Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bytów Browar Kaszubski, Ciemne - Upalony Walo

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Bytów Browar Kaszubski, Ciemne - Upalony Walo

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9731

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Brunatnoczarny, nieprzejrzysty. [4]
    Piana: Beżowa, bardzo drobna, średniowysoka, trwała. [3.5]
    Zapach: Słód palony, czekolada mleczna, płatki... [3.5]
    Smak: Lekka wytrawność, podkreślona kawą mleczną z posmaczkiem czekoladowym, wytrawność pochodzi od słodów palonych. [4]
    Wysycenie: Niezbyt wysokie. [4]
    Opakowanie: To kolejne piwo z serii "Blok Ekipa". Na ecie właśnie... Upalony Walo. Nie moja estetyka... [3.5]
    Uwagi: Całkiem fajny, klasyczny ciemniak, lekko w kierunku wytrawnym (tzn. nie jest to ulep).
    Dla mnie cała ta "Blok Ekipa" to taka uproszczona, no i - właśnie - prostacka - i wulgarna wersja "Włatców Móch".
    Piwa tylko na tym tracą... .

    Moja ocena: [3.75]

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: ciemno-bordowe [3.5]
      Piana: beżowa, drobna, słaba, dość szybko opada [3]
      Zapach: lekki, karmelowy [3.5]
      Smak: dość pełne choć momentami sprawia wrażenie rozwodnionego, w smaku leciutka goryczka, karmelowe akcenty, trochę krówki, odrobina suszonych owoców, lekko słodowo-czekoladowy posmak na finiszu [3]
      Wysycenie: lekki za duże [4]
      Opakowanie: beznadziejna etykieta, nie mam pojęcia kto jest celem tego piwa, firmowy kapsel [2]
      Uwagi: Słaby ciemniak, bez powrotu

      Moja ocena: [3.2]
      Attached Files
      Last edited by becik; 24-11-2018, 13:50.
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • grodek
        Senior
        • 06-2015
        • 527

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Ciemnobrązowy, zmętnione z dużą ilością zawiesiny. [3]
        Piana: Trudno coś o niej napisać, poza tym że jakaś była, po czym błyskawicznie zniknęła. [1]
        Zapach: Słodowy z lekką nutą śliwki, nieco czekolady i aromatu podpiekanego i tostowego. Całość uzupełniona o diacetyl. [3.5]
        Smak: Minimalna słodowość kontrowana kwaskowatym posmakiem. Nieco posmaków kawy, mlecznej czekolady jednak mocno rozwodnionych. Wyczuwalny posmak chmielu, goryczka lekko zaznaczona, ziołowa. [3]
        Wysycenie: Zbyt niskie. [2.5]
        Opakowanie: Głupkowata etykieta, choć pewnie miała być śmieszna. Brak dokładnego składu, kapsel firmowy. Kontra niechlujnie przyklejona. [3]
        Uwagi: Nic ciekawego, więcej nie sięgnę po to piwo. Butelka o pojemności 0,5L, termin do 04.03.2019.

        Moja ocena: [2.95]
        604 piw (Polska: 366, Czechy: 93, Belgia: 71, pozostałe: 74). Razem 216 browarów z 19 krajów.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎