Zasady dotyczące cookies: W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności”. Po zalogowaniu komunikat nie jest widoczny.

Browar.biz
Nazwa Użytkownika Hasło
Sklep Wyszukiwarka Forum Browaru Poczta Zarejestruj się!

Dowiedz się więcej o PremiumUżytkownikach

Do niezależnego funkcjonowania BrowarBiz potrzebuje Twojego wsparcia. Co piszą BrowarBizoWspieracze na ten temat?
Od dawna miałem zamiar wesprzeć najważniejszą dla polskiego rynku prawdziwego piwa inicjatywę. Biorąc po uwagę ile cennych informacji dostarcza mi serwis Browar.biz żałuję, że nie zrobiłem tego wcześniej. Mam nadzieję, że wsparcie moje oraz innych użytkowników pzowoli na rozwój serwisu oraz pozyskanie kolejnych adeptów dla naszej sekty ;)
Tomolek
BrowarBiz jest Ci przydatny? Dołóż swoją cegiełkę!

Odpowiedz

Narzędzia Sposób wyświetlania
Stare 17-02-2019, 18:25
Fotka Użytkownika: wpadzio
wpadzio wpadzio is offline
Senior

Miejscowość: Warszawa - Natolin
Standardowy Al Masria, Royal Beer

Pora na kolejnego przedstawiciela egipskiego przemysłu piwowarskiego. Tym razem ze stołecznego browaru Al Masria Al Alamia Company. Royal Beer to przedstawiciel szerokiej gamy podwójnych, a wręcz potrójnych strongów, jakże chętnie tutaj warzonych. Piwo ma 15% alkoholu. W składzie musowo cukier, choć nie podano tego na opakowaniu.

Barwa wysyconego złota. Przejrzysta.
Biała piana o niejednorodnej teksturze. Po kilku minutach szumowina na powierzchni.
Słodowy, ziarnisty aromat, z metalicznymi odcieniami. Po ogrzaniu (aczkolwiek schłodziłem to piwo maksymalnie jak tylko mogłem) wyczuwalne alkoholowe nuty, nasilające się z każdą chwilą.
W smaku uderza od początku alkoholowa, dość męcząca, gryząca smuga. Słodowa słodycz, a ziarnistymi, nieco kartonowymi posmakami. Goryczka raczej od alko niż od chmielu.
Nagazowanie marne, niedopuszczalne dla piwa o takim profilu.
Zielona butelka z banalną etykietą, na której królewska korona, w stylu nie przypominającym atrybutu faraonów. Kapsel bardziej dosłowny też już nie mógł być.

Piwo, które nie reprezentuje sobą żadnej interesującej wartości. Royal Beer to ewidentny czachotrzep. Rozkłada na łopatki w iście królewskim stylu. Ale przedtem zdąży umęczyć człowieka niczym pustynny samum. 3 w skali 1-10.
Załączone obrazki
Rodzaj pliku: jpg P2170004.jpg (36,3 KB, liczba wyświetleń: 33 )
Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Narzędzia
Sposób wyświetlania

Zasady
Zakładać nowe dyskusje: Nie możesz
Odpowiadać: Nie możesz
Dodawać załączniki: Nie możesz
Edytować własne wiadomości: Nie możesz

Kod vB: Tak
Mordki: Tak
Kod [IMG]: Nie