Ogłoszenie

Collapse

Zasady zamieszczania ofert

Zamieszczanie prywatnych ofert kupna / sprzedaży / wymiany / odstąpienia sprzętu i surowców piwowarskich jest bezpłatne (jeśli oferty nie noszą znamion handlu na większą skalę).



Ograniczenie dotyczące ofert sprzedaży:

- Zarejestrowani Użytkownicy mogą zamieścić jedną NIEKOMERCYJNĄ ofertę sprzedaży na miesiąc.

- PremiumUżytkownicy mogą zamieszczać NIEKOMERCYJNE oferty sprzedaży bez większych ograniczeń o ile nie jest to działalność konkurencyjna wobec Browar.Biz i/lub naszych Partnerów.



Mam nadzieję że tą drobną szykanę przyjmiecie ze zrozumieniem i w razie chęci częstszej sprzedaży wesprzecie Browar.biz finansowo zostając PremiumUżytkownikami co, poza nieograniczoną możliwością zamieszczania ofert sprzedaży, daje też dodatkowe udogodnienia w serwisie.



Z góry dziękuję



Aha, zastrzegam sobie prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny, choć zawsze będę się starał uzasadnić swoją decyzję.
See more
See less

Butelki typu EURO ze skrzynkami

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Samoglow
    Senior
    • 07-2007
    • 606

    Butelki typu EURO ze skrzynkami

    Cześć,
    niegdyś na forum kilka osób zapragnęło mieć na potrzeby domowego piwowarstwa stare, poczciwe butelki typu Euro. Ja na tamtej fali także ich zapragnąłem i nakupowałem tego od groma ze sklepu, gdzie zimowały wiele lat. Mam już tego trochę dość i z około 40 skrzynek przynajmniej połowę bym chciał odprzedać. Cena całego kontenera kompletnego 15 zł, a samej skrzynki 5 zł. Może znajdą się chętni i sentymentalni . Ja innych butelek nie używam i sobie nawet nie wyobrażam, aby stały w piwnicy
  • swieconOP
    Junior
    • 08-2018
    • 3

    #2
    Cześć,
    Szansa niewielka, ale spytać nie zaszkodzi.
    Jeśli wciąż masz na sprzedaż skrzynki z butelkami, chętnie kupię 10.
    Napisz tylko skąd jesteś, ze wzgledu na odbiór.
    Pozdrawiam
    Tomek

    Comment

    • Samoglow
      Senior
      • 07-2007
      • 606

      #3
      Cześć, no niestety słabo. Mam teraz 5 skrzynek po 30 szt. bączków Steine do zaoferowania . Euro to może jeszcze ew. 1 by się znalazła tylko.

      Comment

      • swieconOP
        Junior
        • 08-2018
        • 3

        #4
        Cześć.
        Jasne, rozumiem. Dzięki za info. W takim razie jeszcze poszukam i w razie czego będę się odzywał.
        Pozdrawiam.
        Tomek

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎