Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Grupa na FB wymianki

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • grzechubk
    Junior
    • 11-2018
    • 2

    Grupa na FB wymianki

    Czesc, slyszalem o grupie na FB gdzie ludzie wymieniaja miedzy soba ciekawe piwa. Ma ktos namiar na taka grupe?
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    #2
    Tu masz taką grupę ale akurat wyłącznie z okolic Lublina nie wiedzieć czemu.
    Jest gdzieś (albo była, bo sam tam chyba kiedyś coś wrzuciłem) grupa ogólnopolska ale coś nie mam zaparcia do mocniejszego jej szukania.
    Generalnie nie zrobiłem nic mega odkrywczego. Po prostu w oszukiwarkę FB wpisałem "wymiana piw" i też mogłeś to zrobić.
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

    Comment

    • Cooper
      Senior
      • 11-2002
      • 6055

      #3
      Zaloguj się do Facebooka, aby zacząć udostępniać różne rzeczy oraz łączyć się ze znajomymi, rodziną i ludźmi, których znasz.
      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎