Zasady dotyczące cookies: W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności”. Po zalogowaniu komunikat nie jest widoczny.

Browar.biz
Nazwa Użytkownika Hasło
Sklep Wyszukiwarka Forum Browaru Poczta Zarejestruj się!

Dowiedz się więcej o PremiumUżytkownikach

Do niezależnego funkcjonowania BrowarBiz potrzebuje Twojego wsparcia. Co piszą BrowarBizoWspieracze na ten temat?
Co tu dużo mówić, dzięki wam zacząłem warzyć prawdziwe piwo. Byłem kilka razy na pokazie warzenia, raz na Festiwalu Dobrego Piwa. Rzadko bywam na forum, ale jakoś chcę was wspomóc w propagowaniu dobrego piwa w Polsce!
roman501
BrowarBiz jest Ci przydatny? Dołóż swoją cegiełkę!

Odpowiedz

Narzędzia Sposób wyświetlania
Stare 30-10-2018, 18:38
Fotka Użytkownika: Pendragon
Pendragon Pendragon is offline
Senior

Miejscowość: Starogard Gdański
Standardowy

Czytam, ale byłoby mi wygodniej, gdybyś podawał adresy po rosyjsku. A najlepiej oprócz adresu także namiary GPS

moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot

Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

Pendragon edytował/a post 30-10-2018 o godz. 18:41.
Odpowiedz cytując
Stare 30-10-2018, 18:47
Fotka Użytkownika: Pendragon
Pendragon Pendragon is offline
Senior

Miejscowość: Starogard Gdański
Standardowy

No dobra, namierzyłem. Co do budynku, to strzeliłem. Być może chodzi i któryś z sąsiednich.

moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot

Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
Odpowiedz cytując
Stare 30-10-2018, 19:26
Fotka Użytkownika: e-prezes
e-prezes e-prezes is offline
Senior

Miejscowość: Biała Podlaska
Standardowy

Podałem jego pozycję na mapie. Po tym adresie nie wiem czy znajdziesz na Google. To jakaś nowa nazwa.
Odpowiedz cytując
Stare 21-12-2018, 18:55
Senior

Standardowy

Dawno nic pisałem, ale też z tego powodu, że nic nadzwyczajnego się nie działo o czym można, by napisać. Niemniej start nowego browaru to zawsze jest dobry temat.

Dotychczasowy kontrakter, ale przede wszystkim sieć sklepów rozlewnych Tochka stawia poza Mińskiem swój własny zakład. W samym Mińsku mają 11 sklepów rozlewnych, w niektórych jest również część degustacyjna. Informacja "wypłynęła", gdyż szukają pomocników piwowara. Źródło: Pivo.by

Uzupełniająco relacja z wizyty w browarze i wywiad Trye Beer na Pivo.by.
Odpowiedz cytując
Stare 30-12-2018, 22:56
Senior

Standardowy

Źródło milczy, gdzie będzie browar Toczki

Natomiast browar w Słucku, który został zamknięty w 2007 roku i którego nie udawało się wylicytować, aż do grudnia tego roku w końcu znalazł wreszcie nabywcę za kwotę rzędu 100 tyś. dolarów. Browar powstał w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku i w latach świetności produkował w okolicach 164600 hl na rok, a był zdolny do produkcji 197000 hl i 6600 ton słodu. Nabywcą ma to być białoruski podmiot. Z tego co piszą przyszły rok ma na celu uporządkowanie zakupionych obiektów, więc na pierwsze piwa jeszcze poczekamy. O ile się doczekamy.
źródło: https://kurjer.info/2018/12/29/pivzavod-prodan/
Odpowiedz cytując
Stare 12-01-2019, 20:33
Senior

Standardowy

Jest nowy kontrakt pod dość intrygującą nazwą - Polka Dot, warzący w saligorskim Brauning Bier. Z racji, że ich pierwsze piwo to white IPA, czyli nic z belgijskiego klimatu, w którym osadził się browar z Saligorska oznacza, że ambitnie pomysłodawcy podchodzą do tematu. Piwo ma potencjał, choć jak dla mnie za mętne, ale ma wszystkie atrybuty stylu, więc może jest to początek małych zmian na rynku...
Odpowiedz cytując
Stare 02-02-2019, 13:45
Senior

Standardowy

Tutaj wyjaśnienie dlaczego nastąpiły zmiany w 2018 roku w nazwach lokali sieci Staromestny. Czyli:
Staromestny Pivovar -> Butler na Giercena
Staromestska Pivnica -> Bernardin na Cyryla i Metodego
Staromestny Pivovar -> Beerhol'd na Karla Marksa
BEERża 1 -> Bryussel na Rewolucyjnej
BEERżа 2 -> Czinkali Szukali na Prospekcie Niezależności
W tekście mówi się o 5 lokalach na których chcą się skupić nowi właściciele, ale rebrending przeszedł także lokal BEERża 3 -> Chmiel na Tołtogo.
Nazwy i wystrój mają nawiązywać do kuchni z różnych stron świata - czesko-niemieckiej, ameryki łacińskiej, australijskiej, belgijskiej i gruzińskiej, w których specjalizują się kucharze tychże lokali.
Oczywiście sieć posiada własny browar Staromestny Pivovar, który dostarcza kilka gatunków piwa do w/w lokali sieci oraz także od innych w Mińsku oraz w Rosji.
Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Narzędzia
Sposób wyświetlania

Zasady
Zakładać nowe dyskusje: Nie możesz
Odpowiadać: Nie możesz
Dodawać załączniki: Nie możesz
Edytować własne wiadomości: Nie możesz

Kod vB: Tak
Mordki: Tak
Kod [IMG]: Nie