Zasady dotyczące cookies: W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności”. Po zalogowaniu komunikat nie jest widoczny.

Browar.biz
Nazwa Użytkownika Hasło
Sklep Wyszukiwarka Forum Browaru Poczta Zarejestruj się!

Dowiedz się więcej o PremiumUżytkownikach

Do niezależnego funkcjonowania BrowarBiz potrzebuje Twojego wsparcia. Co piszą BrowarBizoWspieracze na ten temat?
(...) wsparcie serwisu Browar.biz jest jakby podziękowaniem za wspieranie mnie przed każdym wyjazdem, czy to w Polskę czy zagranicznym. To przecież tutaj mogę zasięgnąć informacji o ciekawych miejscach w których mogę smakować pysznego trunku w towarzystwie przyjaciół, a czasem i przypadkowo spotkanych forumowiczów Browar.bizowców.
jotpecet
BrowarBiz jest Ci przydatny? Dołóż swoją cegiełkę!

Odpowiedz

Narzędzia Sposób wyświetlania
Stare 30-12-2018, 12:23
Fotka Użytkownika: MLT
MLT MLT is offline
piwolub plamisty

Miejscowość: Kwidzyn
Standardowy

Cytat:
Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
29 grudzień, to chyba dobry czas na podsumowanie roku
Odwiedziłem łącznie 114 browarów w 9 krajach, co daje łącznie 1239 browarów:

Anglia -36 browarów
Polska - 18 browarów
RPA - 18 browarów
Ukraina - 16 browarów
Białoruś - 12 browarów
Niemcy - 7 browarów
Czechy - 4 browary
Litwa - 2 browary
Suaziland - 1 browar.
Gratulacje Marcin. Jesteś przemocny...
Odpowiedz cytując
Stare 30-12-2018, 15:16
Fotka Użytkownika: Raciborz
Raciborz Raciborz is offline
Senior

Standardowy

Mój 2018 to
- Czechy 35 browarów
- Słowacja 3 browary
- Polska 2 browary
- Gruzja 9 browarów
Odpowiedz cytując
Stare 30-12-2018, 16:11
Fotka Użytkownika: abernacka
abernacka abernacka is offline
Senior

Miejscowość: gdynia
Standardowy

Cytat:
Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MLT Wyświetlenie odpowiedzi
Gratulacje Marcin. Jesteś przemocny...
Dzięki!

Cytat:
Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
Nieźle, raz "skoczył" i już 12. Ja mam tylko 10, ale w przyszłym nadrobię.
Wiesz, poleciałem tam w konkretnym celu

Cytat:
Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
To szkoda, bo mógłbyś w miesiąc odwiedzić więcej browarów niż przez cały rok.
Zdaję sobie z tego sprawę. USA i tak nie ucieknie. Trzeba będzie w końcu odwiedzić moją teściową

Najnowszy wpis: (26.III.): Browar Wehikuł z Milanówka
Odpowiedz cytując
Stare 02-01-2019, 22:03
Fotka Użytkownika: becik
becik becik is offline
Senior

Miejscowość: Warszawa
Standardowy

Rok 2018 sumujemy, kolejne odwiedzone browary, zmiany pogrubione

1. Polska - 203
2. Czechy - 18
3. Holandia - 1
4. Estonia - 1
5. Litwa - 4
6. Słowacja - 27
7. Słowenia - 18
8. Tunezja - 1
9. Egipt - 1
10. Mołdawia - 9
11. Macedonia - 3
12. Serbia - 16
13. Albania - 10
14. Czarnogóra - 1
15. Kosowo - 1
16. Syria - 2
17. Liban - 4
18. Malta - 2
19. Łotwa - 1
20. Rumunia - 3
21. Wietnam - 20
22. Rosja - 8
23. Liechtenstein - 3
24. Szwajcaria - 2
25. Monako - 1
26. Bośnia i Hercegowina - 15
27. Gruzja - 11
28. Dania - 2
29. Indie - 6
30. Austria - 1
31. Palestyna - 2
32. Izrael - 2
33. Armenia - 4
34. Islandia - 5
35. Turcja - 3

z polskich:
Restauracyjne
W-wa "Soma", Bierhalle W-wa, Bierhalle Łódź, Spiż Wrocław, Gdańsk, Brovarnia, Radom "Pivovaria", W-wa "Browarmia", Poznań "Brovaria", Kraków CK, Szczyrzyc "Marysia", Grill Łódź, Grill Warszawa, Warszawa "Kameralna", Gliwice "Majer", Bielsko-Biała "Bielitzer", Szaflary "Zadyma", Lublin "Grodzka 15", Częstochowa "Czenstochovia", Kujanki, Kalisz "Złoty Róg", Koszalin "Kowal", Płock "Tumski", Płock "Hotel Płock", Bydgoszcz "Warzelnia Piwa", Toruń "Olbracht", Szymbark "Kaszebska, Żywiec "Krajcar", Puławy "Trzy Korony", Zamość, Nowy Sącz Bierhalle, Biała Podlaska "Osjann", Lublin "Lwów", Szczecin "Stara Komenda". Hrubieszów "Sulewski", Racibórz "Rynek". Rybnik "Tragarz", Czechowice-Dziedzice "Dziedzice", Siedlce "Brofaktura", Bierhalle Wilanów, Łódź "Księży Młyn", Rzeszów "Stary Browar Rzeszowski", Uniejów "Wiatr", Olsztyn "Zamkowy Młyn", Zielona Góra "Haust", Poznań "Ułan Browar", Browar Turek, Sławice „Słociak”, Lublin „Lublin”, Lublin „Alan Hughs”, Besiekierz Rudny „Salio”, Wieliczka „Karczma Pod Wielką Solą”, Muczne "Browarnia Muczne", Podborze „Dworek Nad Stawem”

Istniejące: Okocim, Żywiec, Rakszawa "Van Pur", Kłodawa, Czarnków, Jabłonowo, Zawiercie, Racibórz, Gościszewo, Olsztyn-Kormoran, Natolin, Pokrówka, Białystok Dojlidy, Ciechanów, Warka, Łomża, Grybów, Tarczyn, Wąsosz, Sierpc, Jędrzejów, Łódź 1, Piotrków Trybunalski – Sulimar, Bojanowo, Miłosław, Bednary, Lublin Nr.1, Piotrków Jan Olbracht, Bielanka, Błonie Artezan, Nowy Drzewicz Hopium, Łąkomin, Białystok Gloger, Osmola Stara Szkoła, Cieśle, Żyrardów Beer Bros, Zarzecze, Zwoleń Maryensztadt, Łódź Antybrowar, Uherce Mineralne Ursa Maior, Wojkówka Z&Z, Łańcut – nowy, Poniatowa Browar Zakładowy, Dukla, Hajnówka "Markowy", Szkaradowo Nepomucen, Połczyn-Zdrój, Witnica, Nowa Wieś EDI, Harasimowicze Słodowy Dwór, Łoziska BeerLab, Warszawa Palatum, Warka „BroWarka”, Kożuszki-Parcele „Socho”, Budziszyn „Perun”, Namysłów, Rożdżałów „Piwne Podziemie”, Działdowo „Kadyk”, Świebodzin, Limanowa „Browars”, Złotniki „Czarter”, Librantowa „Sądecki”, Głubczyce, Krzywiń „Psotnik”, Jata „Lasowiak”, Blizne Łaszczyńskiego „Browarnia Bastion”, Nysa „Browar Książęcy”. Głowno, „Antybrowar”, Błonie „Inne Beczki”, Milanówek „Wehikuł”, Olsztyn „Ukiel”, Cecele „Brovca”, Skoków „inBrand”

Zamknięte: Babin, Podole, Dębowa Góra, Jatutów, Olsztyn, Szczytno, Biskupiec, Barczewo, Antonowo, Kętrzyn, Krasnystaw, Chełm, Chełm Wist, Dąbrowa, Jeżewo, Suwałki, Wyszków, Warszawa Królewskie, Konstancin, Radom, Pisary, Poznań Hugger, Drozdowo Dan-Czer, Okuniew, Szczyrzyc, Tymbark, Ostrowiec Świętokrzyski, Zwierzyniec, Częstochowa Kmicic, Łódź 2, Łódź 3, Zduńska Wola, Męcka Wola, Bielsko Biała, Chomęcice, Starogard Gdański, Nidzica, Janów Lubelski, Trzemeszno, Bytów, Zarszyń, Niechanowo, Trojanów, Tomaszów Mazowiecki, Kielce Belgia, Zamość, Żnin, Ćmielów, Sarnaki, Sitnik, Karlino, Lublin Nr.2, Lublin Jensza (Kijoka), Sierpc Pehlke, Maszewo, Piotrków Brauliński, Słobity, Suchań, Chociwel,Łańcut, Strzyżów, Dukla, Zaczernie, Krotoszyn, Poznań Kobylepole, Łobez, Brzeg, Żary, Gubin „Lowenbrauerei”, Limanowa br. Marsa, Branice, Nowa Sól, Zatonie, Toszek Schlossbrauerei, Prudnik A.Heidrich. Strzelce Opolskie, Głuchołazy

Co daje razem już 411 odwiedzone browary

Aha, Relax w Brzegu odwiedzony w 2017 ale jeszcze nie jestem przekonany, żeby dopisać go do listy
Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl
Odpowiedz cytując
Stare 11-01-2019, 20:45
Fotka Użytkownika: Maremali
Maremali Maremali is offline
Senior

Miejscowość: Marki
W zeszłym roku odwiedziłem 32 browary i 1 pod bramą
w tym:
Polska - 15;
Hiszpania - 7;
Czechy 7+1(pod bramą);
Gruzja - 2;
Szwecja - 1.
Stare 11-01-2019, 21:27
Fotka Użytkownika: Cooper
Cooper Cooper is offline
wylewny jestem

Miejscowość: Kraj Ciężkich Tektur
Standardowy

To chyba mój najbardziej trafny wątek jaki udało mi się założyć na browar.bizie przez te 16 lat uczestnictwa
Aktywny i cały czas generujący świeże posty. W dodatku na temat.
Becik skrupulatny jak szwajcarski księgowy i zarazem mega aktywny w turystyce piwnej. Abernacka to już w ogóle inny stan skupienia.

Nistety autor wątku mocno blednie przy wielu tu piszących

Zbiór/oferowane/poszukiwane birofilia z Mazowsza, Irlandii, Tanzanii oraz zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Web-Albumie

Cooper edytował/a post 11-01-2019 o godz. 21:29.
Odpowiedz cytując
Stare 12-01-2019, 11:22
Fotka Użytkownika: heckler
heckler heckler is offline
Senior

Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Standardowy

Mnie doszły 72 nowe browary w Czechach i 1 w Słowenii, ale ten po bramą, a właściwie pod drzwiami . Słabiej niż w 2017 roku, ale i tak jestem zadowolony.
Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Narzędzia
Sposób wyświetlania

Zasady
Zakładać nowe dyskusje: Nie możesz
Odpowiadać: Nie możesz
Dodawać załączniki: Nie możesz
Edytować własne wiadomości: Nie możesz

Kod vB: Tak
Mordki: Tak
Kod [IMG]: Nie
HTML: Nie

Dowiedz się więcej o PremiumUżytkownikach

Godziny podane są wg strefy czasowej GMT +1. Stronę wygenerowano o 10:56.

Browar.biz: ©2000 - 2019, Pub.Net wszelkie prawa zastrzeżone | Serwis przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Oprogramowanie Forum: vBulletin ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Swoje piwo domowe uwarzysz z Centrum Piwowarstwa - zaopatrujemy Piwowarów domowych w surowce i sprzęt do warzenia a Piwoszy w wiedzę o piwie i piwowarstwie.