Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Francja, Paryż, 10bis Avenue Kléber, Frog XVI

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • grzeber
    Senior
    • 05-2002
    • 2866

    Francja, Paryż, 10bis Avenue Kléber, Frog XVI

    Jeden z kilku (kilkunastu?) browarów w Paryżu. Wybrany podczas krótkiej wizyty ze względu na dogodne położenie: blisko wieży Eiffla oraz pałacu Chaillot'a. Z placu i stacji metra Trocadero, kilka minut na piechotę.

    Sam lokal niewielki dwupoziomowy, przed nim skromy ogródek. Na poziomie -1 instalacja warzelniana oraz część bardziej pubowa (raczej w ciągu dnia nieużywana). Wystrój raczej nowoczesny ale przyjemny. Regularnie dostępne ok 5 gatunków piwa w tym rotacyjne. Ja trafiłem na wyśmienitą IPĘ (a może PIPĘ = Paryska IPA ). Cena w happy hours 5 EUR.

    Sympatyczna obsługa mówi po angielsku.

    Fotki:

    pozdrawiam
    www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej
  • Kazimierz_W
    Senior
    • 05-2009
    • 689

    #2
    W weekend na chwilkę wpadliśmy z żoną do Pariża. Musiałem zwiedzić wieżę i łuk, który już czekał na Władima, Donia i Agelę. Na szczęście pomiędzy nimi był Frog XVI.
    Widoczne na zdjęciu Ginger Ale i Burton Ale były słabe (moim zdaniem zakażona instalacja). Za to IPA i Cascadian Dark Ale pierwsza klasa!
    Żabojady w Żabie warto, choć na chwilę, odwiedzić
    Attached Files
    Last edited by Kazimierz_W; 14-11-2018, 15:03.
    Browar Bociana smaczny od rana
    Słuchaj Zakładu Patologii Dźwięku w każdy czwartek od 22.00 na www.uwmfm.pl or die!!

    http://pl-pl.facebook.com/pages/Zak%...10390938984626

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎