Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar Zakładowy, Ciężki Ładunek

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Browar Zakładowy, Ciężki Ładunek

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • kenny
    Senior
    • 04-2009
    • 712

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Ciemnobursztynowy, lekko mętny. [4]
    Piana: Niska, szybko opada, zostaje mały kożuch. [3.5]
    Zapach: Cytrusy, białe owoce, melon. [4.5]
    Smak: Słodowy, słodkawy, cytrusy, białe owoce, goryczka cytrusowo-pestkowa, średnia/wysoka, dość długa. [4]
    Wysycenie: Średnie. [4]
    Opakowanie: Hmm, jak się domyślam, miało to nawiązywać do etykiet z czasów PRL, ale chyba się średnio udało. Mają spójny styl, ale jest on dość ubogi. [3.5]
    Uwagi: Całkiem smaczne, nie czuć jego mocy. Bardzo podobały mi się posmaki białych owoców, goryczka choć wysoka, to nie zalega i harmonijnie się układa. Silnie cytrusowe w smaku, chmielowość aż kłuje w język. Polecam.

    Moja ocena: [4.1]

    Comment

    • chechaouen
      Senior
      • 01-2011
      • 1180

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Bursztyn. Zamglony [4]
      Piana: Dość spora. Kurczy się powoli do sporej warstwy na powierzchni. Ładnie oblepia szkło [4]
      Zapach: Słodkie owoce, lekki karmel i wyraźna landrynkowość. Zapach nasiąknięty mocną słodyczą. Alko nie czuć w ogóle co przy tych parametrach jest plusem dużym [4]
      Smak: Goryczka głęboka, po łyku fajnie narasta. Grejpfrutowo-herbaciana. W treściwym ciele słodowym sporo jest słodyczy. Mi ta słodycz kojarzy się nieco z mocno posłodzoną herbatą. Troszkę za mało tu owoców. W sumie głęboka goryczka i wspomniana słodycz dominują tutaj wyraźnie, ale dobrze współpracują. Piwo jest fajnie zbalansowane. Pije się przyjemnie. Alko dobrze ukryte [4.5]
      Wysycenie: Niskie, pasuje [5]
      Opakowanie: Klimat przaśnego PRL i to tego wczesnego. Bardzo mało info w składzie (brak np. wymienionych chmieli) [3.5]
      Uwagi: Piwo z datą: 02-06-2017
      Zacna Double IPA, warto sięgnąć

      Moja ocena: [4.225]

      Comment

      • chechaouen
        Senior
        • 01-2011
        • 1180

        #4
        Fotka
        Attached Files

        Comment

        • Pancernik
          Senior
          • 09-2005
          • 9729

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Bursztynowy zamglony. [4]
          Piana: Biała, dość drobna, średniowysoka i średniotrwała. [3]
          Zapach: Słód i karmel zalotnie podszyty goryczką, która sugeruje poważne parametry . [4]
          Smak: Orzechowa goryczka podszyta słodem a akcentem karmelu. Czuć minimalną cierpkość, ale też i konkret, moc i ekstrakt. Wszystko bardzo ładnie zbilansowane . [4]
          Wysycenie: Niezbyt wysokie, odpowiednie do parametrów. [4]
          Opakowanie: Konsekwentny styl i estetyka browaru, za to szacun. Na dodatek mnie się to po prostu podoba . [4]
          Uwagi: Konkretny napój, niemalże mięsisty, każdy łyk jest okazją do smakowania i degustacji. Po-le-cam!

          Moja ocena: [3.9]

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎