Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

piwo z aromatem kwiatów konopi

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • cannabeer
    Junior
    • 06-2018
    • 7

    piwo z aromatem kwiatów konopi

    Szukamy odważnego browaru, który chciałby wypuścić na rynek piwo z tym aromatem.
    Aromat posiadamy jako jedyni w europie, produkt jest oczywiście legalny I zarejestrowany.
  • czecholand
    Member
    • 07-2013
    • 58

    #2
    Jeżeli jest ktoś zainteresowany to mamy 5 rodzai piw cannabis we swojej ofercie.
    www.czecholand.pl

    Comment

    • cannabeer
      Junior
      • 06-2018
      • 7

      #3
      nielegalne

      W Polsce produkty spożywcze zawierające wyciąg z konopi są nielegalne- można używać cbd tylko w krysztale. .poza tym piwo z wyciągiem z konopi " śmierdzi sznurkiem " próbowałem na targach konopnych i mi nie smakowało. .nasz aromat nie ma tego defektu - projektując go skupiliśmy się na samym aromacie kwiatów. .

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19159

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cannabeer Wyświetlenie odpowiedzi
        W Polsce produkty spożywcze zawierające wyciąg z konopi są nielegalne- można używać cbd tylko w krysztale. .poza tym piwo z wyciągiem z konopi " śmierdzi sznurkiem " próbowałem na targach konopnych i mi nie smakowało. .nasz aromat nie ma tego defektu - projektując go skupiliśmy się na samym aromacie kwiatów. .
        Skoro legalny jest tylko w krysztale to znaczy, że Wasz jest też nielegalny, albo mijasz się z prawdą. W Polsce dozwolona jest uprawa konopi siewnej ze specjalnie wyselekcjonowanego materiału nasienniczego o niskiej zawartości THC (poniżej, 0,2%). Tylko z niej można robić olejki do celów spożywczych w UE. Oczywiście są o różnym stopniu czystości.

        Comment

        • cannabeer
          Junior
          • 06-2018
          • 7

          #5
          odpowiedz

          Znam ludzi którzy się na tym wylozyli- chcieli zrobić napoj z olejkiem cbd...olejki w Polsce są do smarowania a nie spożywcze. .dlaczego mijam się z prawdą? - przecież nie napisałem ze nasz aromat jest z konopi..

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19159

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cannabeer Wyświetlenie odpowiedzi
            W Polsce produkty spożywcze zawierające wyciąg z konopi są nielegalne (...)
            To zdanie.

            Comment

            • Petitpierre
              Senior
              • 01-2014
              • 2560

              #7
              Co wy macie z tymi konopiami? Poza workami do niczego się to nie nadaje, płótno z konopi jest kruche w porównaniu do lnu. Olej też dupny-schnie kilkanaście dni, nadaje się do pokostów. Jest cała masa starych, już zapomnianych roślin, które współdziałają z alkoholem, ale też nadają się jednocześnie do piwa. Przejrzawszy książki wzdłuż i wszerz ani pół zdania, wzmianki, że jakoby materiał to zacny w likiernictwie, piwowarstwie.
              Mały porterek-przyjaciel nerek

              Comment

              • anteks
                maruda
                • 08-2003
                • 10737

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cannabeer Wyświetlenie odpowiedzi
                W Polsce produkty spożywcze zawierające wyciąg z konopi są nielegalne- można używać cbd tylko w krysztale. .poza tym piwo z wyciągiem z konopi " śmierdzi sznurkiem " próbowałem na targach konopnych i mi nie smakowało. .nasz aromat nie ma tego defektu - projektując go skupiliśmy się na samym aromacie kwiatów. .
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cannabeer Wyświetlenie odpowiedzi
                Znam ludzi którzy się na tym wylozyli- chcieli zrobić napoj z olejkiem cbd...olejki w Polsce są do smarowania a nie spożywcze. .dlaczego mijam się z prawdą? - przecież nie napisałem ze nasz aromat jest z konopi..
                Założyłeś już kilka tematów i jak widać nie ma zainteresowania. Pytałeś też o mozliwoś uwarzenia takiego piwa. Tutaj raczej forum dla piwowarów amatorów, popytaj w browarach.
                Piłem piwo z podobnym aromatem i mnie nie zachwyciło.

                ps Olejki do smarowania?
                Mniej książków więcej piwa

                Comment

                • cannabeer
                  Junior
                  • 06-2018
                  • 7

                  #9
                  odpowiedz

                  Z tego co wiem po sprawdzeniu przez prawników okazało się ze oleje z cbd nie mogą być używane do produktów spożywczych - tylko do lekarstw . Nie można tak sobie wypuścić piwa z dodatkiem wyciągu z konopi. .nasz aromat jest tworzony z terpenow i nie zawiera samego wyciągu z konopi. Dlatego w Polsce nie ma tych czeskich piw.

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19159

                    #10
                    Ale one są w Polsce. Legalnie.

                    Comment

                    • anteks
                      maruda
                      • 08-2003
                      • 10737

                      #11
                      Piłem takie piwo w jednym z browarów w PL. Ni było tego na kranach ale taka wersja testowa. Raczej nie bawili by sie w jakąś nielegalną zabawę
                      Mniej książków więcej piwa

                      Comment

                      • Michaelf
                        Member
                        • 02-2008
                        • 45

                        #12
                        Piwo z domieszką konopi włóknistej mają warzyć w browarze restauracyjnym w Kurozwękach.

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎