Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

patrol piwny - Białoruś

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • abernacka
    Senior
    • 12-2003
    • 10836

    #31
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
    Nie będę zakładał wątku w Piwo - Gdzie...

    Brześć - (…)
    Pozwolę sobie na pociągniecie tego wątku. Dla tych co lubują się w rozlewajkach, lista ciekawszych brześciańskich (wraz z ofertą) rozlewajek: https://binkl.by/read/life/gde-kupit...gajd-binoklya/
    Piwna turystyka według abernackiego

    Comment

    • abernacka
      Senior
      • 12-2003
      • 10836

      #32
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
      Tak, to że są rozlewne i sklep to wiem, ale chodziło mi o jakąś firmową knajpkę.
      W ścisłym centrum Witebska działają przynajmniej cztery firmowe lokale diwińskiego browaru:

      -przy ulicy Lenina 26a (na tyłach marketu Euroopt), funkcjonuje flagowy lokal, BAR 212. Na kranach pełna oferta browaru wraz marką Kvadrat.

      -przy ulicy Lenina 57 (firmowa kufloteka)

      -przy ulicy Suvorova 18 (restauracja Zolotoi Lev)

      - oraz ogródek działający w sezonie letnim tuż przy głównym deptaku, ulicy Suvorova.
      Piwna turystyka według abernackiego

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19159

        #33
        Tego "Złotego Lwa" to potem namierzyłem, bo w tym lokalu organizowano którąś z edycji Brovar Day, ale nie dotarłem.
        Oferta rozlewajek brzeskich była słaba jak korzystałem. Nie było kraftu. 13 litar na zamówienie, ale bardzo drogo wychodził. Ten link mi się nie otwiera, jak sporo wschodnich.

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19159

          #34
          Udało się odpalić w FF i wydrukować. Może skorzystam.

          Dodam trzy rozlewajki z Grodna, może komuś będą pomocną informacją.

          Garaż, ul. Kremento 9;
          Piwomania, ul. Sołomowoj 137, Pestraka 36b, Tawlaja 44a;
          Piwomarket, ul. Wielikaja Olszanka 15.

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19159

            #35
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
            W ścisłym centrum Witebska działają przynajmniej cztery firmowe lokale diwińskiego browaru:

            -przy ulicy Lenina 26a (na tyłach marketu Euroopt), funkcjonuje flagowy lokal, BAR 212. Na kranach pełna oferta browaru wraz marką Kvadrat.

            -przy ulicy Lenina 57 (firmowa kufloteka)

            -przy ulicy Suvorova 18 (restauracja Zolotoi Lev)

            - oraz ogródek działający w sezonie letnim tuż przy głównym deptaku, ulicy Suvorova.
            Nie mogłem sobie przypomnieć gdzie o tym pisałeś, ale wstąpiliśmy do jednego z nich - Złotego Lwa i byliśmy zdegustowani. Barman przyjął zamówienie, a potem okazało się, że nalewaki nie są podpięte i leją z butelki. Do browaru wpadliśmy już przed zamknięciem. Pani technolog pokazała nam browar, ale na degustację się nie załapaliśmy, bo już był fajrant. Wizyta mimo to udana. Także kolekcjonersko.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎