Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Złoty Pies, Bokser Lager

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Złoty Pies, Bokser Lager

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • melor
    Senior
    • 04-2006
    • 364

    #2
    aromat: brak!
    kolor: jasnozłoty, klarowny (filtrowany? hmmm)
    piana: brak (piwo dostałem w szklaneczce degustacyjnej)
    nasycenie: Wysokie (jak na lagera z browaru restauracyjnego)
    smak: Piwo poprawne, nie jest niedobre, nie ma wad. Po lagerze z browaru restauracyjnego spodziewałem się jednak trochę więcej. Ten jest właściwie pozbawiony smaku. Nie może konkurować z lagerem z wrocławskiego Spiża, czy Bierhalle.
    4,5/10

    gatunek: lager
    cena: 3 zł / 125 ml, 10 zł / 0,4 l

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9733

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Jasnozłoty, śladowo zamglony. [4]
      Piana: Biała, bardzo drobna, niezbyt wysoka, ale całkiem trwała. [4]
      Zapach: Słaby, lekko słodowy, z delikatnym akcentem chmielu i owoców. [3.5]
      Smak: Słaby słód z minimalnym palonym akcentem, dość chropawa goryczka. Interesujący, choć nie do końca w moim guście. [3.5]
      Wysycenie: Wysokie. [4]
      Opakowanie: Mała szklaneczka z psim logo, w ramach deski degustacyjnej. [4]
      Uwagi: Jakieś dziwne to piwo. Nie znam się na tyle na szczegółach warzenia, nie wiem więc, czy tak miało być, czy coś nie wyszło...

      Moja ocena: [3.625]

      Comment

      • dadek
        Senior
        • 09-2005
        • 4568

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Złoty, wydawał mi się nawet jaśniejszy niż w Desitce. Piwo prawie klarowne. [4]
        Piana: Nie za wiele jej tu było, max 1,5 cm, a i tak po chwili gdy kufel postał nieruszany, samoistnie opadła do cieniutkiego kożuszka i grubszej obręczy. Plam na ściankach niewiele ale jednak wystąpiły. [3]
        Zapach: Swieżo słodowy z odrobina owocu, przyjemny. [4]
        Smak: Klasyczny lager - fajna słodowo-chlebowa podstawa, goryczka wyraźna, rasowo chmielowa, długo goszcząca na podniebieniu. Nie zabrakło owocu - jest lekki posmak żółtej śliwki renglody. Dobry lager, godny przedstawiciel gatunku. A dzień wcześniej zjechałem do Wrocka po dłuższym pobycie w Czechach gdzie spijałem głównie ležáki - ten im niewiele ustepował. [4.5]
        Wysycenie: Idealne, dobrze podkreślające smak. [4.5]
        Opakowanie: Kufel firmowy 0,4 l, takaż podkładka, jest ok. [5]
        Uwagi: Pite 19.09.2016 w browarze, poniedziałkowa cena promocyjna - 10 zł.

        Moja ocena: [4.175]

        Comment

        • dadek
          Senior
          • 09-2005
          • 4568

          #5
          Fotka:
          Attached Files

          Comment

          • Prusak
            Senior
            • 07-2005
            • 4312

            #6
            Bardzo przyzwoite piwo, choć nie mnożyłbym ochów i achów. Dość wyrazista goryczka z długim finiszem, nieco przykrywa inne walory "lagerowe", mało słodowości i chlebowości. Piana słaba. Mimo to spokojnie można powtarzać, gdyby nie ta cena...

            Comment

            • becik
              Senior
              • 07-2002
              • 14999

              #7
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: złocisty, lekko zamglony [4]
              Piana: podana w miernej ilości ale to co było zachowało się w obniżonej formie do końca [2.5]
              Zapach: lekki, miły, kwiatowo-słodowy [3.5]
              Smak: dość pełne choć treściwość momentami ucieka, goryczka miła, przyjemna, słodowy finisz, w międzyczasie delikatne owocowe nuty, całość nieźle zgrana [4]
              Wysycenie: bez zarzutu [5]
              Opakowanie: w firmowym lokalu firmowe szkło i wafel wszystko było [5]
              Uwagi: Dobry i poprawny lager

              Moja ocena: [3.775]
              Attached Files
              Last edited by becik; 27-02-2019, 20:25.
              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎