Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Al Masria, Royal Beer

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wpadzio
    Senior
    • 06-2011
    • 2645

    Al Masria, Royal Beer

    Pora na kolejnego przedstawiciela egipskiego przemysłu piwowarskiego. Tym razem ze stołecznego browaru Al Masria Al Alamia Company. Royal Beer to przedstawiciel szerokiej gamy podwójnych, a wręcz potrójnych strongów, jakże chętnie tutaj warzonych. Piwo ma 15% alkoholu. W składzie musowo cukier, choć nie podano tego na opakowaniu.

    Barwa wysyconego złota. Przejrzysta.
    Biała piana o niejednorodnej teksturze. Po kilku minutach szumowina na powierzchni.
    Słodowy, ziarnisty aromat, z metalicznymi odcieniami. Po ogrzaniu (aczkolwiek schłodziłem to piwo maksymalnie jak tylko mogłem) wyczuwalne alkoholowe nuty, nasilające się z każdą chwilą.
    W smaku uderza od początku alkoholowa, dość męcząca, gryząca smuga. Słodowa słodycz, a ziarnistymi, nieco kartonowymi posmakami. Goryczka raczej od alko niż od chmielu.
    Nagazowanie marne, niedopuszczalne dla piwa o takim profilu.
    Zielona butelka z banalną etykietą, na której królewska korona, w stylu nie przypominającym atrybutu faraonów. Kapsel bardziej dosłowny też już nie mógł być.

    Piwo, które nie reprezentuje sobą żadnej interesującej wartości. Royal Beer to ewidentny czachotrzep. Rozkłada na łopatki w iście królewskim stylu. Ale przedtem zdąży umęczyć człowieka niczym pustynny samum. 3 w skali 1-10.
    Attached Files
    Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
    Serviatus status brevis est
    3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎