Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kormoran, Cornus Lupus

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Kormoran, Cornus Lupus

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: ciemny brąz, bynajmniej nie jest to porterowy kolor [3.5]
    Piana: podana w niedużej ilości ale utrzymywała się do końca, jasny brąz - jak kawowa, drobna, zwarta [3.5]
    Zapach: słaby, capuccino, ale bardzo słabo wyczuwalny [3]
    Smak: gęste, olesite, treściwe i finito, reszta to słodkawy ulep ledwie dający się wypić, smak to dokładnie gęsta kawa capuccino mocno oslodzona, ledwie doszukałem się delikatnego posmaku wytrawnej kawy, czy gorzkiej czekolady, całość to dla mnie sama gęstwa [2]
    Wysycenie: trochę za małe [4]
    Opakowanie: pite w knajpie, żadnego logo na nalewaku, gładkie szkło, zero wafli, ogólnie dupowato [2]
    Uwagi: 36 PLN za 0.33l czegoś co ledwie dało się wypić, czuję się oszukany przez Browar Kormoran

    Moja ocena: [2.675]
    Attached Files
    Last edited by becik; 12-02-2019, 18:39.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • DariuszSawicki
      Senior
      • 08-2012
      • 2868

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Brunatny, żadnych prześwitów pod żarówkę. [4.5]
      Piana: Brązowa, dawno tak ciemnej barwy nie widziałem w pianie. Szybko opada, nie lepi się do szkła, końcówka to mały acz trwały kożuszek. [3]
      Zapach: Czuję ciemne śliwki, rodzynki, ale głównie pumpernikiel. Oprócz tego jakieś drewniane zapachy ze spróchniałego drzewa. [4]
      Smak: Pierwszy łyk aż zatkał mi przełyk, nigdy w życiu nie piłem tak gęstego i treściwego piwa. Bardzo słodkie, ale nie mdlące, przede wszystkim suszone owoce, ponownie pumpernikiel jak w zapachu i słodka czekolada. Po pewnym czasie pojawia się wyraźny kwasek i palone nuty. Goryczki chmielowej brak. [4]
      Wysycenie: Bardzo niskie, ale nie ma czemu tu się dziwić. [3]
      Opakowanie: Bardzo ładna butelka zapakowana w elegancki kartonik, czyli jak inne piwa tego browaru z górnej półki. Oprócz konkretnego chmielu pełny skład i na szczęście kapsel bez laku dzięki czemu szybko się otwiera. [4.5]
      Uwagi: Najlepiej spożyć przed 02.04.2020. Jestem ciekaw ceny piwa w innych miastach, u mnie kosztuje 37,60 zł za 375 ml.

      Moja ocena: [3.9]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎