Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2018.09.15 - Ukraina, Czerniowce - 33 Giełda Kolekcjonerów Piwnych Akcesoriów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19166

    2018.09.15 - Ukraina, Czerniowce - 33 Giełda Kolekcjonerów Piwnych Akcesoriów

    Cieszy, że giełda powraca w bliższe (niż Kijów i Dnipro czy Zaporoże) nam rejony. Czerniowce mają znośne połączenia busowe i kolejowe, a dodatkowo nie trzeba wizy na Ukrainę. Bonusem niech będą okoliczne krajobrazy i zabytki architektury (jak poprzednio Chocim). Miałem o tym napisać tu, ale aż się prosi by napisać to we właściwym miejscu.

    Godz.: 9-18
    Lokalizacja: Czerniowce, Ukraina
    Kontakt:
    e-mail: Slager07@ukr.net, Tel: +380672091845, Viber: +380672091845
    FB: https://www.facebook.com/events/247955019080211/
    Rejestracja tutaj.
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19166

    #2
    Wg. listy z FB nie było żadnego Białorusina czy Rosjanina. Czyżby tak się nam spolaryzował kolekcjonerski światek? Nie było Węgrów, choć Ci przecież mają liczne środowisko kolekcjonerskie, a tak przegląd okolicznych społeczności...
    Trochę szkoda mi tej imprezy, bo zarówno miejsce (miasto) jak i sami organizatorzy dołożyli starań, by uczynić tę imprezę międzynarodową pełną gębą. Blisko setka uczestników to już nie jest źle, ale zasługują na więcej.

    Comment

    • Warzywo
      Senior
      • 08-2016
      • 955

      #3
      Naprawdę się dziwisz? Przy całym odrodzeniu kultu bandery i ss galizien na ukrainie i powszechnej tam miłości dla zbrodniarzy, bandytów i ludobójców? Ja się nie dziwie, że nikt nie chce jeździć do tej chorej nacji.

      Comment

      • Cooper
        Senior
        • 11-2002
        • 6055

        #4
        Warzywo, chyba pomyliłeś fora. To nie wp.pl czy inne onety lub interie a jeśli już musisz głosić swoje polityczne "przemyślenia" to od tego na brobizie jest (piszę nazwę z pamięci więc może przekręciłem bo tam nie wchodzę) wątek "O Polityce". Tutaj natomiast piszemy stricte o samej imprezie z punktu widzenia uczestników, kolekcjonerów i ogólnie piwa.
        Na ilu giełdach na Ukrainie (czy w ogóle za wschodnią granicą) byłeś ? Jak możesz odpowiedz na to pytanie merytorycznie bez uciekania w ogólniki.
        Ja gdy jadę na giełdę zagraniczną mam centralnie w )( jakieś polityczne, społeczne tematy dotyczące/przypisywane danemu kraju/nacji.
        Skupiam się nad tym czy uda mi się na danej imprezie zrobić dobre kolekcjonerskie biznesy czy po prostu dobrze zabawić.
        Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
        1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

        Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

        Comment

        • yoda79
          Senior
          • 01-2013
          • 861

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
          Ja gdy jadę na giełdę zagraniczną mam centralnie w )( jakieś polityczne, społeczne tematy dotyczące/przypisywane danemu kraju/nacji.
          Skupiam się nad tym czy uda mi się na danej imprezie zrobić dobre kolekcjonerskie biznesy czy po prostu dobrze zabawić.
          No widzisz, Ty masz w d..., a są ludzie, którzy tego nie mają. Spożywałem ostatnio smaczne piwo na Chmielnej z pewnym Węgrem, który miał interesy na ukrainie, ale ich już nie ma. I domyśl się dlaczego. Każdy jest inny - ja np. nie wyobrażam sobie wymiany akcesorow z fruwającą w tle banderowską "flagą".
          Sorry za offtop, ale świat nie jest tak prosty jak panu Coperowi się wydaje.

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19166

            #6
            Yoda79, przeglądając zdjęcia z giełdy nie dostrzegłem ani flag ani innych znaków powszechnie uznawanych za związane z banderowcami.
            Moje pytanie nie było retoryczne i szukałem odpowiedzi czy były inne powody nieobecności. Wiem, że na Białoruś nie wpuszczono kiedyś kolekcjonerów z Łotwy, gdyż celnicy chcieli im oclić bagaż i kolektybilia.

            Comment

            • yoda79
              Senior
              • 01-2013
              • 861

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
              Yoda79, przeglądając zdjęcia z giełdy nie dostrzegłem ani flag ani innych znaków powszechnie uznawanych za związane z banderowcami.
              I tak pewnie było, natomiast faktem jest, że Czerniowce to miasto, które ma obowiązek (!) wywieszania banderowskich flag. Wiem, że to chore czcić morderców dzieci, ale niestety tak jest.
              Czy takie były (po części być może tak) nieobecności wymienionych przez Ciebie osób - nie mam pojęcia.

              Comment

              • Cooper
                Senior
                • 11-2002
                • 6055

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yoda79 Wyświetlenie odpowiedzi
                ja np. nie wyobrażam sobie wymiany akcesorow z fruwającą w tle banderowską "flagą"..
                Tą "fruwającą w tle banderowską 'flagę'" to widziałeś na jakiejś konkretnej ukraińskiej giełdzie czy raczej ją ... sobie wyobraziłeś ?
                A może widział i opowiedział Ci o niej Węgier z Chmielnej ?
                Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                Comment

                • volodos
                  Senior
                  • 09-2008
                  • 717

                  #9
                  Pax, pax. Nie było żadnych flag, okrzyków ani demonstracji. Giełda upłynęła w przemiłej atmosferze, kolekcjonersko było grubaśnie (prawie 400 wzorów podstawek z byłego CCCP przybyło, głównie z wymiany). Obecni byli (oprócz Ukraińców i czterech Polaków) Litwini, Łotysze i Serbowie. Rosjan kilku też przyjechało, choć w Mińsku w kwietniu było ich znacznie więcej. Warunki noclegowe znakomite - 4* hotel Bukowina z jednym z najsmaczniejszych śniadań, jakie w hotelach spożywałem. Bardzo udany wyjazd!

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19166

                    #10
                    Widzę, że Ci się spodobało na Wschodzie.

                    Comment

                    • volodos
                      Senior
                      • 09-2008
                      • 717

                      #11
                      Kaniechna!

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎