Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Tarczyn, Russian Imperial Stout

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Tarczyn, Russian Imperial Stout

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9729

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Czarny, pod światło można zauważyć brunatny odcień. [4]
    Piana: Beżowa, drobna, dość wysoka, całkiem trwała. [4]
    Zapach: Mieszanka przypalonego karmelu z suszonymi owocami i czekoladą. [4]
    Smak: Gorzka czekolada, oleistość, misiowatość nawet, posmak suszonych owoców, głównie rodzynek. [4.5]
    Wysycenie: Niskie. [4]
    Opakowanie: Fajnie matowa, czarna butelka, na niej męska, włochata, zarośnięta jak ruski niedźwiedź, matrioszka. Jest chyba kilka wariantów tych rosyjskich drag queens... . [4]
    Uwagi: Bardzo sympatyczny RISzard, uczciłem nim pierwszy płatek śniegu tej zimy .
    Ocena może troszkę na wyrost, ale nie miałem silnej woli, by piwo doleżakować na własną rękę.

    Moja ocena: [4.2]

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: czarny [5]
      Piana: jasny brąz, drobna, dość zwarta, trzyma się do końca choć w uboższej formie [4]
      Zapach: lekki, miły, paloność, kawa, czekolada [3.5]
      Smak: pełne, treściwe, palony posmak, momentami gorzkawy ale dobrze skontrowany lekką śliweczką w czekoladzie i w kawie, pod koniec łyczka w kącikach ust delikatny słodszy posmak, dobrze ułożony, dobrze skomponowany [5]
      Wysycenie: bez zarzutu [4.5]
      Opakowanie: super malowana butelka z matrioszkami, firmowy kapsel [5]
      Uwagi: Zajefajne piwo, klasyk w pełnej szacie, polecam

      Moja ocena: [4.35]
      Attached Files
      Last edited by becik; 09-01-2019, 22:59.
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9729

        #4
        Odczuwam pewną niepewność , czy opisaliśmy właściwe piwo.
        Gdzieś w spisie piw pojawił się RIS z Jabłonowa o identycznych parametrach... .

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #5
          RIS, Porter i Barley Wine są z Tarczyna, jeśli są w Jabłonowie to jest to błąd, który przydałoby się poprawić ale znając życie nikt tego nie zrobi
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19159

            #6
            Risa z Jabłonowa zgłosił Sim666, stąd w bazie. Jest też zeszłoroczny porter z Jabłonowa. Też nie z macierzystego?!

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎