #11
                      Fajna kolekcja, ja już swoje najstarsze portery wypiłem w tym roku jak obchodziłem 40 urodziny do SETKI !!!, ale coś zostało Dojlidy , Łódz-2002, jakieś stare Żywce , Broki , Jędrzejów, chyba pierwszy z Piotrkowa, przy okazji zrobię foto i dodam

                      Comment

                      • Camillus88
                        Junior
                        • 07-2010
                        • 20

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tyskikufel Wyświetlenie odpowiedzi
                        Fajna kolekcja, ja już swoje najstarsze portery wypiłem w tym roku jak obchodziłem 40 urodziny do SETKI !!!, ale coś zostało Dojlidy , Łódz-2002, jakieś stare Żywce , Broki , Jędrzejów, chyba pierwszy z Piotrkowa, przy okazji zrobię foto i dodam
                        Zazdroszczę Wam takich egzemplarzy Moje najstarsze powoli będą dobijać do 2 lat po terminie

                        Comment

                        • Cooper
                          Senior
                          • 11-2002
                          • 6055

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tyskikufel Wyświetlenie odpowiedzi
                          Fajna kolekcja, ja już swoje najstarsze portery wypiłem w tym roku jak obchodziłem 40 urodziny do SETKI !!!, ale coś zostało Dojlidy , Łódz-2002, jakieś stare Żywce , Broki , Jędrzejów, chyba pierwszy z Piotrkowa, przy okazji zrobię foto i dodam
                          Hmmm.... no to ładnie bo wynika że już osuszyłeś warszawskiego portera tego w butelce euro z czarno-czerwoną etką Wydawało mi się że miałeś taki.
                          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                          Comment

                          • Camillus88
                            Junior
                            • 07-2010
                            • 20

                            #14
                            Zgodnie z obietnicą, zamieszczam parę zdjęć ciekawszych moim zdaniem piw z mojej piwniczki
                            Attached Files

                            Comment

                            • Camillus88
                              Junior
                              • 07-2010
                              • 20

                              #15
                              I ciąg dalszy :P
                              Attached Files

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎