Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Rybnik, Plac Teatralny 1, Brewera Beer and Cafe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Shedao
    Senior
    • 09-2007
    • 900

    Rybnik, Plac Teatralny 1, Brewera Beer and Cafe

    Jest to lokal firmowy browaru kontraktowego Brewera. Patrząc wg. Ratebeer, warzą w kilku różnych miejscach: ReCrafcie, na Jurze i w Marysi.

    Sam lokal znajduje się w budynku Teatru Ziemi Rybnickiej (wchodzimy głównym wejściem).

    Brewera Beer and Cafe, Rybnik. 537 osób lubi to · 121 osób mówi o tym · 63 użytkowników tu było. Pierwszy w Rybniku lokal łączący piwa rzemieślnicze z alternatywnie parzoną kawą.


    Patrząc po zdjęciach, jest to bardziej kawiarnia niż piwiarnia. Dobra kawa pełni tam równie dużą rolę, co piwo. Niestety, samemu nie byłem w stanie potwierdzić - odbiłem się od drzwi. I tu jest pies pogrzebany: nigdzie na internecie nie znalazłem godzin otwarcia lokalu. Wydawało mi się, że 17:40 w sobotę to bezpieczna pora... niestety, okazało się inaczej. Na Fejsie żadnych informacji wówczas (15 września) nie było. Toteż przy planowaniu wypadu tam, warto spróbować skontaktować się z nimi, bądź psychicznie nastawić na odbicie
    Last edited by Shedao; 21-09-2018, 18:15.
  • Shedao
    Senior
    • 09-2007
    • 900

    #2
    Odnośnie godzin otwarcia, dziś na Fejsie wrzucili taką wiadomość:

    UWAGA Ogłoszenie

    Często pytacie nas o godziny otwarcia, a specyfika miejsca w którym się znajdujemy jest taka, że często my sami tego nie wiemy ;P

    Wychodząc temu naprzeciw będziemy dla Was udostępniać tygodniowy grafik z godzinami, w których na pewno zaserwujemy wyśmienitą kawę, pyszne ciasto i rzemieślnicze piwa! Oczywiście zawsze jesteśmy do ostatniego klienta

    Post zawsze będzie przypięty na górze żeby nie dało się przegapić, zatem od dzisiaj jedziemy tak:

    3.12 PN 10:00 - 21:00 DKF Ekran Rybnik
    4.12 WT 8:00 - 19:00
    5.12 ŚR 8:00 - 19:00
    6.12 CZ 9:00 - 21:00 Mikołaj w Teatrze
    7.12 PT 10:00 - 22:00 Spektakl Jaskiniowcy
    8.12 SB 10:00 - 22:00 Biesiada Śląska
    9.12 ND 9:00 - 19:00 Vinyl Swap

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎