Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Wrocław, pl. Grunwaldzki 6, Craft na Manhattanie [czynne okresowo]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Shedao
    Senior
    • 09-2007
    • 900

    Wrocław, pl. Grunwaldzki 6, Craft na Manhattanie [czynne okresowo]

    Tuż obok przystanku "Most Grunwaldzki" ulokowały się dwa food trucki oraz stanowisko Kontynuacji. De facto nie jest to knajpa, tylko... przestrzeń Sam pomysł na inicjatywę jest ciekawy - zagospodarować kawałek niezbyt przyjemnego miejsca na potrzeby gastro. Są stoliki, można sobie siąść, napić się piwa, zjeść coś.

    Na stoisku Kontynuacji jest sześć kranów. W dniu wczorajszym były to m.in: NE IPA z Widawy, czy Hefeweizen z brzoskwiniami z Warsztatu Piwowarskiego. [uwaga: trzeba dodatkowo dać 5 zł kaucji za szkło]

    Rzeczone food trucki to Panczo (tex-mex) i Foodmania (kanapki). Panczo bardzo polecam, robią świetne jedzenie, bywają też na WFDP czy BGM.

    O ile sam pomysł jest dobry, tak jego miejsce - już nie. Siedzenie tuż przy niesamowicie ruchliwej ulicy nie jest specjalnie komfortowe; baa - odgłosy samochodów, autobusów i tramwajów są tak dotkliwe, że zagłuszają nawet muzykę puszczaną przez Kontynuację. Posiedziałem tam pół godziny, z czego po połowie tego czasu miałem ochotę już uciekać.

    Ceny - typowo kraftowe, czyli 12 zł wzwyż. Chociaż trzeba przyznać, że nie są też ostro przegięte. Raczej to, czego można się spodziewać idąc do stacjonarnej Kontynuacji. Przegięte, ale nie ostro Co do jedzenia - też sporo, np. w Panczo większość rzeczy jest za 22 zł (burrito itd). No ale czego się spodziewać, skoro miejscówka ma "Craft" już w nazwie

    Miejsce pewnie zarobi na siebie, w końcu za chwil parę wracają studenci, a jest to studencka część Wrocławia. Niemniej ja raczej wrócę nieprędko. Co z tego, że się dobrze zje, dobrze napije, jak komfort przebywania tam bliski zerowemu? Gdybym mieszkał w sedesowcach, tuż obok, to pewnie bym bywał częściej, ale nie widzę potrzeby specjalnie jechania tam przez pół miasta.

    Craft na Manhattanie - gastrostrefa, Wrocław. 1965 osób lubi to · 131 użytkowników tu było. Nowa gastrostrefa w miejskiej kultowej przestrzeni Manhattan. Kolektyw PANCZO, OSIEM MISEK, KONTYNUA


    Godziny otwarcia: od 12 do 22, codziennie (w niedziele od 13).
  • Shedao
    Senior
    • 09-2007
    • 900

    #2
    Miejscówka na zimę nieczynna. Ma powrócić wiosną.

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎