Zasady dotyczące cookies: W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności”. Po zalogowaniu komunikat nie jest widoczny.

Browar.biz
Nazwa Użytkownika Hasło
Sklep Wyszukiwarka Forum Browaru Poczta Zarejestruj się!

Dowiedz się więcej o PremiumUżytkownikach

Do niezależnego funkcjonowania BrowarBiz potrzebuje Twojego wsparcia. Co piszą BrowarBizoWspieracze na ten temat?
Pewnego razu pomyślałem sobie, że skoro jestem gotów kupować książki, różne naczynia oraz narzędzia potrzebne przy warzeniu piwa, to czemu miałbym nie wesprzeć miejsca, skąd w sumie dowiedziałem się o tym wszystkim. Mimo, że raczej mało udzielam się na forum, co spowodowane jest moją nikłą jeszcze wiedzą, to przecież jestem jego jakąś cząstką. Gdyby wcześniej ktoś nie poświęcił własnych pieniędzy na organizację tego, to dalej piłbym Żubra, czasem tylko w chłodniejsze dni racząc się Porterem.
Najtron
BrowarBiz jest Ci przydatny? Dołóż swoją cegiełkę!

Odpowiedz

Narzędzia Sposób wyświetlania
Stare 11-01-2019, 11:14
danio0208 danio0208 is offline
Junior

Świetnie! Identyfikacja i wycena kufla

Witam, jestem nowym użytkownikiem i od razu chciał bym prosić o identyfikacje i wycene kufla. Z góry dziękuję
Załączone obrazki
Rodzaj pliku: jpg 14052964_DSC_0040.JPG (23,9 KB, liczba wyświetleń: 121 )
Rodzaj pliku: jpg 14052965_DSC_0041.JPG (16,6 KB, liczba wyświetleń: 119 )
Rodzaj pliku: jpg 14052966_DSC_0046.JPG (23,2 KB, liczba wyświetleń: 115 )
Odpowiedz cytując
Stare 11-01-2019, 19:27
Fotka Użytkownika: solfernus
solfernus solfernus is offline
Senior

Miejscowość: Krosno nad Wisłokiem
Standardowy

Szanowny nowy użytkowniku, przed napisaniem swojego pierwszego postu wypadałoby się przedstawić w odpowiednim temacie na forum. Poza tym pisanie w pierwszym poście prośby o wycenę kufla jest małym nietaktem. Tutaj nikt nie jest rzeczoznawcą gwarantującym swoim słowem cenę danego przedmiotu. Abstrahując od tego, że Twój kufel nie jest jakimś wybitnym okazem polecam wystawić od 1 zł na jakimś serwisie aukcyjnym. Że tak powiem
"rynek" sam ustali cenę końcową.
Twoje
Stare 12-01-2019, 00:06
Fotka Użytkownika: e-prezes
e-prezes e-prezes is offline
Senior

Miejscowość: Biała Podlaska
Standardowy

Niestety, w dzisiejszych czasach forum jest rozumiane jako platforma wymiany informacji, gdzie "zachodzisz" pytasz i dostajesz wycenę jak u rzeczoznawcy, za free. Bo to nasza społeczna misja jest.
Dla mnie jest warty 5 zł. I tyle za niego mogę dać!

Na piętnowanym za brak informacji o miejscu warzenia: Piwojad, Inne Beczki, WhyDuck?, Polskie Browary Regionalne, Guru Arts, Szpunt, Browar Piwny Kombornia.
Odpowiedz cytując
Stare 12-01-2019, 10:23
Fotka Użytkownika: Piwowar
Piwowar Piwowar is online now
PremiumUżytkownik

Miejscowość: Norymberga/Opole
Standardowy

Z doświadczenia wiem, że posiadacze takich kufli mają je w domu dlatego że są to pamiątki rozinne. U mnie też taki jeden stoi, ma chyba ze 120 lat, a wziąłem go tylko dlatego, żeby nie wylądował na śmietniku po śmierci znajomej, która już nie miała krewnych. Nie znam nikogo kto by to kolekcjonował, więc wycena jest raczej trudna.

Poznaj
http://www.browar.biz/centrumpiwowar...ndrzej_urbanek
Historię piwowarstwa w Brzegu i okolicachhttp://www.browar.biz/centrumpiwowar...ndrzej_urbanek
Już dostępne! "Browary akcyjne Wrocławia"
Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Narzędzia
Sposób wyświetlania

Zasady
Zakładać nowe dyskusje: Nie możesz
Odpowiadać: Nie możesz
Dodawać załączniki: Nie możesz
Edytować własne wiadomości: Nie możesz

Kod vB: Tak
Mordki: Tak