Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sprzedam kolekcję podkładek/wafli: 569 szt.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • FB1916
    Junior
    • 10-2018
    • 2

    Sprzedam kolekcję podkładek/wafli: 569 szt.

    Witam,

    do sprzedania mam moją kolekcję podkładek pod piwo, zbieraną przez ostatnie 20 lat.

    Posiadam podkładki z lat '90, '00 i współczesne, głownie z krajów takich jak Polska, Czechy, Węgry, Niemcy, Austria, Belgia, Holandia, Słowacja, Wlk. Brytania, ale też m.in. Litwa, Dania, Irlandia, Portugalia, USA czy Japonia.

    Oprócz podkładek piwnych w kolekcji są też podkładki reklamujące "zwykłe" napoje (Coca-Cola, itp.), inne alkohole (whisky, wódka, tequila, itp.), papierosy, lokale, itp.

    Część podkładek się powtarza. Wszystkich jest 569, unikatów ok. 540, piwnych ok. 500.

    Zdjęcia wszystkich podkładek: https://tufotki.pl/At0Ji

    Stan podkładek jest różny, w większości dobry, ale zdarzają się też egzemplarze zniszczone.
    Zainteresowanym chętnie prześlę więcej zdjęć i szczegółów.

    Sprzedaję tylko całą kolekcję, nie pojedyncze sztuki!

    Cena: 150 PLN, do negocjacji.

    Preferowany odbiór osobisty w Warszawie, ew. wysyłka na koszt kupującego.

    Pozdrawiam!
  • ARTHUR
    Senior
    • 07-2004
    • 2338

    #2
    Może najpierw coś o osobie napiszesz co?

    Comment

    • solfernus
      Senior
      • 08-2004
      • 1025

      #3
      Podpisuję się obiema rękami pod postem ARTURa

      A poważnie to radzę wystawić na all. od 1 zł. Podziel tylko na piwne i niepiwne. No i osobno Polska i zagranica. Tylko się nie rozczaruj za bardzo końcową ceną.
      Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

      Comment

      • FB1916
        Junior
        • 10-2018
        • 2

        #4
        Racja, Panowie: nieładnie tak bez przywitania.

        Filip z Warszawy, lubię piwa rzemieślnicze (zwłaszcza wszelakie wariacje pale ale) i czeskie piwa regionalne.

        Nie ukrywam, że na forum zarejestrowałem się, żeby sprzedać kolekcję wafli. Znajomy polecił to miejsce jako odpowiednie na takie ogłoszenie.

        Podając cenę zasugerowałem się cenami na OLX, ale jeśli ktoś byłby chętny na zakup to jestem otwarty na propozycje, bo przyznaję, że rynku nie znam.

        Pozdrawiam!

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎