Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe browary kontraktowe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pegie23
    Senior
    • 08-2004
    • 226

    A gdzie warzy Browar Solina?

    Comment

    • kaczka116
      Senior
      • 10-2015
      • 1350

      Beergard gdzie?

      I dowiedziałem się, że Olimp warzy w Bytowie i coś zaczyna w Czarnej Owcy. Czyli z Zodiaka uciekł? Ktoś wie gdzie robią wymrazanki?

      Wysłane z mojego FIG-LX1 przy użyciu Tapatalka
      Nie mów hop zanim nie nachmielisz
      Untappd

      Comment

      • yaro74
        PremiumUżytkownik
        • 09-2012
        • 2089

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kaczka116 Wyświetlenie odpowiedzi
        Beergard gdzie?
        Kościerzyna

        Comment

        • kaczka116
          Senior
          • 10-2015
          • 1350

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yaro74 Wyświetlenie odpowiedzi
          Kościerzyna
          Stara czy nowa?

          Wysłane z mojego FIG-LX1 przy użyciu Tapatalka
          Nie mów hop zanim nie nachmielisz
          Untappd

          Comment

          • anteks
            maruda
            • 08-2003
            • 10737

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kaczka116 Wyświetlenie odpowiedzi
            Stara czy nowa?

            Wysłane z mojego FIG-LX1 przy użyciu Tapatalka
            Brodacz sie przenosi to miejsce w starej się zwolni
            Mniej książków więcej piwa

            Comment

            • Cooper
              Senior
              • 11-2002
              • 6055

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Prusak Wyświetlenie odpowiedzi
              Zgadza się. A potem pojawia się taki dokument:
              http://www.ijhars.gov.pl/pliki/A-pli...25.06.2018.pdf
              O i prawidłowo ! Karać chamów i oszustów paragrafami. Takich wyroków powinno być więcej. Sam bym zadenuncjował kilku zatajaczy i podszywaczy na naszym rynku
              Jak zapłacą karę to na następnej warce wrzucą na ety stosowne info albo przemyślą czy na pewno chcą mieć cokolwiek wspólnego z piwem.
              Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
              1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

              Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

              Comment

              • kaczka116
                Senior
                • 10-2015
                • 1350

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                Brodacz sie przenosi to miejsce w starej się zwolni
                Brodacz pisał mi że zostawia tylko Playground serię i chyba jakieś ciemne piwa z tego co mi pisali

                Ida do Innych Beczek jakby ktoś nie wiedzial

                Wysłane z mojego FIG-LX1 przy użyciu Tapatalka
                Nie mów hop zanim nie nachmielisz
                Untappd

                Comment

                • Cooper
                  Senior
                  • 11-2002
                  • 6055

                  Gdzie warzy Funky Fluid ?
                  Oszukiwarka browarbizu w zasadzie nic nie mówi o tym producencie za wyjątkiem wskazania 2 sklepów które mają/miały ich piwo a mnie nie chodzi o kupno ich piwa
                  Z "opisu" na ecie wynika że to w zasadzie consumer brand (czy jak to się fachowo nazywa) a piwa warzy dla nich kontraktowy Langier. Pytanie gdzie warzy. Langier z tego co wiem warzy/warzył w Radomiu i Łoziskach.
                  Przed sobą mam ety konkretnie na ich Pils Please i Gonna Be Late.
                  Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                  1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                  Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                  Comment

                  • Cooper
                    Senior
                    • 11-2002
                    • 6055

                    Dobra. Z Fejsa już doczytałem że FF to marka Michała Langiera we współpracy z jeszcze jednym koleszką. Tak więc pytanie w jakich/jakim browarze stacjonarnym warzą.
                    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                    Comment

                    • toto
                      Senior
                      • 12-2006
                      • 949

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
                      Dobra. Z Fejsa już doczytałem że FF to marka Michała Langiera we współpracy z jeszcze jednym koleszką. Tak więc pytanie w jakich/jakim browarze stacjonarnym warzą.
                      W Browarze Jana i w Gryfie. Może gdzieś jeszcze ...

                      Comment

                      • yaro74
                        PremiumUżytkownik
                        • 09-2012
                        • 2089

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
                        Gdzie warzy Funky Fluid ?
                        Oszukiwarka browarbizu w zasadzie nic nie mówi o tym producencie za wyjątkiem wskazania 2 sklepów które mają/miały ich piwo a mnie nie chodzi o kupno ich piwa
                        Z "opisu" na ecie wynika że to w zasadzie consumer brand (czy jak to się fachowo nazywa) a piwa warzy dla nich kontraktowy Langier. Pytanie gdzie warzy. Langier z tego co wiem warzy/warzył w Radomiu i Łoziskach.
                        Przed sobą mam ety konkretnie na ich Pils Please i Gonna Be Late.
                        Nie miałem żadnego problemu, żeby znaleźć te piwa:
                        Twoje zdanie na temat konkretnych wytworów piwowarskichPoddziały: Polska | Europa | Piwa domowe (...)

                        Twoje zdanie na temat konkretnych wytworów piwowarskichPoddziały: Polska | Europa | Piwa domowe (...)

                        Twoje zdanie na temat konkretnych wytworów piwowarskichPoddziały: Polska | Europa | Piwa domowe (...)

                        Comment

                        • Cooper
                          Senior
                          • 11-2002
                          • 6055

                          Dzięki Yaro. Może dlatemu że ja po prostu wbijam szukaną frazę w okienko (czasami zawężam do działu Piwo-Konkretnie w zaawansowanej) pózniej pac w Szukaj i tyle a widać to amatorstwo i nasza oszukiwarka wymaga bardziej wysublimowanych działań
                          Tak czy siak odpowiedziałeś na moje pytanie za co dziękuję.
                          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                          Comment

                          • yaro74
                            PremiumUżytkownik
                            • 09-2012
                            • 2089

                            Ja wpisuję w wyszukiwarce nazwę kontraktowca w nawiasach kwadratowych.
                            Last edited by yaro74; 14-02-2019, 22:22.

                            Comment

                            • Pendragon
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 13949

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika toto Wyświetlenie odpowiedzi
                              W Browarze Jana i w Gryfie. Może gdzieś jeszcze ...
                              Akurat FF Gona Be Late, to jest robione w Błoniu, a przynajmniej ostatnio.
                              Z kolei FES w Zawierciu.

                              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                              Comment

                              • e-prezes
                                Senior
                                • 05-2002
                                • 19159

                                "Club Rock". 4 piwa CLASSIC ROCK, POLSKI ROCK, HEAVY METAL, BLACK METAL.
                                fejs -> https://www.facebook.com/ClubRockBeer/
                                "Tworzymy nasze piwa z pasją w najlepszych browarach rzemieślniczych w Polsce."
                                Last edited by e-prezes; 26-03-2019, 12:00.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎