Zasady dotyczące cookies: W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności”. Po zalogowaniu komunikat nie jest widoczny.

Browar.biz
Nazwa Użytkownika Hasło
Sklep Wyszukiwarka Forum Browaru Poczta Zarejestruj się!

Dowiedz się więcej o PremiumUżytkownikach

Do niezależnego funkcjonowania BrowarBiz potrzebuje Twojego wsparcia. Co piszą BrowarBizoWspieracze na ten temat?
Chyba nie będę zbyt oryginalny jeśli napiszę że BrowarBiz to dla mnie przede wszystkim ogromne źródło wiedzy dotyczącej piwa. Staram się cały czas poszerzać moją kolekcję wypitych piw, a dzięki forum znalazłem informację nie tylko o wielu ciekawych piwach ale i o miejscach gdzie mogę je dostać. Sam udzielam się zdecydowanie rzadko (choć może kiedyś to się zmieni ;) ), dlatego chociaż poprzez Premium Użytkownika mogę wesprzeć to, jakże wartościowe dla każdego miłośnika piwa miejsce w sieci.
Reventador
BrowarBiz jest Ci przydatny? Dołóż swoją cegiełkę!

Odpowiedz

Narzędzia Sposób wyświetlania
Stare 10-06-2011, 12:22
Fotka Użytkownika: sibarh
sibarh sibarh is offline
Kolekcjoner - Degustator

Standardowy Hornbeer, Caribbean Rumstout

Butelka 0,5 litra, alkohol 11 %, eks.brak, kapsel goły
termin przydatności do spożycia 2020 rok
Kolor - czarny
Piana - brązowa, średniowysoka, średnio trwała
Zapach - mocna kawowa
Gaz - spory na początku
Smak - mocno palone, mocno kawowe, lekko rumowe, potwornie słodkie i mocno gorzkie.
Smakowite, tylko degustacja. Procenty nie wyczuwalne.

W moim "zbiorze" piw zagr. nr 3610 - moje 1780 nowe piwo na forum

Foto 11187 wypitych piw ze 176 krajów (+1332 foto piw polskich) jest na http://www.sibarh.web-album.org/ a 3026 kapsli z 124 krajów jest na http://sibarhkapsle.web-album.org/
Odpowiedz cytując
Stare 07-07-2011, 14:14
Fotka Użytkownika: sibarh
sibarh sibarh is offline
Kolekcjoner - Degustator

Standardowy

Rumstout:
Załączone obrazki
Rodzaj pliku: jpg 0211-336.jpg (45,6 KB, liczba wyświetleń: 265 )

Foto 11187 wypitych piw ze 176 krajów (+1332 foto piw polskich) jest na http://www.sibarh.web-album.org/ a 3026 kapsli z 124 krajów jest na http://sibarhkapsle.web-album.org/
Odpowiedz cytując
Stare 30-03-2015, 22:52
Puszek_72 Puszek_72 is offline
Senior

Miejscowość: Kraków
Standardowy

Bardzo smaczny stout, słodkawy w zapachu kawa, czekolada, słodycz i nieco rumu. W smaku gładki rumowe posmaki bardziej wyraziste niż w zapachu ale bardzo przyjemne, kawa, czekolada, palność, orzech wszystko ładnie zbalansowane.
Odpowiedz cytując
Stare 10-07-2017, 18:11
Warzywo Warzywo is offline
Senior

Standardowy

Piękna czarna barwa, dobra zwarta piana. Aromat kwaskowato kawowy. Smak słodkawo lekko rumowy, w tle kwaskowatosc. Plus gorzka czekolada. Alkohol kompletnie ukryty. Piwo łatwo wchodzi i jest zdradliwie pijane. Pije z beczki w Beer hub ie. Trochę brak mi ciała i rumu co nie zmienia oceny ze to bardzo dobre piwo. Może nie na ocenę jaka ma na ratebeerze. Po prostu dobre na 4/5
Odpowiedz cytując
Stare 07-08-2017, 22:23
Fotka Użytkownika: MarcinKa
MarcinKa MarcinKa is offline
Մարչին Կավալէց

Miejscowość: Kraków
Standardowy

Piwo kupione w Marii w Krakowie. Butelka 0,5l. Moc 11%, ekstrakt? Kolor czarny. Nawet pod mocne światło nie ma żadnych prześwitów. Piana brązowa, ciemna. Niejednorodna, trochę dużych bąbli, gęsta. Bardzo obfita. Piwo trzeba było kilka razy dolewać. Średnio trwała. Zapach mocny, ciężki, słodki. Palony, czarna skórka chleba, śliwki, ciemne suszone owoce. Smak bardzo intensywny, paloność skontrowana słodkością, czarna skórka chleba, śliwka, suszone owoce. To co w zapachu dokładnie. Nuta rumowa słaba. Alkohol ukryty pod spodem. Całość słodka, ale w normie. Oleiste w konsystencji. Wysycenie ciekawe. Jak się pije to go nie czuć. Piwo sprawia wrażenie gęstego likieru. W żołądku jednak się pojawia. Delikatne, super drobne. Opakowanie (jak na foto sibarha) dopracowane i z pomysłem. Malarstwo w tym stylu to jednak nie moja bajka, chociaż przyznaję, że na półce budzi zainteresowanie. Do tego kapsel bez nadruku i brak zawartości ekstraktu. Piwo bardzo dobre, ciekawe, rozgrzewające i zdradzieckie. Było leżakowane w beczkach po rumie, ale efekt rumowy jest dość nikły. Chmielu także nie czuć, lecz na pewno wiele z tych owocowych zapachów pochodzi właśnie z chmielu. Piwo kupiłem jakieś 5 lat temu. Jak się zmieniło w tym czasie nie jestem w stanie stwierdzić, bo nie piłem świeżego. Na pewno było w wyśmienitej kondycji. Oceniam je na 5+ (1 – 6).
Stare 13-09-2018, 11:07
Rogerson Rogerson is offline
Senior

Miejscowość: Wrocław
Standardowy

Ktoś wie gdzie można dostać we Wrocławiu i czy w ogóle? Kiedyś regularnie było w Drink Hali ale już od dłuższego czasu nie ma.

Będę wdzięczny za każdą pomocną informację
Odpowiedz cytując
Stare 13-09-2018, 11:41
darekd darekd is offline
Senior

Standardowy

Cytat:
Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rogerson Wyświetlenie odpowiedzi
Ktoś wie gdzie można dostać we Wrocławiu i czy w ogóle? Kiedyś regularnie było w Drink Hali ale już od dłuższego czasu nie ma.

Będę wdzięczny za każdą pomocną informację
Mam złą wiadomość. Piwa z tego browaru nie są już dystrybuowane w Polsce i nie zapowiada się, żeby były. Niestety. Z tego browaru w w/w sklepie można dostać chyba jedynie ostatnie sztuki Jule Mumme, też ciekawe piwko.

Ściąganiem do Polski ich piw zajmowała się krakowska Maria, ale tam też już nic nie zostało.
Szkoda, bo nie tylko Rumstout był ich udanym produktem.
Odpowiedz cytując
Stare 13-09-2018, 12:52
Senior

Standardowy

No to totalna lipa - dzięki za szybką odpowiedź.

Będę się musiał w takim razie zaopatrzyć u naszych zachodnich sąsiadów w miarę możliwości, bo tam piwo jest dostępne
Odpowiedz cytując
Stare 14-09-2018, 11:17
darekd darekd is offline
Senior

Standardowy

Cytat:
Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rogerson Wyświetlenie odpowiedzi
Będę się musiał w takim razie zaopatrzyć u naszych zachodnich sąsiadów w miarę możliwości, bo tam piwo jest dostępne
W Niemczech jest dostępne? Gdzie mniej więcej?
Odpowiedz cytując
Stare 14-09-2018, 12:22
Senior

Standardowy

Stacjonarnie niestety nie wiem, ja będąc na miejscu u rodziny nie raz zaopatruje się w tym sklepie internetowym:

https://craftbeer-shop.com/
Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Narzędzia
Sposób wyświetlania

Zasady
Zakładać nowe dyskusje: Nie możesz
Odpowiadać: Nie możesz
Dodawać załączniki: Nie możesz
Edytować własne wiadomości: Nie możesz

Kod vB: Tak
Mordki: Tak