Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Maryensztadt, Projekt 30 - RIS Bowmore Whisky BA

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Maryensztadt, Projekt 30 - RIS Bowmore Whisky BA

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • fuliano
    Senior
    • 07-2010
    • 1825

    #2
    Jeśli to o moje zgłoszenie chodzi to proszę o zmianę nazwy na tą ze zgłoszenia tj.
    Projekt Barrel Aged - RIS Bowmore Whisky BA
    Projekt BA to oddzielna seria z Maryensztadtu. Jedno już piwo z tej serii jest w DP

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: czarne [5]
      Piana: podane z niską pianą ale ta co była trzymała się do końca, drobna, beżowa [3.5]
      Zapach: lekki, paloność i whisky [3.5]
      Smak: gęste, treściwe, smak to przede wszystkim smak whisky, dominuje nad innymi, palność gdzieś w tle, kawa ukryta, czekolady ledwie co się doszukać można, całość może i jest smaczna ale dla nie piwo ma być piwem z ewentualnym posmakiem whisky, a nie whisky z dolana odrobiną RIS-a [2.5]
      Wysycenie: bez zarzutu [5]
      Opakowanie: na FWP plastik, logo na nalewaku były, wafle były [3]
      Uwagi: Samo piwo bardzo dobrze wykonane ale to zupełnie nie mój smak, jak da mnie to była whisky z domieszką piwa

      Moja ocena: [3.225]
      Attached Files
      Last edited by becik; 21-11-2018, 20:36.
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9733

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: CzarnoRISowy, mnie się podoba . [4]
        Piana: Ciemnobeżowa, drobna, bardzo wysoka, ale po minucie zostają ze dwa milimetry... [4]
        Zapach: Uch... kawa, czekolada gorzka nawet bardziej, ślad suszonych owoców. W tle, albo raczej w kontrze, whisky . [4.5]
        Smak: Najpierw misiowaty, czekoladowo-rodzynkowy RIS, po przełknięciu w paszczy pozostaje posmak whisky... Alko drapie, wiadomo. [4.5]
        Wysycenie: Zaskakująco za wysokie . [3]
        Opakowanie: Małą buteleczka w ramach "projektu barrel aged", tym razem czarno-beżowa eta. Biały kapsel browaru. [4]
        Uwagi: Hm, mnie Bowmore zawsze "wchodziła" lepiej, niż Laphroaigh .

        Moja ocena: [4.325]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎