Zasady dotyczące cookies: W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności”. Po zalogowaniu komunikat nie jest widoczny.

Browar.biz
Nazwa Użytkownika Hasło
Sklep Wyszukiwarka Forum Browaru Poczta Zarejestruj się!

Dowiedz się więcej o PremiumUżytkownikach

Do niezależnego funkcjonowania BrowarBiz potrzebuje Twojego wsparcia. Co piszą BrowarBizoWspieracze na ten temat?
Pewnego razu pomyślałem sobie, że skoro jestem gotów kupować książki, różne naczynia oraz narzędzia potrzebne przy warzeniu piwa, to czemu miałbym nie wesprzeć miejsca, skąd w sumie dowiedziałem się o tym wszystkim. Mimo, że raczej mało udzielam się na forum, co spowodowane jest moją nikłą jeszcze wiedzą, to przecież jestem jego jakąś cząstką. Gdyby wcześniej ktoś nie poświęcił własnych pieniędzy na organizację tego, to dalej piłbym Żubra, czasem tylko w chłodniejsze dni racząc się Porterem.
Najtron
BrowarBiz jest Ci przydatny? Dołóż swoją cegiełkę!

Odpowiedz

Narzędzia Sposób wyświetlania
Stare 10-03-2019, 18:34
darekd darekd is offline
Senior

Miejscowość: Wrocław
Standardowy

Browar Czarna Owca wypuścił dość lekkiego woltażowo dubeltowego koźlaka (7% alk.) pod nazwą DwuBock. W tym tygodniu butelkowa wersja ma trafić do sprzedaży.
Odpowiedz cytując
Stare 19-03-2019, 20:59
Fotka Użytkownika: zasada
zasada zasada is offline
Member

Miejscowość: Poznań
Standardowy

Dzisiaj Koźlak Dubeltowy z gliwickiego Majera.
Pomimo lżejszych parametrów, w cuglach wziął cieszyńskiego brata (kuzyna).
Chleb ciemny, suszone owoce, średnie poziomy intensywności aromatów i smaków, nieco zbyt wysokie odczucie goryczki.
Nie jest to poziom Herrnbräu ale wśród kilku pitych w mijającym kwartale piw, wydaje się być najsmaczniejszy.
Jako ciekawostka: partia ważna do 20.03, czyli idealnie wpasowuje się w ideę wątku. W zimie pij podwójne koźlaki, wiosną już niekoniecznie
Kończąc sezon, mam nadzieję, że zima 2019/2020 upłynie mi pod znakiem konsumowania własnej produkcji w stylu przewodnim, a i komercyjnie dostępne egzemplarze rogacizny będą liczniejsze!
Stare 20-03-2019, 22:31
darekd darekd is offline
Senior

Standardowy

Cytat:
Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zasada Wyświetlenie odpowiedzi
Jako ciekawostka: partia ważna do 20.03, czyli idealnie wpasowuje się w ideę wątku. W zimie pij podwójne koźlaki, wiosną już niekoniecznie
Kończąc sezon, mam nadzieję, że zima 2019/2020 upłynie mi pod znakiem konsumowania własnej produkcji w stylu przewodnim, a i komercyjnie dostępne egzemplarze rogacizny będą liczniejsze!
Ja jednak liczę jeszcze na powrót zimy Szczególnie, że do sprzedaży trafił (przynajmniej we Wrocławiu) Celebrator z bawarskiego Aying:

https://www.browar.biz/forum/showthr...ighlight=Aying

Życzę udanego dubelciaka w przyszłym sezonie, mam nadzieje że podzielisz się tu oświadczeniami z warzenia
Odpowiedz cytując
Stare 21-03-2019, 07:43
Fotka Użytkownika: zasada
zasada zasada is offline
Member

Miejscowość: Poznań
Standardowy

Cytat:
Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
mam nadzieje że podzielisz się tu oświadczeniami z warzenia
Podwójny pszeniczny kończy fermentację, podwójny wędzony już w butelkach.
Stare 02-04-2019, 23:15
darekd darekd is offline
Senior

Standardowy

Kwiecień plecień, liczę na powrót zimy trzymając w pogotowiu dwa pszeniczne dubeltowe koźlaki z holenderskiego Jopena. Jeden klasyczny, drugi "wintydż"
Załączone obrazki
Rodzaj pliku: jpg P1020896.jpg (40,1 KB, liczba wyświetleń: 40 )
Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Narzędzia
Sposób wyświetlania

Zasady
Zakładać nowe dyskusje: Nie możesz
Odpowiadać: Nie możesz
Dodawać załączniki: Nie możesz
Edytować własne wiadomości: Nie możesz

Kod vB: Tak
Mordki: Tak
Kod [IMG]: Nie