Zasady dotyczące cookies: W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności”. Po zalogowaniu komunikat nie jest widoczny.

Browar.biz
Nazwa Użytkownika Hasło
Sklep Wyszukiwarka Forum Browaru Poczta Zarejestruj się!

Dowiedz się więcej o PremiumUżytkownikach

Do niezależnego funkcjonowania BrowarBiz potrzebuje Twojego wsparcia. Co piszą BrowarBizoWspieracze na ten temat?
W pewnej chwili swojego życia zacząłem szukać czegoś więcej poza piwami popularnych marek, pytałem znajomych, przeglądałem bezkresne zasoby internetu. W końcu trafiłem na stronę browar.biz i okazało się, jak dużo mnie omijało w kwestiach piwnych. Od dwóch lat dość często zaglądam na forum, czerpiąc pełnymi garściami z niewyobrażalnej wręcz ilości wiedzy zgromadzonej przez forumowiczów. Aby browar.biz mógł nadal istnieć i się rozwijać, niezbędne jest wsparcie użytkowników - właśnie dlatego zdecydowałem się dołożyć swoją cegiełkę. Ty też wesprzyj browar.biz - zostań Premium Użytkownikiem.
moracz
BrowarBiz jest Ci przydatny? Dołóż swoją cegiełkę!

Brak obrazka!BeerLab: Piaseczyńskie Leśny Lager
Ekstrakt: ?% wag. | Alkohol: 5.0% obj. / 3.75% wag.
__
Ocena redakcji:
Ocena Użytkowników: 3.062
__
Dodaj opis i ocenę tego piwa!Dodaj komentarz (bez oceniania)!Dodaj to piwo do ulubionych!
Dotychczas 0 osob/y dodalo/y to piwo do ulubionych
Odpowiedz

Narzędzia Sposób wyświetlania
Stare 26-06-2017, 16:54
Fotka Użytkownika: dyczkin
dyczkin dyczkin is offline
Serce w kolorze blaugrana

Miejscowość: Polkowice
Standardowy BeerLab, Piaseczyńskie Leśny Lager

Piwo gotowe do oceny

Moje warzenie // Piwny Wojownik

Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
Odpowiedz cytując
Stare 14-07-2017, 21:07
Fotka Użytkownika: becik
becik becik is offline
Senior

Miejscowość: Warszawa
Standardowy Ocena z ARTomatu

Kolor: pomarańczowy, lekko mętny [3.5]
Piana: bardzo mierna, po nalaniu kilkucentymetrowy kożuszek, który zaczął opadać w błyskawicznym tempie do kilku bąbli na piwie [2]
Zapach: słodowo-sosnowy [3]
Smak: treściwość średnia, goryczka chmielowo-iglasto-żywiczna, lekko wyczuwalna cytrusowa nuta, cierpki posmak jałowca, czasem przemykający na języku słodowy posmak, ogólnie smaki źle zbalansowane, bardziej są to leśne produkty z piwem niż piwo na bazie tychże [2.5]
Wysycenie: za dużo o parę bąbelków [3.5]
Opakowanie: prosta etykieta z serii "piaseczyńskiej", gładki kapsel [4]
Uwagi: Mierne piwo, wypić wypiłem ale trochę się namęczyłem

Moja ocena: [2.8]
Załączone obrazki
Rodzaj pliku: jpg DSC_0198.jpg (23,9 KB, liczba wyświetleń: 55 )
Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

becik edytował/a post 14-07-2017 o godz. 21:08.
Odpowiedz cytując
Stare 13-03-2019, 19:59
Fotka Użytkownika: Pancernik
Pancernik Pancernik is offline
Senior

Miejscowość: Łazy (k/Jabłonowa ;))
Standardowy Ocena z ARTomatu

Kolor: Złoty zmętniony. [4]
Piana: Biała, średniodrobna, średniowysoka, w sumie niezbyt trwała. [3]
Zapach: Lekkie ciasteczko, słód nieco przypalony. Trochę liczyłem na zapach lasu . [3.5]
Smak: Jakaś dziwna goryczka, może faktycznie leśna, łodygowa... W tle trochę mulącej słodkości, nic szczególnego. [3]
Wysycenie: Średnie w kierunku wysokiego. [4]
Opakowanie: W serii z owcą, biała eta z jasnozielonymi akcentami. Biały kapsel. [4]
Uwagi: ...nie urywa. Można wypić, no... raz, do oceny. Więcej raczej nie ma powodu /

Moja ocena: [3.325]
Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Narzędzia
Sposób wyświetlania

Zasady
Zakładać nowe dyskusje: Nie możesz
Odpowiadać: Nie możesz
Dodawać załączniki: Nie możesz
Edytować własne wiadomości: Nie możesz

Kod vB: Tak
Mordki: Tak