Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Łeba, Abrahama (przy porcie), Bar Chinka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • MarkOzz
    Senior
    • 10-2008
    • 209

    #16
    Był ktoś z forumowiczów w tym sezonie? Może ktoś napisze, czy po staremu, czy coś nowego w lokalu, jaka atmosfera, ceny, itd.

    Comment

    • piokl13
      Senior
      • 06-2003
      • 946

      #17
      Knajpa działa. Lane Złote Lwy za 5zł, Żywe za 6zł. Koźlaka akurat nie było, ale cena na nalewaku była, 6zł.
      Knajpa jest powiązana kapitałowo m.in. ze znanym sklepem z piwem w Gdyni w Tesco na Karwinach.
      Off topic: w Nowęcienie (tuż obok Łeby) widziałem parasole Koźlaka, a w samej Łebie Broka i Bosmana.

      Comment

      • MarkOzz
        Senior
        • 10-2008
        • 209

        #18
        Dzięki za info. A napisz jeszcze ten Nowęcin to sklep, jaki wybór? A w samej Łebie w sklepach są jakieś ciekawe piwa?

        Comment

        • Maggyk
          Szara Adminiscjencja
          • 05-2004
          • 5615

          #19
          Odpowiedź na powyższe pytanie nie jest możliwa w tym temacie - dotyczy on konkretnego lokalu i tylko na jego temat proszę zadawać pytania. Wszelkie OT zostaną usunięte.
          Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
          Piwo domowe -
          Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

          Reklama w BROWARZE
          PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

          Comment

          • MarkOzz
            Senior
            • 10-2008
            • 209

            #20
            OK. Sprawdzę sobie za niedługo. Zdrowie Wszechczuwającej Adminokracji

            Comment

            • kopyr
              Senior
              • 06-2004
              • 9475

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MarkOzz Wyświetlenie odpowiedzi
              Był ktoś z forumowiczów w tym sezonie? Może ktoś napisze, czy po staremu, czy coś nowego w lokalu, jaka atmosfera, ceny, itd.
              Teraz lokal nazywa się Mała Chinka , to chyba ze względu na jedzenie (Kitajec), widziałem tam kilka rodzajów kaczki, generalnie menu rozbudowane. Piwo na szczęście też jest - Kożlak, Żywe, Złote Lwy i Grand. Z kranu chyba tylko 3 pierwsze. Nie wchodziłem, bo nie miałem ze sobą szkła, a z plastiku pić nie chciałem.
              blog.kopyra.com

              Comment

              • Piwiarnia9A
                Member
                • 06-2010
                • 81

                #22
                Łeba 2010

                witam serdecznie wszystkich uczestników forum
                Cieszę się że nowy najemca w Łebie utrzymuje portfolio Browaru Amber
                Jestem bardzo szczęśliwy że nie wszedł w piwa korporacyjne
                Stworzone przez lata Plantacje butelek popiwach browaru Amber poskutkowały i przyczyniły się do tego że nowy najemca kontynuje działalnośćw zakresie piwa z Browaru Amber
                Licze że ta zapoczątkowana przeze mnie kultura picia Ambera będzie dalej tworzona
                wiele miłych chwil spędziliśmy w Łebie z pijącymi prawdziwe piwa.......
                Last edited by Maggyk; 21-07-2010, 09:39. Powód: proszę nie reklamować sego sklepu w innych wątkach niż jego dotyczący

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19163

                  #23
                  Nie wiem czy dalej się tak nazywa, ale nalewaki trzy Ambera: 7 zł Żywe, 8 zł Koźlak. Trzeci nie podpięty Złotych Lwów.

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎