Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Idiotyzmy zasłyszane w pracy i nie tylko

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • leona
    PremiumUżytkownik
    • 07-2009
    • 5853

    Fragment dzisiejszego wystąpienia premiera w sejmowej dyskusji nad votum nieufności. Dotyczy rozwoju sieci autostrad w Polsce:

    Ma pan rację, mógł pan precyzyjnie się dowiedzieć kilkanaście miesięcy temu, że to było 900 km i kilka miesięcy temu, że to było 1200 km autostrad. Te dane nie są fałszywe, one pokazują, że to, co przez stulecia nam nie wychodziło, wreszcie przez ostatnie 7 lat zaczęło nam wychodzić.

    Co oni żrą w tych amberrumach?

    Comment

    • WojciechT
      Senior
      • 09-2012
      • 2546

      Pewnie piją do raportu opublikowanego na łamach The Economist - że w Polsce nie było tak dobrze od czasów Jagiellonów i w ogóle jesteśmy potęgą gospodarczą. Szkoda tylko, że spuszczające się nad tym media i moje facebookowe lemingi jakoś nie zauważyły, że to był... Artykuł sponsorowany Przez jedno z polskich ministerstw. Co jest napisane na samym poczatku raportu.

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23794

        Małe odświeżenie tematu:

        Mieszkam w Swinoujsciu posiadam samochud mercedesa 190 duzo jerzdze po polsce chcialbym przyiac reklame
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • sredstvom
          Senior
          • 10-2015
          • 362

          Slowniki Kopalinskiego moze czlowiek na aucie reklamowac
          Czy napija sie panowie piweczka?

          Comment

          • Krzysiu
            Krzysiu
            • 02-2001
            • 14936

            Kraft przekracza kolejne nieprzekraczalne granice absurdu:
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Hoppy Lab
            ... uwarzyliśmy nowoczesną interpretacje piwa świdnickiego w dwóch odmianach: żytnia APA oraz owsiany dry stout.
            Dzięki temu dowiedzieliśmy się, że w średniowiecznej Świdnicy warzono APę i stouta.

            Nóz się w kieszeni otwiera, jak czytam takie brednie.

            Comment

            • AndrewZG
              Senior
              • 08-2009
              • 261

              Mnie z kolei irytują tak zwane "morskie opowieści" na piwnych kontrach (najczęściej kraftowych). O ile mogę jeszcze zrozumieć taki np. browar DB, gdzie warzą młodzi dla młodych i target jest raczej ściśle określony, to mocno rozczarowują mnie poważne (w mojej ocenie) browary (których nazwy z szacunku do nich nie wymienię) pisząc jakieś bezsensowne pierdoły... No ja was proszę panowie.

              Comment

              • Maremali
                Senior
                • 05-2002
                • 1953

                Dzisiaj jednej koleżance z pokoju admin zakładał jakieś konto i poprosił ją o podanie pytania do certyfikacji. Takiego, którego odpowiedź podaje się np. przy wprowadzaniu nowego hasła. Długo laska się zastanawiała jakie pytanie podać i na koniec głośno nas spytała czy odpowiedź też musi podać.
                http://maremali.web-album.org/

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎