Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

[Inne Beczki] etykiety

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    [Inne Beczki] etykiety

    Mam w domu 3 etykiety tegoż browaru, mianowicie: Pszeniczny z datą 23.11.18, Colt APA z datą 24.11.18 oraz Esteban APA z datą 23.11.18. Czy wiecie gdzie uwarzono?
    Last edited by dyczkin; 14-09-2018, 19:29.
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    #2
    Z tego co mu kiedyś napisali to te dodane dzisiaj były warzone u siebie. Colt podobno w BeerLab

    Wysłane z mojego FIG-LX1 przy użyciu Tapatalka
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd

    Comment

    • Cooper
      Senior
      • 11-2002
      • 6055

      #3
      Mu tzn komu napisali ? Czy literówka i to Tobie tak raportują ?

      Wkurzające są te ich piwa i etykiety. Myślałem że już gdy przeszli na swoje i w dodatku od razu z tak duzymi możliwościami produkcyjnymi że obsługują również kontrakty (podobno Radugę i WhyDuck'a i może jeszcze kogoś) to już wszystkie swoje piwa warzą w swoich garach. Tymczasem wynika że nadal niektóre piwa kontraktują w innym browarze, w dodatku na nowych etach nie podając adresu stacjonarnego browaru a adres zarejestrowanej siedziby w blokasku w Konstancinie.
      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

      Comment

      • dyczkin
        Serce w kolorze blaugrana
        • 05-2011
        • 3657

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kaczka116 Wyświetlenie odpowiedzi
        Z tego co mu kiedyś napisali to te dodane dzisiaj były warzone u siebie. Colt podobno w BeerLab

        Wysłane z mojego FIG-LX1 przy użyciu Tapatalka
        Od kiedy warzą u siebie?
        Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

        Moje warzenie // Piwny Wojownik

        Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

        Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

        Comment

        • kaczka116
          Senior
          • 10-2015
          • 1350

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
          Od kiedy warzą u siebie?
          Pod koniec czerwca była nastawiona pierwsza warka.

          PS literówka tam była.

          Wysłane z mojego FIG-LX1 przy użyciu Tapatalka
          Nie mów hop zanim nie nachmielisz
          Untappd

          Comment

          • dyczkin
            Serce w kolorze blaugrana
            • 05-2011
            • 3657

            #6
            Coś mi się zdaje, że wszystkie są z BeerLaba, tak przynajmniej "mówi" datownik
            Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

            Moje warzenie // Piwny Wojownik

            Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

            Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

            Comment

            • kaczka116
              Senior
              • 10-2015
              • 1350

              #7
              Bardzo możliwe. I coś mi się zdaje, że jeszcze niektóre wychodzą pod kontraktem. Zobaczcie, że Raduga czy Why duck się chwała warkami, a oni tylko 3 puszkami.

              Wysłane z mojego FIG-LX1 przy użyciu Tapatalka
              Nie mów hop zanim nie nachmielisz
              Untappd

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎