Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Reden Świętochłowice, Milkołak

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • PiVoSH92
    Member
    • 05-2015
    • 82

    #31
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Czarne z lekkimi przebłyskami [4.5]
    Piana: Gęsta, drobna, trwała - ideał [5]
    Zapach: Czekoladowo-kawowy, lekki kwasek... generalnie bieda. Mleka nie ma, zapach robi się wraz z ogrzewaniem lekko owocowy (?), jakby mango, coś takiego [3.5]
    Smak: Zaczyna się od słodkiej mlecznej czekolady,, którą popijamy kawą i zagryzamy gorzką czekoladą. Im cieplej tym ciekawiej, bo wchodzą lekkie kwaskowe nuty od palonych słodów, słodycz robi się jeszcze bardziej mleczna a goryczka bardziej złożona, lekko ziołowa, chmielowa, ale o bazie czekoladowej, przebija się też kawa z ekspresu. Do tego dość aksamitne, choć nie jest to poziom dobrych żytniaków [4.5]
    Wysycenie: Stoutowe, niskie, pasuje [4.5]
    Opakowanie: Bardzo mi się podoba, kojarzy się z opakowaniem czekolady Wedla, pełne info, kapsel formowy, niestandardowy wykrój etykiety... [5]
    Uwagi: Baaardzo dobry milkstout, słodkawy, ale mleczny, nie zalepiający, pełny w smaku i aromacie (choć tu ubogo z różnorodnością), lepszy na pewno niż Sweet Cow z AleBrowaru. Warka dość świeża, do 24.12, może dlatego takie dobre?

    Moja ocena: [4.225]

    Comment

    • rafalek21
      Senior
      • 04-2015
      • 1407

      #32
      Piłem to piwo wcześniej jeszcze pod marką Reden, ale nie pamiętam czy było dobre.

      Warka z datą do 24.05.2017. W aromacie kibel z żelazem, w smaku też niepokojące, więc wylałem.

      Comment

      • DariuszSawicki
        Senior
        • 08-2012
        • 2868

        #33
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Prawie czarny, nie widać żadnych przebłysków pod żarówkę. [4.5]
        Piana: Drobnopęcherzykowa, jasnobrązowa, wysoka, gęsta konsystencja, przeciętny osad na szkle. [4.5]
        Zapach: Metaliczny chmiel, brak laktozy, może lekka kawa, ale bardziej zbożowa. Raczej nic od palonego jęczmienia w składzie, ogólnie wszystko słabo wyczuwalne. [2.5]
        Smak: Tu coś wreszcie jest z milk stoutu. Mleczna czekolada na samym początku, a potem dochodzący z umiarem kwaskowy i palony akcent z wyraźnie niedojrzałym orzechem włoskim. Goryczka niska, orzechowa właśnie... [3.5]
        Wysycenie: Niskie. [4.5]
        Opakowanie: Etykieta ReCraft, ale kapsel jeszcze Reden. Ten wilkołak narysowany raczej humorystycznie, nie zachęci miłośników horrorów, ani nie przestraszy dzieci. Za wyjątkiem drożdży pełny skład. [3.5]
        Uwagi: Przeciętne piwo, raczej nie powtórzę. Warka 13.07.2017.

        Moja ocena: [3.35]

        Comment

        • Pinio74
          Senior
          • 10-2003
          • 3881

          #34
          Warka 25.08.2018
          Aromat dość słabo wyczuwalny, chociaż na pewno nie ma tu żadnych smrodów typu "kibel z żelazem". Delikatna kawa z mlekiem plus lekkie nutki kakao w oddali. W smaku już lepiej. Coś pomiędzy gorzką czekoladą a słodyczą laktozy. Nie ma żadnych wad, ale w pamięci też nie pozostanie. Kupiłem, bo nie miałem kapsla ReCrafta, teraz już mam kapsel i chyba więcej nie kupię...
          Last edited by Pinio74; 16-02-2018, 21:31.
          BIRRARE HUMANUM EST

          Comment

          • Javox
            PremiumUżytkownik
            • 11-2009
            • 6130

            #35
            "Ciekawe" spotkanie z tym piwem też miałem...

            Warka: 25/2018 do dnia 14.11.2018

            Piana - wieeeelka i oczywiście wylatała "na ostro". Ale nie chciała opaść.
            Lacing - trochę potem zostało.
            Barwa - ciemny rubin.
            Gaz - niemały.
            Aromat - lekka paloność, ciemne susze owocowe.
            Smak - słodka likierowość, ciemne susze owocowe, lekka paloność i ? zielony groszek.

            Mimo różnych "drobiazgów" piwo dało się nawet spokojnie wypić.

            Attached Files

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎